Допоможемо Назару розправити плечі!

29 квітня 2016, 19:17 | Прохання про допомогу | 0 |   | Код для блогу |  | 

НазарНазару 14 років, він надзвичайно щирий і відкритий для спілкування хлопець. Його очі сяють добром, теплом і надією, проте є одне "але", яке не дає хлопцю жити на повну. І це діагноз, який йому підтвердили у Міжнародному центрі нейрохірургії – сколіоз грудно-поперекового відділу хребта. У 10 років Назар переніс операцію кісти IX шлуночка головного мозку, а зараз він бореться зі складною формою викривлення хребта.

Ситуація настільки складна, що сколіоз спричинив деформацію ребер і порушення функцій внутрішніх органів. Найближчим часом Назара потрібно прооперувати і вставити у хребет хлопця металеві пластини і штирі, які будуть підтримувати хребет у правильному положенні. Таку операцію планують провести у Міжнародному центрі нейрохірургії у м. Київ, вартість якої становитиме 220 000 грн.

Частину коштів допомогли зібрати рідні, друзі і односельчани Назара, але значної суми ще не вистачає. Назар мріє, що добрі люди не залишать його у важку хвилину і допоможуть зібрати кошти на лікування. А зараз Назар старанно займається фізкультурою, незважаючи на біль, і навіть віджимається найбільшу кількість разів серед однокласників. Йому важко ходити і стояти на одному місці тривалий час через біль у спині. Проте навіть буденна справа носити рюкзак в школу стає нестерпною! Але Назар старається добре вчитися, любить історію й біологію і мріє стати юристом.

Ми щиро віримо, що всі мрії Назара обов’язково втіляться у життя і жодна хвороба не стане на заваді. Сподіваємося на Вашу підтримку і допомогу!

Допомогти можна на сайті Української біржі благодійності

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

    Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти