Релігієзнавство в інтернеті

9 листопада 2010, 13:35 | Релігієзнавство в інтернеті | 0 |   | Код для блогу |  | 
 • Cайт Української асоціації релігієзнавців „Релігієзнавство в Україні”
  „Більш ніж десятирічне існування нашої асоціації – громадської організації, яка створена в Україні в 1993 році й об’єднує на добровільних засадах фахівців-дослiдників релігії, її історії і сучасного стану, міжрелігійних і державно-церковних відносин, свободи релігії та ін. - засвідчило необхідність професійного вивчення релігії, обміну інформацією, спілкування науковців і богословів, відомих і молодих дослідників. Найоперaтивнішою і найдоступнішою формою такого спілкування є інтернет”.
 • Кафедра релігієзнавства Київського національного університету ім. Т. Шевченка
   
 • Молодіжна асоціація релігієзнавців
   
 • Інститут проблем походження і розвитку всесвіту і життя
  Інститут об’єднує тих, хто вважає, що наукові факти набагато ліпше вкладаються в інтелекто-організаційну модель походження живого та неживого світів, аніж в самоорганізаційну модель. Інститут провадить лекції та семінари, привертає увагу громадськості до неприпустимого однобокого висвітлення проблеми походження світу у навчальних посібниках.
  Інститут ставить мету реформування освітньої парадигми України, бо це неякісна освіта, коли фантазієподібні гіпотези подаються в якості фактів, подається неправдива або ненаукова інформація та не подаються всі ті факти, які не вкладаються в еволюційну схему. Крім цього, Інститут ставить перед собою глобальну мету реформування наукової парадигми — адже нелогічно, щоб наука виключала щось апріорі, тобто до розгляду доказів. Інститут бореться за те, щоб створеність світу стала найбільш солідним поглядом на світ в усіх відношеннях — філософському, науковому, культурному, побутовому та ін.
 • Центр допомоги жертвам деструктивних культів "Діалог", м. Запоріжжя
  „Метою діяльності Центру „Діалог” визначено захист особистості, родини і суспільства від деструктивних культів, поширення правдивої інформації про культи і допомога потерпілим від їхньої діяльності, а також сприяння демократизації України і посилення захисту прав людини, у тому числі шляхом законодавчої ініціативи. Центр „Діалог” підтримує тісні стосунки і співпрацює з Українською Православною Церквою й іншими традиційними релігіями в Україні, але при цьому є світською організацією”.
 • Мережа культурного обміну та міжетнічної довіри
  Мережа об'єднує індивідуальних та колективних учасників з метою формувати толерантність та довіру у банатоетнічному громадянському суспільстві. Наше гасло - "Мир через культуру".
 • Українська інформаційна мережа "Взаємодія"
  Сайт підготований Громадською організацією "Товариство захисту сім'ї та особи", членом Європейської Федерації F.E.C.R.I.S. - консультанта Ради Європи з питань сектанства.
 • Центр Апологетичних Досліджень
  Центр Апологетичних Досліджень в Україні (у Києві) був заснований навесні 1999 р. У Санкт-Петербурзі такий Центр працює з 1993 р. Це протестантське євангельське служіння зі штатом співробітників, що працюють повний робочий день. Мета служіння - давати віруючим інформацію і необхідні знання, щоб вони могли розрізняти істину і неправду, різні релігійні течії, захищати віру і свідчити культам.
 • Український центр економічних і політичних досліджнень імені Олександра Разумкова
  УЦЕПД - неприбуткова громадська організація, що здійснює дослідження в таких основних сферах: внутрішня політика; соціально-економічний розвиток України; енергетика; державне управління; міжнародна економіка; зовнішня політика; національна безпека і оборона; військове будівництво; міжнародна і регіональна безпека; миротворча діяльність. Щороку Центр здійснює дослідження у сфері релігії та проводить засідання постійно діючого Круглого столу “Релігія і влада в Україні: проблеми взаємовідносин”.
 • Харківська правозахисна група
  Харківська правозахисна група (ХПГ) була зареєстрована як окрема юридична особа у листопаді 1992 р., хоча вона була відома як правозахисна група Харківського "Меморіалу" ще з 1988 р. Одним з напрямків діяльності - захист релігійної свободи, дослідження законодавства у сфері релігії.
 • Мережа аналітичних центрів України
  Проект "Мережа аналітичних центрів України" було започатковано Фондом "Демократичні ініціативи" та Українською освітньою програмою ринкових реформ за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Агентства США з міжнародного розвитку, відповідно до пропозицій стосовно співпраці мозкових центрів та суб'єктів законодавчої ініціативи, висловлених під час конференції "Українські мозкові центри й Уряд: ініціатива - діалог - співпраця", проведеної з ініціативи Прем'єр-міністра України 30 червня - 1 липня 2000 року. Сайт працює з 1 березня 2001 року. Від початку створення автори проекту з належною увагою ставляться до досліджень у сфері релігії.
 • Центр релігійної інформації і свободине активний
  Неурядова неприбуткова громадська організація. Центр засновано постановою Української асоціації релігієзнавців з метою оперативного і об'єктивного інформування про стан релігійного життя в світі і Україні, а також про стан свободи релігії, особливості віровчення, діяльності та історії різних конфесій. Метою діяльності Центру є утвердження толерантності і демократії в сучасному українському суспільстві, зокрема в сфері міжрелігійних відносин.
 • Наука. Релігія. Суспільство
  Інтернет-версія наукового журналу. Видає: Донецький державний інститут штучного інтелекту. Постановою президiї ВАК України вiд 11.04.2001 р. №5-05/4 журнал "Наука. Релiгiя. Суспiльство" внесено до перелiку фахових наукових видань України, в яких можуть публiкуватися результати дисертацiйних робiт на здобуття наукових ступенiв доктора та кандидата фiлософських наук.
 • Львівський музей історії релігії
  Львівський музей історії релігії – установа культури, в якій за допомогою зібраних унікальних матеріалів висвітлюється історія світових і національних релігій, діяльність церковних організацій. Музей проводить щорічні міжнародні наукові конференції «Історія релігій в Україні» та видає їх матеріали, а також раз на два роки видає наукові альманахи, присвячені визначним датам історії церкви. До послуг відвідувачів музею – різні форми науково-освітньої роботи: лекції, екскурсії, для них проводяться концерти органної та камерної музики, надаються консультації. У фондах нараховується понад 50 тис. одиниць збереження. Серед них експонати, які мають унікальну культову, мистецьку та історичну вартість. Зокрема, велика збірка ікон XVI-XIX ст., чимала колекція Біблій (у тому числі Острозька Біблія 1581 року та видана у Парижі 1563 року), релікварій св. Аронтія ХІ ст. тощо.
 • Українська Асоціація Релігійної Свободи
  Для проголошення релігійної свободи для всіх людей в Україні 25 квітня 2001 року в місті Києві була створена Українська Асоціація Релігійної Свободи з принципами і засадами, які має Міжнародна Асоціація Релігійної Свободи. Міжнародна Асоціація Релігійної Свободи (МАРС) була заснована 1893 році та зареєстрована в США як некомерційна освітня організація. В усьому світі існує цілий ряд ефективних самокерованих регіональних і національних відділень МАРС, наприклад: у Бразилії, Гані, Індії, на Карибських островах, у Перу, Росії, Румунії і на Південно-Тихоокеанських островах. Задачі МАРС універсальні: 1. Поширювати принципи релігійної свободи по всьому світі. 2. Захищати й оберігати цивільне право всіх людей поклонятися, приймати релігію або переконання за власним вибором, виражати свої релігійні переконання в дотриманні визначених обрядів, проголошенні релігійних принципів і навчанні ним інших людей при відповідному відношенні до прав цих людей. 3. Підтримувати право релігійних організацій вільно здійснювати свою діяльність у будь-якій країні за допомогою своїх благодійних і освітніх установ. 4. Створювати місцеві, національні і регіональні відділення, проводити семінари. .
Система Orphus
Рейтинг
0
0

Моніторинг ЗМІ

Останні коментарі

 • enzian | 29 травня 2020, 12:02

  Заробляють - це коли працюють. А ці тільки дурять людей і шкодять державі.

 • Михаил | 29 травня 2020, 11:25

  То, что "Константинопольская церковь считает пцу единственной канонической преемницей киевской митрополии" хорошо, но маловато будет! Нужно ещё признание индейцев майа, эскимосов, негров

 • Михаил | 29 травня 2020, 11:13

  А почему тогда не может быть вероятна информация о Денисенко и Думенко? Все вероятно!

 • ukrlem | 28 травня 2020, 18:02

  достатньо цих фейків !

 • enzian | 28 травня 2020, 15:34

  Березовський та наближені до нього "єрархи упц" - аморальні брехливі негідники, тому наведена інформація є цілком імовірною.

Популярні статті місяця