Pope assures of his prayers for Ukraine at meeting with UGCC Head

23 February 2019, 09:35 | Vatican | 16 |   | Code for Blog |  | 

On February 21, while on a working visit to the Vatican, the Head of the Ukrainian Greek Catholic Church met with Pope Francis.

According to the Department of Information of the UGCC, in his conversation with His Beatitude Svyatoslav, the Holy Father asked about the situation in Ukraine, said the words of support and granted his apostolic blessing to the Ukrainian people.

It should be noted that from February 21 to 24, the Vatican hosts a meeting of the Primates of the Eastern Churches and the heads of the Episcopal Conferences of the Catholic Church on the Protection of Minors in the Church. The meeting takes place on the initiative of Pope Francis and is aimed at raising awareness of the tragedy of committed acts at the level of the entire Catholic Church as well as to expressing care of the Church hierarchy for the victims and increasing transparency in overcoming this crisis.

At the World Summit of the hierarchs of the Catholic Church, the UGCC is represented by His Beatitude Sviatoslav. He has repeatedly pledged support of "zero tolerance" policy adopted by the Catholic Church in order to protect minors. In addition, a number of necessary measures were approved in the Catholic Church, which constitute a program for the protection of minors not only for church communities, but for the entire society.

Система Orphus
Rating
0
0
16comments count

comments

add comments 
 • В. Ясеневий | 24 February 2019, 22:26
  comment comment

  Дуже шановний п.Веловс. Я не наголошував Вам, як ніколи і нікому, про... "коли все має відбутися ...? Дякую БОГОВІ, що ще вистачає здорового глузду...І не припускаю, щоби хоч одна людина зі здоровим глуздом щось подібне стверджувала... Але, погодьтеся,що переважна більшість ХРИСТОВИХ-ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ, АПОСТОЛЬСЬКИХ і багатьох пророцтв святих - ВЕЛИКОЮ мірою уже звершені...Не бійтися помилитися... Коли прийду, ТО ЧИ ВІРУ ЗНАЙДУ??? А всіх істиних, щирих і правдивих християн, понад усе - дуже хочу і , вибачте за моє грішне фарисейство,- намагаюся, стараюся і дуже хочу, бо без цього не вважаю себе - християнином...

  • velovs@ukr.net | 25 February 2019, 07:49
   comment comment

   Так справді, вже великою мірою біблійні та всілякі й різні інші пророцтва вже здійснилися. ---- А от серед тих, що ще МАЮТЬ виповнитися і є, зокрема, й те передбачення й обітниця Слова Божого про це - надзвичайно потужне й масштабне злиття Духа Святого: і якраз в ЕСХАТОЛОГІЧНУ - завершальну добу Історії спасіння людського роду. ---- І саме задля того, аби, вдруге прийшовши, Ісус знайшов тут, у цьому світі, ПРАВДИВУ й ІСТИННУ віру серед величезної кількості людей. І - таким чином - аби Його Ангели зібрали цей - дуже рясний, суперблагодатний і преблагословенний врожай спасенних людських душ для Його Царства Божого!!! Амінь. ------------- І я тут НІЧОГО не боюся. В т. ч. і помилитися. Тим більше, що Святе Письмо, в т. ч. в своїх пророчих текстах і обітницях Божих, - жодних і ніяких - "помилок" чи "схиблень" не містить. Навпаки: воно вселяє і виховує у віруючих психологію (ментальність) сміливої БДЖОЛИ. Але ніяк не - постійно й повсякчас - переляканої і боязливої мухи! :) ---- І на цьому - дякую за цей обмін думками.

 • velovs@ukr.net | 24 February 2019, 18:08
  comment comment

  Папа Римський пообіцяв припинити "покривання" педофілії в КЦ, але не запропонував ЖОДНОЇ конкретики щодо реальних змін в цьому: https://www.dw.com/uk/%D0%BF%D0%B0%D0%BF%D0%B0-%D1%80%D0%B8%D0%BC%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D0%BF%D0%BE%D0%BE%D0%B1%D1%96%D1%86%D1%8F%D0%B2-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BF%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D0%BE%D1%84%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%97-%D0%B2-%D1%86%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B2%D1%96/a-47665161?maca=ukr-rss-ukrnet-ukr-all-3816-xml

 • velovs@ukr.net | 24 February 2019, 16:13
  comment comment

  Так от, шановний п. Валентине, саме для того, щоби Христос (і якраз ПЕРЕД Своїм поверненням) і знайшов цю ПРАВДИВУ віру у багатьох-багатьох людей - причому, саме ЖИВУ, АКТИВНУ і ДІЄВУ - Боже Провидіння і готує це - суперпотужне і дуже масштабне злиття Свого Святого Духа. Спочатку - на вірних різноликої Христової Церкви, а вже потім - і далі... І це - ніяк не "моє передбачення", а, власне, обітниця Божого Слова. ---------- Коли воно має відбутися? На превеликий жаль, ніяк не можу назвати Вам будь-якої точної і конкретної дати (рік і місяць, число і годину та хвилину доби)... :) Власне, низка хвиль таких от - тільки ось більш иісцево-локальних "злив" Святого Духа вже відбувалася впродовж ХХ - початку ХХІ ст. Спочатку - лише в деяких протестантсько-євангельських спільнотах і течіях, а вже, починаючи від 1967 р. і далі, - і в Католицькій Церкві (Рух віднови у Святому Дусі). -------- На мою думку, це були своєрідні "проби пера" і "репетиції" перед тим, що має відбуватися, як я розумію, вже незабаром. У т. ч. - вельми-вельми благословенно і благодатно - і в Україні. ---------- А от коли Ісус прийде вдруге, то Він і пошле Ангелів Своїх для того, щоб зібрати і забрати до Себе увесь Його народ Божий ("обранців") - "дійсних членів" Своєї ПРАВДИВОЇ Церкви Христової Сходу і Заходу. І це - не "вчення чималого числа протестантів", а зміст текстів Нового Завіту! Так що, будь ласка, уважно й вдумливо читайте і розважайте над Святим Письмом: й, відповідно, робіть належні висновки... :)

 • В. Ясеневий | 24 February 2019, 15:12
  comment comment

  Шановний п. Веловс. Я дуже хочу помилятися, лиш щоби було тільки так , як Ви це все подаєте. Але...є запитання про потужне сходження Св.Духа на вірних...Коли ж воно буде??? І як вірити Вашим передбаченням?...Коли прийду, то чи віру знайду???,- як мовив Христос? А що ж ВІН побачить і знайде??? Чи вже після Його другого приходу буде злиття Св. ДУХУ?????? Тобто, суперпотужне злиття Св.Духа буде перед приходом Спасителя, чи в його часі, чи після??? Коли прийду, то чи віру знайду???!!!

  • В. Ясеневий | 24 February 2019, 15:13
   comment comment

   А як бути...Христос всіх піднесе на небо, як вчать чимале число протестантів???

 • В. Ясеневий | 24 February 2019, 06:26
  comment comment

  Патр. Кирилл також молиться за Україну. Чия молитва переможе?...Правда Патріарх не лише молиться, але й потужно діє...

  • velovs@ukr.net | 24 February 2019, 08:48
   comment comment

   "Ревна молитва праведника має ВЕЛИКУ силу. Ілля був чоловік такий самий, як і ми; він почав молитися, щоб дощу не було, і не було дощу три роки та шість місяців. Потім він знову помолився, і небо дало дощ, а земля вродила плід свій" (Як.5:16-18). -------------- А ось ще приклад - із досить недавнього минулого. ---- Й конкретно. На початку 1953 р. на Захід просочилася інфа про те, що тодішнє сталінське керівництво СРСР - причому, дуже практично й конкретно - готує чергову хвилю масово-масштабних репресій і депортацій. Й, насамперед, на певному етнічному ґрунті. ---- Й тоді кілька груп британських християн, попередньо домовившись одне з одним, приблизно десь 20-21 лютого розпочали відповідну молитовну акцію з постом: вони наполегливо благали й просили в Бога (лише того), щоб попередити й відвернути таку нову - злочинно-шовіністську й людиноненависну акцію кремлівського тоталітарного режиму. І більше НІЧОГО. ---- Так от, через тиждень Сталін зазнав нападу інсульту і знепритомнів (упав в кому). А ще за кілька днів по тому, 5 березня, не приходячи до тями, він - один з найкривавіших і найжорстокіших тиранів-параноїків в історії людства - "благополучно" сконав... ---- Ось так. :) -------------- Й тому, шановний п. Ясеневий, у Вас, як я бачу, досить НЕПРАВИЛЬНА й ХИБНА ця світоглядна постава: що Ви в багатьох своїх коментах так - постійно й повсякчас - явно НЕДООЦІНЮЄТЕ чи (навіть), по суті, ЗНЕВАЖАЄТЕ цю СИЛУ й СПРОМОГУ молитовних акцій! Тобто всього того, що - часто-густо - відповідно "РУХАЄ" руку Божу!!! ---- Звичайно, якраз тоді, коли подібні молитви - ПРАВИЛЬНІ й СЛУШНІ: тобто вповні відповідають волі і намірам Божим.

Сan leave comments only to registered visitors Еnter

Last comments

 • Стефан | 2 June 2020, 15:54

  Последние события показали глубокий кризис РПЦ МП, где только отдельные редкие священнослужители твёрдо исповедуют Православную Веру, как схиигумен отец Сергий Романов, которого сейчас травят

 • Рокитне | 2 June 2020, 12:34

  Це добре було б.

 • Рокитне | 2 June 2020, 12:31

  Конфлікти закінчуться між нашою ПЦУ та УПЦ МП, коли ми почнемо будувати свої храми, а не заселятися в ті, які МП збудовані. Тут все легко...

 • Михаил | 2 June 2020, 08:47

  Очередная статья нижайшего интеллектуального уровня, с фантазиями и ночными кошмарами автора. Андрея Юраша правильно не назначили на должность потому что по умственному развитию он близок к автору

 • Ігор Затятий | 2 June 2020, 02:08

  Бог взявся за представників безтомосної секти. І чого б це?

Most Popular Articles month