"Не бути присутнім у комунікаційному просторі — то самогубство", — Любомир (Гузар)

15 серпня 2011, 16:32 | Релігія і мас-медіа | 3 |   | Код для блогу |  | 

Любомир Гузарexklusiv.gifІсус Христос не цурався нормальних, природних засобів комунікації, і тому Церква сьогодні не має оминати ЗМІ та соціальні медіа. Про це в ексклюзивному інтерв`ю РІСУ розповів Любомир Гузар, предстоятель УГКЦ у 2001-2010 роках.

На думку Владики, Ісус Христос застосовував сучасні Йому природні засоби.

"Якби Ісус Христос був тут, то Він би напевно писав на комп’ютері", — вважає він.

Патріарх Любомир також нагадав історію, записану в Біблії, коли Ісус Христос йшов до Тиверіадського озера, а за Ним кілька тисяч людей:

"То Ісус Христос робить таку річ: люди сидять на горі, а Він у човні, але не на березі, а за кілька метрів від берега. Чому? Бо вода дуже добре відбиває голос. Отже, Він вживав природні засоби, щоб посилити голос. А чим є радіо чи телебачення? Засобом для підсилення голосу.

Для мене це є доказом, що Ісус Христос не цурався нормальних, природних засобів комунікації. І якби тоді було телебачення чи радіо, Він би застосовував їх".

На думку Патріарха Любомира, Церква теж повинна застосовувати нові засоби комунікації.

"Сьогодні не бути присутнім у комунікаційному просторі — то самогубство, десь кілька тижнів тому про це говорив Папа. Для мене тут немає сумнівів", — наголосив Патріарх Любомир.

Він також підкреслив відповідальність Церкви в інформаційній політиці:

"Надзвичайно важливо, щоб Церква сумлінно дотримувалася засад здорової журналістики, чи взагалі комунікаційної політики, щодо правди, щодо моралі. Церква не може собі дозволити таких нісенітниць, які ми дуже часто чуємо. Церква мусить бути справді на службі правди. І тоді воно має свою ціль".

Повний текст інтерв`ю Ви можете прочитати на РІСУ

Система Orphus
Рейтинг
0
1
3коментарів

Коментарі

додати коментар 
  • kurabatov | 15 серпня 2011, 21:51
    Коментувати коментар

    Полностью согласен с автором. Присутствие церкви в интернете просто необходимо.

  • jasvami | 15 серпня 2011, 21:25
    Коментувати коментар

    "Если бы Иисус был здесь, то Он бы наверняка писал на компьютере". ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Как в воду смотрел, пан Любомир: так и поступает Христос нынешнего пришествия. Мало того: даже лично с ним встречался.

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Проект "Релігія і ЗМІ"