ФІЛАРЕТ (Звєрєв)

23 липня 2012, 15:32 | Персони | 0 |   | Код для блогу |  | 

Zverev.jpgФІЛАРЕТ (Звєрєв), Єпископ Новокаховський і Генічеський УПЦ (МП). Народився 10 травня 1971 року в місті Стаханів (тоді Кадієвка) Луганської області. У 1988 році закінчив середню школу №3 міста Стаханова та вступив на лікарняний факультет Полтавського медичного стоматологічного інституту. У 1994 року Полтавський державний медичний стоматологічний інститут та був зарахований до аспірантури при кафедрі госпітальної терапії. У 1996 році захистив наукову працю та отримав ступень магістра медицини. 1996 року був прийнятий на посаду асистента курсу геронтології та геріатрії Української медичної стоматологічної Академії (м. Полтава), де викладав до 2002 року. З 1992 року — прихожанин Свято-Макаріївського кафедрального собору міста Полтава. Ніс послухи читця, пономаря, іподиякона, співав у хорі. 22 січня 1995 року у безшлюбному стані висвячений у сан диякона. 15 лютого 1995 року висвячений у сан священика та призначений на служіння у Свято-Макаріївський кафедральний собор. Поєднував пресвітерське служіння, навчання в магістратурі та викладання у Медичній академії. У 1996-1997 роках ніс послух духівника та уставщика Хрестовоздвиженського жіночого монастиря міста Полтави. З 2000 по 2002 рік був настоятелем Свято-Пантелеімонівського храму Полтави. 2002 року призначений настоятелем Хрестової церкви Полтавського єпархіального управління та прес-секретарем Полтавської єпархії. З 2000 року — викладав у Духовному училищі Полтавської єпархії. З 24 січня 2007 року працює в складі Комісії з канонізації святих при Священному Синоді. Рішенням Священного Синоду УПЦ від 29 березня 2007 року призначений головою Літургічно-богослужбової комісії при Священному Синоді УПЦ. 30 березня 2007 року у мантію з ім’ям Філарет. 11 квітня 2007 року призначений проректором із наукової роботи Полтавської Місіонерської духовної семінарії. 29 травня 2007 року возведений у сан ігумена, а 3 травня 2008 року — у сан архімандрита. У 1999 році закінчив Київську духовну семінарію, а у 2008 році — Ужгородську Українську Богословську Академію. 2009 року — захистив докторську дисертацію. Рішенням Священного Синоду УПЦ від 10 лютого 2011 року призначений єпископом Новокаховським і Генічеським. Хіротонія відбулася 12 лютого 2011 року Києво-Печерській Лаврі. Детальніше >>>

Система Orphus
Рейтинг
0
0