МІЛАН (Шашік)

5 серпня 2010, 17:19 | Персони | 0 |   | Код для блогу |  | 

shashik.jpgМІЛАН (Шашік), СМ (Орден Лазаритів), Єпископ Мукачівський ГКЦ. Народився 17 вересня 1952 р. у Лехоті (Словаччина). У 1971-1976 рр. був слухачем курсів філософії і теології у Вищій семінарії в Братіславі. 31 липня 1971 р. вступив до Місійної Конгрегації Отців Лазаристів. 27 вересня 1973 р. склав вічні обіти. 6 червня 1976 р. рукоположений на священика. Виконував різноманітну душпастирську працю, служив у двох обрядах: греко-католицькому і латинському. З 1990 по 1992 рік навчався в Папському інституті духовності „Teresianum” в Римі, де отримав ступінь маґістра. З 5 жовтня 1992 р. по 7 липня 1998 р. працював в Апостольській нунціатурі в Україні. Потім протягом року був директором новіціату в Конгрегації Отців Лазаристів у Словаччині. У серпні 2000 р. повернувся в Україну і став парохом у Перечині (Закарпаття). 12 листопада 2002 р. Папа Іван Павло II призначив його Апостольським адміністратором ad nutum Sanctae Sedis (до відкликання) Мукачівської греко-католицької єпархії. 17 березня 2010 року Папою Бенедиктом XVI призначений ординарієм Мукачівської єпархії. Докладніше >>>

Система Orphus
Рейтинг
0
0