Блоги

Блог Володимира Волковського

Коротко - філософ, богослов, релігієзнавець, аналітик. Молодий філософ-аматор, кандидат філософських наук. Вивчаю історію філософії України (ХІХ століття), політичну філософію, досліджую інтелектуальну історію та історію ідей. Окрім цього, є членом асоціації релігієзнавців, із 2008 р. пишу релігієзнавчі та теологічні статті, репортажі, коментарі. Уважно стежу за подіями у суспільному житті, і в міру своїх компетенцій виступаю аналітиком і коментатором. Мій аналіз виходить із філософської, богословської та релігієзнавчої основ. Філософія дає ту основу для розуміння ситуації, якої дуже бракує більшості сучасних полісімейкерам і аналітикам.
  • Десять тез для ПЦУ: підсумки першого року

    Рік тому були опубліковані "Десять тез для ПЦУ", які стали голосом активних православних мирян і священників, зверненим до ієрархії. Час згадати, "як все починалося" і "заради чого все це було", та трошки підбити підсумки.

    3 березня 2020, 11:59 | 

  • Суперечити самому собі: коментар на заяву владики Філарета і радість російських опонентів ПЦУ

    Прочитав звернення Патріарха Філарета до всієї української православної пастви. Це досить сумно для мене і я був би радий не писати про це. Але оскільки я сам є частиною цієї пастви, тож прочитав, і мене багато чого здивувало. Ось і думаю, чи це я неправильно зрозумів, чи це все там написано?

    15 травня 2019, 18:50 |