АРКАДІЙ (Таранов)

6 серпня 2012, 12:14 | Персони | 0 |   | Код для блогу |  | 

Taranov.jpgАРКАДІЙ (Таранов), Єпископ Овідіопольський УПЦ (МП), вікарій Одеської єпархії. Народився 11 березня 1957 року в робітничому селищі Ясенівський Луганської області. У 1973 році закінчив середню школу, після чого протягом двох років навчався у залізничному училищі міста Папасное Донецької області. З 1975 по 1977 роки проходив строкову службу в лавах Збройних Сил. Після демобілізації деякий час працював помічником машиніста тепловоза в місті Антрацит. З 1978 по 1982 роки навчався в Одеській Духовній семінарії. У 1981 році вступив послушником в Одеський Свято-Успенський чоловічий монастир. 8 березня 1982 пострижений в малу схиму з ім'ям Аркадій. 22 березня 1982 рукопокладений в сан ієродиякона, а 6 січня 1983 року - у сан ієромонаха. З 1981 по 1990 роки був насельником Свято-Успенського Патріаршого Одеського монастиря. У 1990 році возведений у сан ігумена, в тому ж році 13 листопада призначений настоятелем храму святих мучеників Адріана і Наталії міста Одеса. 11 березня 1993 призначений намісником Свято-Пантелеймонівського Одеського чоловічого монастиря. У 1996 році возведений у сан архімандрита. У 2000 році нагороджений правом служіння з жезлом. У 2002 році закінчив Київську Духовну академію. 20 липня 2012 рішенням Священного Синоду УПЦ архімандриту Аркадію (Таранову) визначено бути єпископом Овідіопольським, вікарієм Одеської єпархії. 4 серпня 2012 року в Києві відбулась хіротонія  архімандрита Аркадія (Таранова) на єпископа Овідіопольського. Детальніше >>>.

Система Orphus
Рейтинг
0
0