Цьогорічна Пасха стала особливою для католиків Красноперекопська та сусіднього Армянська

2 квітня 2013, 14:46 | Народний репортер | 0 |   | Код для блогу |  | 

Красноперекопськ.JPGНа урочистому Пасхальному Богослужінні настоятель Джанкойської парафії Матері Милосердя о. Едвін Случан-Оркуш оголосив, що відтепер Св. Меса в Красноперекопську буде відправлятися кожної неділі. До того в Красноперекопськ священики приїжджали переважно лише у великі свята, а Богослужіння відправлялись не частіше, ніж раз у місяць. Місцевим католикам доводилось їздити на Св. Месу в Джанкой, або навіть у Сімферополь.

Також відтепер католицький вісник "Марія", який видається парафією Матері Милосердя є безкоштовним додатком не лише до джанкойської газети "Свободная территория", а й до Красноперекопської газети "Перекоп".

Черговий номер вісника з'явився у Красноперекопську якраз напередодні Великодня. Посіяне зерно принесло свої плоди - більшість присутніх на Св. Месі дізнались про Пасхальне Богослужіння саме з газети.

Красноперекопськ_1.jpg

Дехто з людей прийшов на Богослужіння вперше за кілька десятиліть. Через велику чергу до сповіді Св. Месу довелось розпочати на годину пізніше запланованого часу. У проповіді о. Едвін наголосив на тому, що в свято Пасхи Христос повинен воскреснути насамперед у наших серцях. Ми повинні відкрити свої серця для Спасителя і прикладом свого життя свідчити про Христове Воскресіння.

Оголошення о. Едвіна про те, що відтепер Св. Меси в Красноперекопську будуть щонедільними було не єдиною несподіванкою цього дня. Ще однією приємною новиною стало те, що вже у наступну неділю, 7 квітня, Красноперекопськ із пастирським візитом відвідає єпископ-помічник Одесько-Сімферопольської дієцезії Преосвященний Яцек Пиль ОМІ. Це буде перший візит Його Ексцеленції до Красноперекопська.

Богослужіння за участю владики розпочнеться о 15.30 в приміщенні музичної школи по вул. Чапаєва, 6 (неподалік автостанції). В подальшому Св. Меси відправлятимуться щонеділі за цією ж адресою о 15.00.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

    Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти