Секта Догнала закликає Росію й Білорусь ввести війська в Україну

11 вересня 2013, 10:05 | Суспільство-дайджест | view photo | 0 |   | Код для блогу |  | 

Католицький оглядач, 4 вересня 2013

Чехо-словацько-українська секта догналівців, відома також, як «підгорецькі отці», догналіти написала листи президентам Росії та Білорусі, в яких закликає їх «рятувати» Україну від євроінтеграції, ввівши на її територію війська. В черговий раз догналівці відверто демонструють, що вони є небезпечним для українського суспільства політичним псевдорелігійним утворенням.

Нижче пропонуємо увазі наших читачів ознайомитися з текстом цього одіозного листа.

Нагадаємо, що очолює цю небезпечну секту громадянин Чехії Антонін Догнал, якому суд заборонив перебування на території України. Дивовижним чином йому вдається вже більше року "переховуватись" від пильних українських правоохоронців, продовжуючи відкрито вершити свої сектанські практики навіть посеред Києва, скеровуючи до своїх адептів щотижневі відеозвернення та очолюючи публічні маніфестації містами України.


№ 107

Львів, 2.09.2013р.

Президенту Російської Федерації В.В. Путіну

Президенту Республіки Білорусь О. Г. Лукашенку

Урядам Росії та Білорусі

 

Обов’язок захищати

 

Шановний пане Президенте Росії!

Шановний пане Президенте Білорусі!

Шановні члени Урядів!

Останнім часом «міжнародне право» було у всесвітньому масштабі замінене «обов’язком захищати». На жаль, США цей «обов’язок захищати» зловживає для втручання у внутрішні справи незалежних держав, тобто для їх окупації. У ці дні прикладом є підготовлюваний напад на Сирію.

Ми, правовірні єпископи, які в цій критичній ситуації представляємо всіх християн України, просимо Вас не занедбати свій «обов'язок захищати», а саме сьогодні Україну від втрати її незалежності та від ліквідації  християнства на її території. Зрадники України Яценюк і Кличко хочуть підписати самогубну угоду з ЄС.

Саме до Вас закликаємо SOS, щоб Ви направили миротворчі спецпідрозділи в Україну для збереження легальної влади і незалежності народу.

Пріоритетом внутрішньої і зовнішньої політики США та ЄС є збочений гомосексуалізм. Без Вашої охоронної допомоги буде проведений запланований путч і встановлена тотальна диктатура гомосексуалізму, поєднана з владою сексуальних маніяків і з жорстокою системою викрадання дітей у люблячих батьків. Водночас дійшло б до знищення людських і моральних цінностей та християнства. Якщо впаде Україна, колиска християнських народів, то впаде християнство в Росії та Білорусі.

Одним з перших, з ким зустрівся новий посол США, який є гомосексуалістом і пропагує гомосексуалізм, був Глава УГКЦ Шевчук, який відкрито обіцяв йому підтримку. Він також відвідав Український Католицький Університет та представників місцевої влади у Львові. Група «Першого грудня», заснована кардиналом Гузаром, який пропагує гомосексуалізм, має таку ж програму – проведення путчу. Ми, як правовірні єпископи, від цих церковних зрадників відділилися і репрезентуємо справжнє християнство, справжні моральні цінності та справжній патріотизм України.

Цього року є ювілей Хрещення Київської Русі. Ми урочисто вкинули в Дніпро Перуна, що символізує сатану, і спалили символи демонів ЄС, якими є гомосексуалізм та ювенальна юстиція. Також в Дніпрі разом з представниками України, Росії та Білорусі ми відновила Хрещення.

Деморалізаційна ідеологія гендер, яка є основним політичним напрямком ЄС, насильно нав’язує хворе мислення, що чоловік вже не є чоловіком, але має право проголосити себе жінкою або переоперуватися. Подібно і жінки начебто можуть стати чоловіками.

Однак шокуючою є реальна статистика ювенальної юстиції в ЄС: у Франції є 2,5 мільйони штучних сиріт; у Німеччині тільки за рік у батьків було вкрадено 70 000 дітей; в Норвегії вже всі батьки були позбавлені батьківських прав на своїх дітей. Там щороку здійснюють самогубства 60 дітей з тих, яких викрала ювенальна юстиція.

Шановні Президенти Росії і Білорусі, шановні представники Урядів, сьогодні вже не час для дипломатії, але для ефективної допомоги для порятунку. Це голос щирих християн і всіх людей доброї волі! Це голос всіх беззахисних українських дітей, яким загрожує те, що після анексії в ЄС вони будуть масово викрадені у люблячих батьків, а потім сексуально та психічно знищені! Це розпачливий плач матерів, яким маніяки з ЄС і США викрали дітей. Просимо Вас повідомити  президенту Віктору Януковичу і міністру оборони України, що на інтервенцію нас, єпископів, приходять Ваші миротворчі спецпідрозділи для допомоги у збереженні незалежності українського народу і християнства на цій території.

Архиєпископ Маркіян, ЧСВВр

Глава УП ГКЦ

Єпископ Дмитро, ЧСВВр

Секретар УП ГКЦ

Підтримуємо це прохання про збереження незалежності і християнства в Україні від імені всіх правовірних християн по цілому світі

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр               + Тимотей, ЧСВВр

Єпископи-секретарі

Копії :

- Президенту України В.Ф. Януковичу

- Народним Депутатам України


Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Моніторинг ЗМІ

  Останні коментарі

  • Михаил | 17 вересня 2019, 21:44

   "Вселенная" этого "вселенского" пока ещё патриарха закончилась в 1453 году, с падением Константинополя и Византии. А на данный момент его "вселенная" это Турция, а его

  • Paraeklezyarh | 17 вересня 2019, 21:35

   Стосовно визнання ПЦУ папою римським, теж не зрозуміло, з якого дива канонічну церкву має визнавати ( і як саме "визнавати") предстоятель неканонічної церкви ?

  • Paraeklezyarh | 17 вересня 2019, 21:28

   Міхаїл, будьте обережні з заявами. Владика Святослав зустрічався не з турецьким патріархом, а з Вселенським . Різниця є. Вселенський очолює його Всесвятість Варфоломій 1, а турецький (є й такий

  • enzian | 17 вересня 2019, 16:56

   Мішка, попереду в тебе ще багато розчарувань.

  • Михаил | 17 вересня 2019, 14:25

   Печально, что Владыка Святослав общается с турецким пока ещё патриархом! И признает непризнанную никем в мире, в том числе Святейшим Папой, так называемую "пцу". Пусть тогда не удивляется,

  Популярні статті місяця