Народні Різдвяні гуляння в Одесі пройшли «на ура»

18 січня 2016, 23:20 | Репортажі | view photo | 0 |   | Код для блогу |  | 

Анна ВОЛОШИНА

Протягом двох днів у Міському саду, 6 та 7 січня, проходили ювілейні, 10-і Народні різдвяні гуляння в рамках Фестивалю Різдва. Ключове місце Одеси перетворилося на справжнісіньке місто Різдвяного Вифлеєму з живими героями, де розташовані квартали купців і мудреців, пастухів і рибалок, ціле Українське село, а також Будиночок Санти. Тут можна буде покуштувати 10 кухонь різних національностей, що проживають на території Одеської області. Всього ж на їх створення і підготовку пішов не один тиждень. У цьому допомагали 654 волонтера. Наймасштабніше святкування розгорнулося на двадцятьох сценах.

Вифлеємське село

За словами організаторів — Благодійного фонду «Добрий самарянин» і Одеської народної церкви, 2012 неповнолітніх сиріт, вихованців інтернатів області, дітей з малозабезпечених сімей, а також дітей-переселенців отримали загальні подарунки, а 204 дитини — іменні індивідуальні подарунки, які замовляли особисто у діда Мороза. Ощасливити малюків допомогли небайдужі одесити. В цілому, їм вдалося зібрати подарунків на майже 1 млн грн. в рамках проекту «Збери подарунок сироті» спеціально для Фестивалю Різдва.

Денис Сердиченко«Наша основна ідея — показати людям справжню цінність Різдва», — зазначив організатор свята Денис Сердиченко.

Не обійшлося і без частувань. Так, за 50-метровим столом в рамках проекту «Одеса-мама накриває!» десятки одеситів нагодували сотні дітей. Волонтерська кухня видала за ці дні 4500 порцій, 20 л окропу «йшло» щогодини.

Веселили дітей 176 костюмованих персонажів. Крім того, 3 000 дітей відвідали виставу «Радість Різдва» на Дерибасівській, яка пройшла у великому теплому шатрі.

Хороводи водили навколо Народної ялинки в Міськсаду. Її прикрасили одесити своїми силами — іграшки самостійно робили і самі ж прикрашали красуню на Дерибасівській.

Рома Медяник і Наталя Терехова«І найбільше різдвяне диво. Як стало відомо, під час зборів подарунків для сиріт, троє малюків вже у найближчий час знайдуть родини. Зараз ведуться роботи з оформлення необхідних документів», — поділилася організатор Наталя Терехова.

В рамках Фестивалю Різдва в Одесі пройшли різні майстер-класи для дітей і дорослих, сімейні театральні постановки, велопробіг дідів Морозів з подарунками, фестиваль пирогів, фестиваль колядок і т.д.

Організатори дякують всім одеситам, хто допоміг втілити свято для дітей, 5 «незамерзаючих» фотографам, які постійно перебували на своїх локаціях, роблячи сотні кадрів на пам'ять. А також 63 партнерським організаціям, які надали свою допомогу. Це клінінгова команда, господарська служба, художники, декоратори, костюмери, ресторан, пекарня та інші.

Довідка. Фестиваль Різдва (Народний різдвяний ярмарок) — один з найбільших костюмованих фестивалей просто неба в Україні. За даними ЗМІ, входить в ТОП-5 наймасштабніших фестивалів нашої країни. У 2015 році фестиваль відвідало більше 35 000 чоловік.

Система Orphus

Ілюстрація статті:

Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні коментарі

  • velovs@ukr.net | 27 січня 2020, 21:49

   Р. S. А що стосується цього "наукового дослідження Біблії", то - серед низки інших - у цій царині, напевно, найкращими, а головне - ПРАКТИЧНИМИ фахівцями (конкретними борцями з подібним

  • velovs@ukr.net | 27 січня 2020, 21:08

   Серед повішених у Нюрнбергу військових оберзлочинців був також і більш "серйозний" та "ерудований" ідеолог нацистської расової доктрини - Альфред РОЗЕНБЕРҐ. ---- І в його

  • velovs@ukr.net | 27 січня 2020, 20:24

   Мало того. Оцей пасаж, що, мовляв, "багатьом українцям не подобається, що євреї керують в Україні та світі", фактично ПРИПИСУЄ "багатьом українцям" оці - по суті й змісту,

  • velovs@ukr.net | 27 січня 2020, 20:05

   Насправді тут йдеться якраз про повторення й поширення основних тверджень НАЦИСТСЬКИХ (НЕОНАЦИСТСЬКИХ) расово-параноїдних (конспірологічно-людиноненависницьких) доктрин - у виконанні (перепрошую)

  • fedirtsiv | 27 січня 2020, 18:59

   А тут не йдеться про переслідування за будь-якою ознакою, а саме про просвітництво з метою наукового дослідження біблії, щоб зрозуміти історію та мотиви написання, витоки християнства. Особисте