Religious Ledaers of Ukraine Visit Holocaust Museum in Washington

2 May 2012, 11:45 | AUCCRO, inter-confessional councils | 6 |   | Code for Blog |  | 

The official program of the All-Ukrainian Council of Churches and Religious Organizations  (AUCCRO) in USA began with a visit of the United States Holocaust Memorial Museum, reported the Institute for Religious Studies (IRF).

After looking round the expositions, the heads of Ukrainian denominations together with the museum experts and scholars of the Center for Advanced Holocaust Studies held a meeting to discuss questions of the study of historic facts and events of the time of WWII in Ukraine.

A research worker of the Center, Martin Dean presented studies on camps and ghettos in the Nazi-occupied Ukraine. A researcher, Oleksandr Marichenko familiarized the participants with the results of his research regarding the Soviet camps for prisoners of war in Ukraine.  

The Director of the Center for Advanced uuurrruuue-8.jpgHolocaust Studies, Paul Shapiro gave striking examples of courageous and sacrificial acts of people of various nationalities and confessions who saved hundreds of people during the war. 

In his address, Patriarch Filaret of the Kyivan Patriarchate told the audience about his deep impressions of the expositions of the museum. According to him, the atrocities of the Holocaust can hardly be repeated in future  but evil can find other ways of manifestation if people remain indifferent to its conception in the very beginning.

The Head of the Ukrainian Greek Catholic Church, Patriarch Sviatoslav (Shevchuk) noted “We represent millions of people who, in the worst moments of their life, like all people, could incline one to hatred and intolerance. But the members of our Ukrainian delegation together here today and, most importantly, in Ukraine, insist that we, their leaders, reject such attitude. We proclaim together with the survivors of the Holocaust: “Never again.” And we pray that Ukraine and all countries should be able to get rid of anti-Semitism once and for all.”

Senior Bishop of the Church of Christians of Evangelical Faith of Ukraine, Mykhailo Panochko reported that he found many testimonies of rescue of Jews by tens of Evangelical Christians of Ukraine some of whom it cost their lives. He proposed to study the gathered testimonies and add them to other ones kept in the museum. He also called the modern Jews to reconcile with Ukrainians and honour their sacrificial acts.

On 22-29 April the delegation of AUCCRO visited Canada and USA on the invitation of the Ukrainian-Jewish Meeting Initiative.

Система Orphus
Rating
0
0
6comments count

comments

add comments 
 • deserving | 3 May 2012, 21:26
  comment comment

  Українців мордували не менше як жидів, але про це майже ніде ні півслова. Існують дуже багато народів, котрих не менше від нас і жидів мордували та винищували, але такого розголосу, як Голокост - людска історія ще не знала. Стало майже культом вшановувати жертв голокосту та ігнорувати злочини проти инших народів. Це вже стало законом світового політичного буття. Ставити під сумнів форму і метод вшанування жертв Голокосту саме по собі стало майже злочином, людина апріорі стає людиноненависником та антисемітом. Але скажіть будь ласка чим гірші скажімо українці, індіянці, африканські негри та инші історично упосліджені народи? Можливо секрет криється в тому, що представники жидівства контролюють світову фінансову систему? Хтось можливо скаже, що я псих чи антисеміт та несу всіляку маячню? Але чому Ізраїль окупував сусідні території, на що існують резолюції ООН, але жодних сакцій проти держави Ізраїль не запроваджено? Чому їм дозволено те, що не дозволено иншим народам? Ви скажете жиди богообраний народ? Чи в Євангелії написано , що можна красти? В чому ця богообраність? - розіп"яти Христа? Чому наша країна розкрадена і розграбована олігархами, які є жидами і про це чомусь не прийнято говорити? Чому в Ізраїлі існує політика расової сегрегації і ніхто з держдепу не заявляє, що це є порушенням прав людини? Чому держава Ізраїль не визнала голодомор 1932-1933 р.р геноцидом українського нарду? Невже лише тому, щоб не втратити пальму першості мучеництва і прикривати ним свої не дуже благонадійні справи, а то й злочини? Чому врешті ми маємо брати участь у цій нечистоплотній грі і відвертій маніпуляції?

  • Marko | 4 May 2012, 11:04
   comment comment

   Чому стільки політичних запитань, оскільки під іншою статтею Ви щойно написали таке: "Мені не дуже приємно коли глави українських традиційнихї церков переймаються політичними проблемами, бо то не має бути їхньою метою діяльности, бо Ісус Христос не прийшов на землю, щоб проповідувати демократію, але церство Небесне. Дуже це все підозріло...."

  • Dzhmil | 4 May 2012, 17:15
   comment comment

   Шановний deserving. Після пришестя на землю Господа Ісуса Христа, що втілився в людині, Богообраними є всі народи світу, згідно з Його Словом в притчах про виноградарів (Лук., 20:9-16) та про закликаних на бенкет (Матвія, 22:1-14), де говориться про неприйняття Бога Істинного тими, до кого Він прийшов і хто Його не впізнав, не слухав та зрештою післав на смерть, тобто євреями.

Сan leave comments only to registered visitors Еnter

Last comments

 • Paul S. Ewasko | 27 July 2017, 19:22

  Unfortunately the leaders of the Russian Orthodox Church reject the concept of dialoge - it's either their way or no way. На жаль, лідери Руської Православної Церкви відкидають концепцію діалогу - це

 • enzian | 27 July 2017, 12:19

  Ні, це відображення реального місця "УПЦ МП" в житті українського суспільства.

 • Анатолій Наталія Денисюк | 27 July 2017, 09:58

  Є заслуги але не перед Україною а перед Росією вони є московській патріархат те що каже путін вони і виконують, не визнавати і не брати участі в похоронах які загинули наші хлопці і дівчата патріоти

 • Оленка | 26 July 2017, 23:06

  Ну вже навіть не смішно. Спробуйте тегнути новини по УПЦ МП. Стільки бруду прочитаєте - що в голові не поміститься. І це не дискримінація, не утиски?

 • S.Melnyk | 25 July 2017, 21:41

  А які в нього заслуги? Хіба ті, що вмів у всі часи лизати зад кому треба, заробляти на святому і плювати на правила і норми.

Most Popular Articles month