Мама шукає гроші на лікування сина

23 серпня 2016, 15:50 | Прохання про допомогу | 0 |   | Код для блогу |  | 

ДевідДевід та Даниїл Куруци з Ковеля з’явилися на світ завчасно: в результаті кесаревого розтину в 6,5-місячний термін з вагою 1100 гр.,через тривале кисневе голодування. Лікарі практично не давали шансів на життя хлопчикiв. Півтора мiсяця вони перебували в реанiмацiї.

З часом Даниїл почав розвиватися і міцнішати, а Девiд важко пристосовувався до життя: легені погано працювали, часто переставав дихати, був дуже слабенький, постiйно пiд наглядом, у віці 1 року він важив всього 4 кг. Лiкарi казали, що дитина буде "як овоч", оскільки мозок був значно уражений. У віці півтора роки Девiду поставили діагноз: ДЦП спастичний тетраперез із затримкою статекінетичного розвитку. Тато хлопчикiв покинув сім’ю, сказавши, що такi дiти йому не потрiбнi... 

Мама почала шукати необхідне лікування для Девіда. І їй порадили Мiжнародну клiнiку вiдновного лiкування iм.Козявкiна, що в Трускавцi. Перший раз туди потрапили, коли Девiду було 3,5 рочки. Тоді стало зрозуміло, що таке лiкування йому дiйсно допомагає: вiн почав мiцнiшати, вiдновлювалися втраченi рефлекси... (документи 1 і 2)

Девiду днями виповнилося 9 рочкiв. За цей перiод вiн пройшов 12 курсiв лiкування в клiнiцi, досягнув великих результатiв: тепер він може перевертатися, повзати, сидіти, вставати біля опори, ходити з пiдтримкою за ручки, може невелику вiдстань пройти, тримаючись за одну ручку, став активний, веселий, добрий, дуже любить гратися машинками і тракторами, і мріє одного дня стати водієм... Девiд навчається у школі за індивідуальною програмою. Йому це подобається: знає всi букви, цифри, кольори... Девіда відвідує логопед, разом вони працюють над розробкою мовленнєвого апарату малюка. Лікарі дають хороші прогнози і кажуть, що хлопець зможе самостійно ходити, але для цього потрібно i далi лікуватися в клiнiцi 3 рази на рік, щоб не втратити позитивної динаміки одужання.

Курс лікування коштує понад 8000 грн. Для мами хлопця – це великі гроші. І наступний курс має розпочатися 17 жовтня. Наші читачі допомогли зібрати кошти на попередній курс лікування, весною цього року.

«На жаль, я таких грошей не маю, тому змушена звертатися про допомогу: будь ласка, допоможiть стати синочковi на нiжки!!!», — просить мама Інна. Її телефон: (096) 8506482

Карта Приватбанка для пожертв: 5168 7553 3210 1001, отримувач Крошка Iнна Володимирiвна.

Девід в клініці в Трускавці

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

    Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти