Під час обшуку у представників ГО “Союз православний Радомир” виявили зброю та набої

13 січня 2018, 10:16 | Скандали, кримінал, адмінпорушення | 38 |   | Код для блогу |  | 

Співробітники СБУ в рамках кримінального провадження провели в Запоріжжі санкціоновані обшуки у представників проросійської громадської організації “Союз православний Радомир”, виявивши незаконну вогнепальну зброю.

Про це повідомляє Новинарня з посиланням на прес-центр Служби безпеки.

“Оперативники спецслужби вилучили незареєстровану автоматичну вогнепальну і холодну зброю, значну кількість набоїв, медалі «патріот Росії», проросійську символіку вказаної організації, роздруківки з текстами антиукраїнського змісту”, – йдеться в повідомленні.

Спецслужба також підтвердила заяви проукраїнських активістів про те, що представники “Радомира” були в Запоріжжі так званими “православними тітушками”.

“Попередньо встановлено і задокументовано, що ГО «Радомир» надавала так звані “охоронні послуги” Запорізькій єпархії Української Православної Церкви [Московського Патріархату]. Окремі представники останньої створюють передумови для міжетнічних та міжконфесійних конфліктів та виправдовують агресивні дії РФ по відношенню до України”, – заявили в СБУ, додавши, що слідчі дії з цього приводу тривають.

Нагадаємо, на початку року священик УПЦ МП Євген Молчанов в Запоріжжі відмовився відспівувати загиблу дитину через те, що хлопчик був хрещений у церкві Київського Патріархату. Батьки намагалися знайти допомогу у найближчому храмі УПЦ МП Іонна Кронштадтського, але там перед ними зачинили двері. Дії підлеглого підтримав запорізький митрополит Лука (Коваленко).

Такі події спричинили всеукраїнський флешмоб “Принеси ляльку” – обурені проросійською політикою священиків УПЦ Московського Патріархату люди почали приносити дитячі іграшки під стіни храмів.

У Запоріжжі через такий протест охоронець одного з храмів викликав “православних тітушок” із “бойового крила” єпархії МП – організації “Радомір”; вони побили двох учасників флешмобу, зокрема учасника АТО.

Обурені запоріжці влаштували стихійну акцію протесту біля церкви.

Як повідомила прокуратура, 11 січня до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 161 КК України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками), стосовно дій окремих представників Запорізької єпархії Української Православної Церкви Московського Патріархату (УПЦ МП), ГО “Союз православний «Радомир»” та іншими невстановленими особами.

Розслідування у цього кримінальному провадженні доручено слідчому відділу Управління Служби безпеки України в Запорізькій області.

 

Система Orphus
Рейтинг
0
0
38коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • kotzk | 16 січня 2018, 06:11
  Коментувати коментар

  Язычники. Их много теперь поначитавшихся и из деревень повыползавших в города с языческими духами. Православие используют для прикрытия, чтоб не истребили их сразу.

 • В. Ясеневий | 15 січня 2018, 17:02
  Коментувати коментар

  коментар з Релігія в Україні Валентин Ясеневий внести на РІСУ Вообще, все, не очень православные,подлежат геене огненной.Кто, кроме Васи Петрова еще этого не знает? А Вася слушает. да ест.Молодца!!!Так и держать . Да пошли их всех подальше,Вася, с ихними мудрствованиями...Тетя Соня из ОДЕССЫ только так и сделала б. А ты ж такой умный! Ну сделай хоч бы разок так же.

 • velovs@ukr.net | 14 січня 2018, 15:43
  Коментувати коментар

  Слово Боже чітко вказує нам, що Месія-Христос "узяв на Себе наші [всі провини й] немочі і поніс наші хвороби" і, цілком "ДОБРОВІЛЬНО" (Іс.53:4,7) й СВІДОМО пішовши на великі страждання і хресну смерть, у такий спосіб відкупив грішне людство від засудження й покарання і відкрив йому - через щире покаяння й смирення та віру в цю Свою спасительну місію і Своє Воскресіння - дорогу до Царства Небесного. -------------------------------------------------------- А св. апостол Павло, звертаючись до перших християн, спеціально наголошував, що саме такий був Божий задум і план: "...я не хочу, щоб ви, браття, не знали цієї таємниці, - щоб не були ви високої думки про себе, - що засліплення [більшості] Ізраїля сталося частково [ - до пори до часу], доки [до спасіння] не ввійде повна кількість язичників; таким чином весь Ізраїль спасеться, як написано: "Прийде від Сіону визволитель і відверне нечестя від Якова. Такий їм від Мене заповіт, коли зніму з них гріхи їхні."" (Рим.11:25-27). ------------------------------------------------------------------------- А тому тут, у середовищі Тіла Христового ("доброї оливи"), вже "де немає ні елліна, ні юдея, ні обрізання, ні необрізання, ні варвара, ні скіфа, ні раба, ні вільного, але все і у всьому Христос", зовсім недоречні й цілком неприйнятні та руйнівні будь-які протиставлення, самовивищення і пиха. Й, зокрема, на етнічному (етнокультурному) та релігійному, расовому чи соціальному ґрунті тощо. В т. ч. й відносно тих, дочасно "засліплих": "не хвалися", - застерігає якраз з цього приводу св. апостол Павло, - і "не величайся, але бійся. Бо якщо Бог не пошкодував природних гілок" - себто тих юдеїв, що "відломилися невір'ям" у Спасителя Христа, "то, гляди, чи пощадить і тебе". Й у разі, якщо конче "відпадеш" від правдивої віри, то "й ти будеш відсічений" (Рим.11:18,20-22,24; Кол.3:11). --------------------------------------------------------------------------------- Господь однозначно застерігає: "тих, що лихословлять [і проклинають]" Мій вибраний старо- чи/та новозавітній Божий народ (або якісь певні його спільноти), "Я... тих прокляну" (Бут.12:3). І "той, хто торкається вас, торкається зіниці ока Його". Й тому, як Він обіцяє, "легко і просто Я поверну [цю] помсту вашу на голови ваші" (Зах.2:8; Йоїл 2:4). - І ось "Я вилив на них гнів Мій за [ту невинну] кров, яку вони [рясно й нещадно] проливали на цій землі, і за те, що вони осквернювали її ідолами своїми" (Єз.36:18).

 • velovs@ukr.net | 13 січня 2018, 22:02
  Коментувати коментар

  Тепер, як видається, стає більш ясною і зрозумілою та багатоходова спецоперація, котру заініціювали Кремль-ФСБ-МП і запропонували УПЦ КП "діалог" під (зовні) благозвучним прикриттям т. зв. пошуку шляхів для "нормалізації відносин" з РПЦ і "відновлення єдності" православ'я в Україні. ------------------------------------ Тобто, назовні гучно піар-демонструючи свою, мовляв, "добру волю", а направду всіляко - цинічно, підступно та спідтиха - провокуючи і підбурюючи та розпалюючи крайнє загострення релігійно-суспільних стосунків і процесів в Україні. Аж до спалаху й вибуху збройно-кривавих сутичок, зіткнень і протистоянь. Щоби - у такий спосіб - отримати зручний привід для масштабно-масованого вторгнення в Україну та її окупацію озвірілою російською вояччиною та подальшого насильницького встановлення тут маріонетково-колаборантського режиму. Передусім, із ватажків і функціонерів місцевої промосковської "5-ї колони". ------------------------------------ Ну а - поміж різного іншого - виявлення СБУ в Запоріжжі цього збройного арсеналу та інших красномовних доказів, що належать цьому чорносотенно-українофобському бандоб'єднанню "Союз православный Радомир", тільки зайвий раз ПІДТВЕРДЖУЮТЬ подібну версію розвитку - запланованих в Москві - подій в Україні!

  • Петров Василий | 13 січня 2018, 23:15
   Коментувати коментар

   Такие как ИУДЫ ты распространились по миру, чтобы прикрываясь званием христианина продолжать дальше безнаказанно КАК ИМ КАЖЕТСЯ распинать Христа. Такие как ты т.н. христианские владыки, а на самом деле не более чем ПОГАНЫЕ сионистские прихвостни, продолжая обслуживать интересы распявших Христа, поныне отмывают т.н. народ божий не только от прошлых, но также и от настоящих и будущих преступлений против как человечества, так и против Христа. Будучи продолжателями преступлений т.н. народа божьего, сами того не замечают, сионистские прихвостни становятся главными не только организаторами, но в первую очередь исполнителями преступлений уже против народа и государства своего, в чём на самом деле и заключается их служение, отнюдь не Христу и Богу Отцу, но направленное на процветание т.н. народа божьего и в первую очередь на обслуживание его сионистской идеологии, которая гласит: ИЗРАИЛЬ ПРЕЖДЕ ВСЕГО!!!!!

 • Петров Василий | 13 січня 2018, 20:18
  Коментувати коментар

  Поп должен сидеть в тюрьме!!!! Поп это не профессия, это преступный, антисоциальный образ жизни. Поп - это КВАЛИФИКАЦИЯ особо тяжкого преступления, совершённого ГРУППОЙ лиц по предварительному СГОВОРУ с целью незаконного присвоения личных денежных средств в особо КРУПНЫХ размерах, а также личного имущества совершённого путём учинения мошеннических действий на религиозной почве.

 • lerer10225@com.ua | 13 січня 2018, 15:33
  Коментувати коментар

  Ось, ось, ото правильно кажуть, що УПЦ МП - п'ята колона Росії... Отакі ближні з каменем за пазухою.. Треба вирішувати очільникам: або ви УПЦ або ви РПЦ в Україні, якій тут не місце... Кому подобається РПЦ, то, як кажуть, "чемодан, вокзал, Россия"...

  • В. Ясеневий | 15 січня 2018, 17:21
   Коментувати коментар

   Цікаво, а чи думає хоч би хто-небудь з нас: чи є з нами ХРИСТОС у відношенню нас грішних до наших ближніх, ЙОГО любих дітей, задля спасіння яких ВІН віддав Своє життя ???

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • bopa | 6 квітня 2020, 17:03

  Лаври, в плані управління, підпорядковуються безпосередньо Патріарху. Тому "Синод УПЦ (МП)" їм не указ!

 • Halo | 6 квітня 2020, 13:52

  При цьому, чомусь не бачити такої ж неприязні до Київської Лаври, натомість згадуються конкретні імена людей, що знеславили себе своєю поведінкою.

 • Halo | 6 квітня 2020, 13:48

  Хто небудь, підкажіть Тетяні Деркач, що її дописи у фейсбуці, де вона дедалі жосткіше кепкує над Почаєвим, а також намагання зробити з назви УКРАЇНСЬКОЇ святині мем, поціллють не по осередку

 • Ігор Затятий | 6 квітня 2020, 05:08

  Грішний, дуже грішний Паша Мерседес. Бог сприяв його захворюванню через його "людський гріх".

 • sai | 5 квітня 2020, 11:50

  Лубідя ?

Популярні статті місяця