Прихований окультизм. Як він впливає на тебе та на твою дитину?

18 квітня 2016, 16:33 | Народний репортер | 4 |   | Код для блогу |  | 

Вже у 10-тий раз навчально-виховний комплекс «Нарнія» в Одесі (що існує від 2006 року єдина римо-католицька школа в Україні), організувала семінар під назвою «Виховувати по-християнськи», який відбувся 8 квітня 2016 року при школі. Як кожного року ціль Семінару – зосередити увагу, передусім педагогів та батьків, на питання: «Як сьогодні бути християнським вихователем?»

семінар_О.jpeg

Семінар намагається відповісти на актуальні проблеми, пов’язанні з процесом  формуванням молодої особистості. Цього року була звернена увага на проблему окультизму.

Чому християнин не повинен займатися йогою? Наскільки гомеопатичні ліки несуть в собі духовну загрозу? Які гри, книжки і фільми можемо назвати окультними? Чому заняття з айкідо – це токсична загроза для душі? Які капкани приготував злий дух в Інтернеті та в комп’ютерних іграх? Чому краще не читати «Гаррі Потера»?

На ці та інші питання пробували відповісти доповідачі, представники як католицької, так і православної Церкви, а також публіцист з Польщі, лікар та вчитель.

Не один рік почесний патронат над семінаром здійснює Генеральне Консульство  Речі посполитої Польща в Одесі. У вступному слові Генеральний Консул пан Даріуш Шевчик наголосив, що без здорової духовності не буде здорового українського народу.

Греко-католицькі священики о. Ігор Тарас і о. д-р. Володимир Ждан представили біблійну генезу сатанізму, а також окультні мотиви в комп’ютерних іграх і фільмах для дітей. Отці наголосили, як окультні речі та символи маскуються, щоб приховатися, а ми це використовуємо як захист. Тільки від кого? Червона нитка, оберіг, шпильки, ляльки- мотанки, п’ятикутна зірка, пакемони, Монстер Хай і т. інше

Православний священик о. Ілля Тетерько звернув увагу на те, що більшість віруючих парафіян підходять до молитви, до таїнств, ікон, реліквій і т. д. як до магічних речей, забуваючи, що вони допомагають лише міццю самого Бога.

Сестра монахиня, а одночасно і лікар-хірург Світлана Гумінська (Гоноратка) підкреслила небезпеки пов’язані з нетрадиційною медициною, особливо з гомеопатією,, а пан Роберт Текєлі (авторитет в у Польщі в справах духовних загроз, експерт з явищ маніпуляцій особистістю) показував присутність окультизму в деяких явищах сучасної культури: «Є дві дороги пізнання світу: розум і віра. Поп культура представляє зло, як щось добре. Чому  найчастіше діти потрапляють в тенета зла? Через цікавість та відкритість. За ворожінням та гаданням стоїть сам демон, а всі хто займаються ворожінням – це продавці фальшивої надії, брехні. Щоб не піддатися впливу злого, ми маємо жити у глибокому союзі з Богом. Ми можемо йти вперед, коли в одній руці маємо віру, а другій науку».

 В Україні вся окультна «промисловість» щороку заробляє десятки мільйонів доларів і далі розвивається. Гороскопи, ворожки, ясновидці та десятки різновидів йоги появляються як гриби після дощу. Однак, як говорить вже сама назва семінару, небезпека «укрита», в деяких випадках самої культури. Іноді це спорт, медицина, наука або просто звичайні ігри. Дана тема дуже актуальна, тому потрібно надалі її пізнавати, щоб не попасти в її капкани.

Дякуємо всім організаторам за таку насичену та цікаву програму. Нехай Господь береже усіх нас від усякого зла.

 

о. Міхал Воцяль SDB

Система Orphus
Рейтинг
0
0
4коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • Oleg Piorko | 26 квітня 2016, 09:50
  Коментувати коментар

  "Генеральний Консул пан Даріуш Шевчик наголосив, що без здорової духовності не буде здорового українського народу", так і ви католики і уніати, нищите цю здорову духовність своїми церквами яких ви понаставляли в Українській державі. От почали війну і зробили канонічну церкву ворогом, а ворог єдиною віри і Церкви Христової завжди була єресь. Католики пошкодились догматично і відпали від спільноти з Богом, яка від них може бути істина. Порозвалювати їх храми як це робила радянська влада свого часу, а вас облудних служителів демонам гнати киями.

  • Леопард | 26 квітня 2016, 12:26
   Коментувати коментар

   Не треба нічого розвалювати,чим тоді краще від радянської влади,яка гнала всі конфесії?Просто треба попереджати людей про те, що за їх облесливими єзуїтськими речами і діяннями ховаються зовсім інші плани і наміри.

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти