У Запоріжжі люди несли ляльки УПЦ (МП) навіть під час освячення води

20 січня 2018, 11:14 | Релігія і суспільство | 1 |   | Код для блогу |  | 

У п'ятницю, 19 січня, жителі Запоріжжя принесли дитячі іграшки на Центральний пляж, де Московський Патріархат проводить обряд Хрещення. Про це повідомляє Тиждень.

Таким чином мешканці міста хотіли нагадати про інцидент, коли священик УПЦ МП відмовився відспівувати загиблу дитину.

У Запоріжжі освячення води проводили у двох місцях: на Центральному пляжі – Московський Патріархат, на Правобережному пляжі – Київський Патріархат.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
1коментарів

Коментарі

додати коментар 
  • Petro_R | 21 січня 2018, 15:29
    Коментувати коментар

Мабуть тільки верблюди не знають, що УПЦ МП - це розвідувально-терористична мережа.

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• barni | 23 серпня 2019, 22:01

Останнє рішення вл. Епіфанія суперове! Перекрити грошові потоки вл. Філарету! І тоді (вже й зараз) стане зрозуміло, чи вл. Філарет є УКРАЇСЬКОГО СПРЯМУВАННЯ, чи він є "патріарх" з ПРИМУСУ

• barni | 22 серпня 2019, 22:08

Як на мене, то рішення вл.Епіфанія ПРОСТО СУПЕРОВЕ, це потрібно було зробина на слідуючий день після об"єднавчого собору. Оце б ще клєрки від "культури і духовності" перекрили

• barni | 21 серпня 2019, 22:45

Хотілося б запитати вл.Макарія, як він "працював" з московськими попами, адже кількість парафій, яка йому підпорядковувалась, до ОБ"ЄДНАННЯ, все зменшувалась і зменшувалась! Поділіться

• barni | 21 серпня 2019, 22:34

Я, не про реставрацію, а про життя. Родина моєї дружини з "так званих переселенців". на зорі українського становлення (за п. В.Чорновола) мати моєї дружини поїхала в те село де народилась.

• barni | 21 серпня 2019, 22:17

"людина повинна свідчити Христа тим, які Його потребують" Як на мене то це просто ЖАХ !!! Свідчити про Христа тим хто його не потребує це НАЙПЕРШЕ І НАЙГОЛОВНІШЕ ДЛЯ

Популярні статті місяця