Анонс: Швейк і Гербурти запрошують на Старосамбірщину

6 червня 2013, 21:04 | Анонси | 0 |   | Код для блогу |  | 

Зі Швейком до ГербуртівМальовничі пейзажі Бойківщини та безліч пам’яток Старосамбірщини, запрошуємо відвідати під час одноденної екскурсії “ЗІ ШВЕЙКОМ ДО ГЕРБУРТІВ” з циклу “Невідома Львівщина”, яку організовує Туристичний оператор "Відвідай".

Дата проведення: неділя, 9 червня 2013 р.

План туру: Стара Сіль (дерев’яні церкви, костел XVII ст., вілла “Анна”), Муроване (костели ХVІІ ст. і ХІХ ст. та залишки італійського парку), Хирів (Єзуїтська колегія та обід), Добромиль (замок Ґербуртів, монастир Василіян та костел Преображення), Саліна (пам’ятник жертв комуністичних репресій), Скелівка (пам’ятник Швейку та костел XV ст.), Сусідовичі (бароковий костел Св. Анни).

На Вас чекають:

Стара Сіль. Одне з цікавих галицьких містечок, сіль якого становлять: дерев’яна церква Параскеви П’ятниці (1440 р.) з дзвіницею, дерев’яна церква Воскресіння Господнього (XVII ст.), костел святого Архангела Михаїла (1660 р.), та надзвичайно красива сецесійна кам’яниця “Вілла “Анна” (1911 р.), яка за легендою збудована як символ вічного кохання між дочкою солевара і графом.

Муроване. Село, в якому лже-Дмитрій просив руки і одружився з Мариною Мнішек, нас очікують 2 колишні костели (ХVІІ ст. і ХІХ ст.) та залишки італійського парку (ХVІІ-ХІХ ст.).

Хирів. Це загадкове місто зустріне Єзуїтською колегією – найбільшим навчальним закладом Польші 30-х років ХХ ст.

Добромиль. Гостинний Добромиль приманює замком Ґербуртів (XVI ст.) на Сліпій Горі з підземним ходом аж до Перемишля. В місті також збереглися монастир Василіян (XVIII ст.) та костел Преображення (1622р.).

Саліна. Незагоєна рана українського народу, саме тут в червні 1941р. перед відступом радянська влада знищила в давніх соляних шахтах 3600 людей. На місці одної з шахт встановлений пам’ятник, біля якого можна пом’янути невинно убієнних жертв комуністичних репресій.

Скелівка. До нас Скелівку (Фельштин) відвідав бравий вояк Швейк, який також оглядав чудовий середньовічний готичний костел святого Мартина з дзвіницею (XV ст.).

Сусідовичі. Сусід Скелівки Сусідовичі зустрічає туристів бароковим костелом св. Анни (1585-1591 рр.) монастиря кармелітів, від якого збереглися також монастирські келії (поч. XVII ст).

ВАРТІСТЬ екскурсії – 145 грн.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гідів-екскурсоводів, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.

Додатково оплачуються: вхідні квитки в музеї та харчування.

Запис на екскурсію та докладніша інформація:

vidviday.com.ua/herburty / vidviday.com.ua@gmail.com
+38 (032) 2600410
Христина (096) 6482702, (093) 7199671
Ігор (067) 3706320, (093) 4688777

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

    Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти