Ми за сімейні цінності: 15 соціальних бордів вулицями Рівного

1 травня 2020, 16:11 | Народний репортер | view photo | 8 |   | Код для блогу |  | 

У квітні рівненська християнська громада «Христос є відповідь» розмістила вулицями міста 15 бордів з християнсько-соціальними слоганами. Житлово-комунальне господарство Рівного надало можливість безкоштовно поширити написи моральної тематики на рекламних площинах міста.

Шануй батьків

Фрази «Попіклуйся про сім’ю», «Шануй батьків», «Будь справжнім татом», «Люби свою дружину», «Поважай чоловіка», «Повернись в сім’ю» кожного дня нагадуватимуть перехожим про сімейні цінності.

Головна мета таких бордів – донести людям біблійні істини, позитивно вплинути на відносини у родинах, змусити замислитись над власним життям. Тема відносин у сім’ї не далека для братів і сестер церкви «Христос є відповідь».

Громада регулярно проводить групи для сімейних людей, загальні свята та інші спільні заходи. Пастор Тарас Сень є ведучим передач на телевізійних каналах, де часто обговорюються питання, які стосуються проблем у відносинах між чоловіком та дружиною. Бажаючі завжди можуть зателефонувати пастору для консультації з приводу важких обставин у родині.

За час існування громада організувала чимало благодійних акцій та подій, направлених на укріплення взаємовідносин між членами сім’ї. Декілька років підряд церква вирушала у сплав річкою Случ, де батьки з синами мали можливість пліч-о-пліч долати перешкоди та зміцнювати стосунки. Вже 18 таборів у Карпатах були проведені за участю сиріт та сімейних людей.

"Борди благовістя вже не перший рік з’являються вздовж доріг міста Рівне. Короткі фрази рано чи пізно будуть помічені кожним перехожим чи водієм. Якщо один із слоганів допоможе врятувати чиюсь сім’ю від розлучення, якщо вбереже хоч одну дитину від життя у неповній родині – ми звершуємо цю добру справу не даремно", — розповіли у прес-центрі християнської місії «Христос є відповідь».

Поважай чоловіка

Люби свою дружину

Будь спражнім татом

Повернись в сім'ю

Система Orphus
Рейтинг
1
1
8коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • fedirtsiv | 5 травня 2020, 17:38
  Коментувати коментар

  Якісь сектанти прикриваються благими намірами, щоб до себе затягнути якнайбільше наївних людей! Якщо у сім*ях нема любові та поваги до старших - бігборди цьому не допоможуть. Це все піар, пропаганда, фарисейство, показуха та окозамилювання. Статистика розлучень показала, що релігійні проповіді не дають бажаного ефекту. Одразу видно, що проповідники не виконують своїх функцій, тільки наживаються. Тому сімейні цінності треба плекати вдома власним прикладом і самосвідомістю, а не на показ! А про біблійні "сімейні цінності" можна прочитати з історій про нарікання Адама на Єву, братовбивство Каїном Авеля, проституцію Сари, інцест та багатожонство Авраама, визнання ним лише одного нащадка Ісаака, інцест доньок Лота, Ісаак одружився на родичці, любовні пригоди синів Ісаака... А деяких із цих персонажів згадують під час шлюбу молодят - оце дійсно негідний приклад для наслідування! Тому і щасливого життя нема у молодих сім*ях! Нема з кого в біблійних легендах брати добрий приклад сімейного життя! То неплідні, то на старості народжують... Отже, такі біблійні міфи треба розвінчувати і не морочити людям голову!

  • velovs@ukr.net | 6 травня 2020, 02:41
   Коментувати коментар

   І знову тут виліз цей затято-антихристиянський педераст-неонацист. В т. ч. зі своїм "експертно-моралізаторським" трактуванням і оцінкою деяких біблійних історій... Ну-ну... :)

 • velovs@ukr.net | 2 травня 2020, 10:59
  Коментувати коментар

  Добрий приклад для наслідування в інших містах і населених пунктах України! :)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти