«Принеси ляльку»: мешканець Запоріжжя запустив флешмоб на знак протесту проти дій УПЦ (МП)

5 січня 2018, 09:56 | Релігія і суспільство | 0 |   | Код для блогу |  | 

Блогер із Запоріжжя Юрій Гудименко запустив в Фейсбуці флешмоб принеси ляльку. Як повідомляє ZANOZA, це пов'язано зі священиком Московського Патріархату Євгеном Молчоновим, який відмовився відспівувати малюкова, який трагічно загинув через самогубця. Приводом відмови стало те, що дитину хрестили в Київському Патріархаті.

Мати на колінах просила священнослужителя провести обряд, але він принципово відмовився. Запорізький митрополит Лука підтримав свого колегу і назвав його бездушний вчинок правильним.

У зв'язку з цим кричущим випадком Юрій Гудименко пропонує українцям щодня приносити ляльки до храмів УПЦ (МП), щоб кожен розумів, що ця Церква зробила.

- Я принесу під найближчу церкву УПЦ (МП) ляльку. Просту дитячу іграшку. Вони її приберуть, а я принесу знову. І знову. І знову. І люди будуть проходити повз і бачити ляльку у церкві. І будуть розуміти, ЧОМУ вона там лежить. Розумітимуть, ЩО вона означає. Розумітимуть, ЩО зробила ця Церква.

І я ... я прошу вас. Мені ніяково. Мені соромно. Я ненавиджу просити. Але я прошу. Принесіть ляльку. Під будь-яку церкву цього ... Патріархату. В будь-який день. Принесіть. будь ласка, - написав блогер.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• velovs@ukr.net | 21 жовтня 2018, 22:13

"Не виявимо таємницю, якщо скажемо, що живемо у час зміни світоглядних і культурних епох, час чергової технологічної революції. Щоправда, в світовій історії це не вперше і не востаннє…"

• velovs@ukr.net | 21 жовтня 2018, 20:27

І - саме в цьому ж контексті - ще дуже бажано й актуально, аби в ній, цій "новій Церкві", зрештою, відродилася й утвердилася історична українська еклезіальна практика (модель)

• lerer10225@com.ua | 21 жовтня 2018, 17:08

Чекає багато людей, щоб ввійти до нової Церкви не з феодально ієрархічною структурою, як теперішня, а церкви, де пануватиме братська любов не на словах, а на ділі ...

• velovs@ukr.net | 21 жовтня 2018, 15:00

Р. S. Разом з тим: ми, християни, маємо й мусимо, насамперед, МОЛИТИСЯ якраз за ЦЮ владу, яка наразі чинна в Україні. ---- А також: водночас настійно просити й благати Господа, щоби Він покликав,

• VPYL | 21 жовтня 2018, 13:27

Найсвіжіші анекдоти останнього місяця... -Забавно спостерігати, як старі 50-80-ти річні "красножопі совки", що писали атеїстичні реферати і дисертації та приймали- здавали іспити з

Популярні статті місяця