Українці відсвяткували День батька (ФОТОРЕПОРТАЖ)

17 вересня 2012, 13:08 | Репортажі | view photo | 0 |   | Код для блогу |  | 

Ольга МАКАР

В Україні 15 вересня відзначили День батька – свято чоловіків, для яких «батьківство – це не збіг обставин, а місія життя». Поки що це неофіційне свято, яке зініціювало кілька громадських організацій, але, за словами влади, вже через два роки воно буде державним.

Організатори акції – МГО «Міжнародний центр батьківства» та асоціація «Еммануїл», партнери: альянс «Україна без сиріт», благодійний фонд «Варнава», центр «Нове життя» та інші.

У Києві святкування пройшло у Маріїнському парку. Окрім концерту на сцені «Ракушка», на батьків з дітьми чекали безліч конкурсів, ігор, майстер-класів.

Всенародний день батька в Україні святкують вже п’ятий рік. За словами Олександра Марченка, президента МГО «Міжнародний центр батьківства», за цей час свято отримало справжній резонанс у суспільстві. Минулого року під час акції організатори роздали сім’ям більше 5,5 тисяч буклетів. Також ідею акції підхопили інші організації, які почали проводити дійства у своїх містах. Минулого року День батька відзначило 10 міст України. Олександр Марченко каже, зараз дуже важливо, щоб влада проголосила це свято державним – це покаже, що сім’я і батьківство для неї справді важливі.

Олександр Марченко

«Наша акція призначена для того, щоб спонукати чоловіків розвивати їхні стосунки з дітьми, більше часу приділяти їм, цікавитись їхнім життям, допомагати їм розвивати їхні таланти і головне – пам’ятати, що майбутнє дітей залежить від їхніх батьків», – говорить Олександр Марченко. На його думку, справжнє батьківство основане на трьох китах: «Хороший батько – це мужчина, який захищає життя своєї дитини з моменту її зачаття, це мужчина, який разом з мамою займається вихованням своїх дітей. Хороший батько забезпечує свою сім’ю матеріально, але так, щоб робота не руйнувала відносини у сім’ї, і головне – хороший батько закладає духовну основу для життя дітей через свій особистий приклад».

Ми розпитали учасників акції, чоловіків з дітьми, яким повинен бути справжній батько

Віталій Філіпов з 7-річним сином Іваном:

Справжній батько – люблячий, турботливий, любить проводити час зі своєю дитиною. Ми з сином кожен день разом, у нас є спільні захоплення – конструктор «Лего», от ми увесь час разом щось складаємо-розкладаємо… На вихідних ходимо у планетарій, на різні свята – стараємося кожні вихідні кудись вибиратись.

 Віталій Філіпов з 7-річним сином Іваном

Володимир Нєвшуба, Андріан і Крістіна:

Певно, справжній батько повинен виховати достойних громадян своєї держави. Думаю, за Радянського Союзу виховання було кращим, ніж зараз.

 Володимир Нєвшуба, Андріан і Крістіна

Дмитро і Тетяна Осадчі з сином Тимофієм:

Справжній батько має приділяти увагу своїм дітям, піклуватися про свою сім’ю, оберігати її.

 Дмитро і Тетяна Осадчі з сином Тимофієм

День батька в Києві - 2012

День батька в Києві - 2012

День батька в Києві - 2012

День батька в Києві - 2012

День батька в Києві - 2012

День батька в Києві - 2012

День батька в Києві - 2012

День батька в Києві - 2012

День батька в Києві - 2012

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні коментарі

  • Стефан | 14 липня 2020, 22:39

   Схиигумен Сергий Романов прав, обвиняя лизоблюдов и подхалимов, которым нечего  ему возразить по существу предъявляемых им обвинений в отступлении от Православия, предательстве верующих, когда

  • wari2011 | 2 липня 2020, 22:42

   Кредит справа делікатна, тому треба обережно з його оформленням. Можу порадити блог, де багато корисної інформації про кредитування

  • bopa | 8 червня 2020, 11:43

   То перераховані факти ви називаєте "фантазиями и ночными кошмарами"? Чому викладену інформацію ви "Очередная статья нижайшего интеллектуального уровня"? У вас

  • Slava43 | 4 червня 2020, 13:46

   Це жодна агітація. На Буковині казали :»Мойше герехт, Сури герехт».

  • Slava43 | 4 червня 2020, 13:39

   За часів союза, УПЦ підлягала моіковському патріярхату, примусово. Від незалежності УПЦ старалась отримати незалежність від Москви. Тепер, коли Україна має ТОМОС та незалежність то Лавру потрібно

  Популярні статті місяця