Рівняни підтримали флешмоб і принесли іграшки під храм УПЦ (МП)

9 січня 2018, 13:01 | Релігія і суспільство | 0 |   | Код для блогу |  | 

У Рівному люди висловлюють протест щодо дій священика із Запоріжжя, який відмовився відспівувати трагічно загиблого хлопчика.

8 січня в період із 12.00 до 12.30 під двері Свято-Михайлівського храму УПЦ (МП), що у Рівному, люди принесли декілька ляльок, повідомляє V 24.

Як відомо, флешмоб #принесиляльку уже кілька днів поспіль проходить в Україні. Люди висловлюють протест щодо дій священика у Запоріжжі, який відмовився відспівувати трагічно загиблого малюка, бо дитина була хрещена у церкві Київського патріархату.

У Рівненській єпархії УПЦ (МП) цю акцію не коментують.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• Михаил | 24 січня 2018, 13:01

А поздравил ли "святейшего владыку" хоть кто-то из Константинопольской, Александрийской, Антиохийской, Иерусалимской, Русской, Грузинской, Сербской, Болгарской, Румынской, Кипрской,

• velovs@ukr.net | 24 січня 2018, 12:47

Ці запитання, напевно, не зовсім до МЕНЕ... :-) Одначе я ТВЕРДО знаю, що благословенна ЄДНІСТЬ і ЗГУРТОВАНІСТЬ поміж різними християнами - це свята й однозначна воля і план-задум Божі!!! :-) Але НІЯК

• Магадан | 24 січня 2018, 11:45

ну так чого вони тоді не закріпили це об"єднання, мякщо їм заважали верхи, то чому їх не відстороннили. Ваша демагогія..така демагогія

• velovs@ukr.net | 24 січня 2018, 11:25

"Бо приєднатись УГКЦ до УПЦ чи УПЦ КП не може, через те, що в УГКЦ інші догмати віри." ----------------------- Реальний приклад того, як ДІЙСНО нині може творитися ПРАВДИВА єдність

• velovs@ukr.net | 24 січня 2018, 10:45

"Зустріч Папи з українськими мігрантами є знаком його пастирської турботи про них та виявом солідарності з усім українським народом, котрий вже декілька років страждає від війни на Донбасі», –

Популярні статті місяця