Допоможіть Неллі подолати хворобу

13 травня 2016, 22:34 | Прохання про допомогу | 0 |   | Код для блогу |  | 

НелліЗнайомтесь, ця мила усміхнена дівчинка на фото – Неллі. Вона ще зовсім маленька, їй лише 4,5 роки, але третину свого короткого життя вона пролежала в лікарнях. Генералізована епілепсія з частими клонічними припадками, терапевтично резистентна – цей діагноз поставили їй лікарі в Луцьку, де вона живе.

Неллі – довгоочікувана донечка для тата і мами, улюблена перша внучка для дідусів і бабусь. Народилась 11 серпня 2011 року, який став щасливим днем для всієї родини. Роди пройшли легко і без ускладнень, донечка набрала 8/9 балів по шкалі Апгар, гарно розвивалась, радуючи нас все новими досягненнями, слухняно дотримуючись графіку проведення прививок. В 9 місяців Неллі вперше захворіла, з’явились сопельки, почервоніло очко. Мама промивала носик, закапувала очні крапельки. Через 3 дні серед ночі на фоні високої температури відбувся наш перший приступ судом, з втратою свідомості, посмикування кінцівок, обличчя (більше лівої частини). Доня потрапила в реанімацію, звідки після покращення її перевели в діагностичне відділення, де так залікували, що з алергією і страшним висипом по всьому тілу нас перевели вже в алергічне відділення, де після строгої дієти для мами (адже кормила її груддю) і доні, і антигістамінних препаратів нарешті відпустили додому. Ми відвідали декількох лікарів, які поставили діагноз Фебрильні судоми і завіряли що доня переросте.

Неллі дуже смілива, сильна духом, мама з татом іноді дивуються, де береться її позитив і оптимізм пережити той біль і страждання, які припадають на її долю зараз кожного дня. Останні кілька місяців доні все гірше і гірше. Кожного дня стаються приступи епілепсії, які повторюються серіями і можуть йти безкінечно, наростаючи спочатку від 30 секунд до 10 хвилин, поки не вколють укол сібазону, сильного протисудомного медикаменту, транквілізатора, психотропного засобу. Організм Неллі, очевидно, звикає до препарату, бо останнього разу сібазон не допоміг і дівчинка потрапила до реанімації, де лікарі ще довго боролися з її приступами.

Неллі дуже любить діток, читати книжки, мультики. Всупереч судомам, які руйнують її життя, інтелектуальний розвиток

Неллі відповідає віку , вона знає безліч віршиків, пісеньок, вчить букви, рахує, дуже хоче навчитись читати, адже це її улюблене заняття – вона може годинами сидіти на дивані, розглядати малюнки і «читати».

Батьки дівчинки стежать за кожним її кроком, бо приступ може статись в будь-яку мить, і якщо вона впаде, може травмувати голівку, ручку чи ніжку як вже бувало та наслідки можуть бути ще гірші. Неллі не можна довго бігати, дивитись мультики, плавати в басейні, багато сміятись чи плакати, бо навіть сильні емоції можуть визвати приступ.

Німецька клініка Schön Klinik Vogtareuth, погодилась пролікувати Неллі, але сума для батьків виявилася надто великою, щоб самим заплатити на лікування і ця сума попередньо становить 533 250 грн (18.580 €).

Тепер уся надія на небайдужих людей, які здатні проявити милосердя та фінансову підтримку хворій дівчинці.

Давайте допоможемо Неллі не втратити її щасливе дитинство!

Реквізити батьків
Приймачук Ольга Вікторівна
тел. 099 346 42 81

ПриватБанк
4149-4378-6266-2986

Детальніша інформація - в мережі Фейсбук

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

    Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти