Брехнею аборти не зупиниш

12 березня 2011, 12:51 | Блоги | Блог Юрія Вавринюка | 5 |   | Код для блогу |  | 

Сьогодні уже вкотре наштовхнувся на таке запитання: «Если бы вы знали женщину, которая забеременела, у которой уже было восемь детей, трое из которых были глухими, двое слепыми, один был умственно отсталым, а у самой женщины сифилис, вы бы порекомендовали ей сделать аборт или оставить ребенка?». Відповідь на це інтригуючи запитання таке: «Якщо ви відповіли на це запитання: «Так!», то ви тим самим вбили б відомого композитора Бетховена».

Цей текст я неодноразово зустрічав в агітках проти абортів, причому переважно у християнських джерелах. Дивуюся тупості та вузьколобості тих, хто використовує подібні речі. Це лише дискредитує християнство, виставляючи його і зокрема борців проти абортів смішними й тупими. 

По-перше, з історичної точки зору така інформація — суцільна брехня. Жодне твердження не відповідає правді. Людвиг ван Бетховен був другою, а не дев’ятою, дитиною, деякі його брати та сестри померли в дитячому віці, але ніхто не був ні глухим, ні сліпим, ні розумово відсталим. Мати померла від туберкульозу і ніколи не хворіла сифілісом. Шановні автори-християни, не лінуйтеся іноді заглядати в енциклопедії!

По-друге, я не розумію такої принциповості стосовно недопустимості абортів, яка допускає варварські методи, страшні жертви та дикі наслідки подібного «дітовиробництва». Навіть якщо б все вищесказане було правдою, я б твердо сказав «Так абортові!» Сказав би тому, що я християнин. Тому, що маю тверезий глузд, а не фанатично-тупе переконання. Скажіть, це нормально з християнської та просто людської точки зору народжувати дитину, навіть якщо вона стане потім геніальною, ціною восьми калік? І звідки батькам знати, що це буде зірка світової величини? А якщо народяться ще вісім «розумово відсталих»? А якщо тим дев’ятим буде не прекрасний композитор, а диктатор на кшталт Гітлера? Чи буде вам приємно насолоджуватися бетховенською музикою в оточені восьми інвалідів, які з’явилися на світ тільки тому, що хтось «правильний» вважає гріхом подібні аборти? Що грішніше: зупинити ціною аборту фабрику мутантів, чи штампувати їх, поки мати витримає?

Я, як християнин, вважаю аборт гріхом. Це головний принцип, Але життя іноді буває складнішим, аніж ми його уявляємо. І тоді нам потрібний здоровий глузд. Як у питанні допустимості абортів, так і в агітації проти них.

Християни, будьте розумними! Не опускайтесь до рівня профанації.

Система Orphus
Рейтинг
1
0
5коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • Eismont | 14 березня 2011, 12:29
  Коментувати коментар

  Звичайно, автор занадто прискіпливий до деталей листівки «про Бетховена». Головна думка агітки є те, що якби такого роду міркуваннями були просочені думки тодішніх часів, то Бетховена б не було – його було би вбито ще ненародженим на світ. І тому претензії автора «ніхто не був ні глухим, ні сліпим, ні розумово відсталим. Мати… ніколи не хворіла сифілісом» лунають надто несерйозно, як і його узагальнення: «Дивуюся тупості та вузьколобості тих, хто використовує подібні речі». Проте слід зазначити і про певні позитиви цієї статті: автор намагається переконати читача, що не можна християнські питання (в т.ч. питання можливості аборту) зводити до радикально-шаблонного «не можна» за будь-яких умов. Проте доводів на користь своєї думки він так і не надав. Як підсумок, безрезультатне занепокоєння читача.

 • nykodym | 12 березня 2011, 18:54
  Коментувати коментар

  Як християнин я вважаю, що вирішувати забирати життя чи давати його належить Богові. Якщо хтось говорить "так" абортові він повинен бути свідомим, що говорить "так" вбивству. І нема чого тут довго дискутувати. Ніхто не знає чи народиться диктатор чи геній, хвора чи здорова людина, а тому і немає підстав вирішувати жити чи не жити цій людині. А навіть якщо хтось і думає, що знає це нічого не означає. Все у Божих руках, включно з геніями і диктаторами, от Він хай і розбирається з ними як з диктаторами чи геніями.

  • firemark | 12 березня 2011, 21:27
   Коментувати коментар

   підтримую Никодима на 100%. Автор мабуть, зарозумілими текстами не дав нам відповіді про аборти - ЗГОДЕН? Да-да / Ні-Ні - все инше від лукавого! З единим погодджусь так то з єдиним висовоом "Цей текст я неодноразово зустрічав в агітках проти абортів, причому переважно у християнських джерелах. Дивуюся тупості та вузьколобості тих, хто використовує подібні речі. Це лише дискредитує християнство, виставляючи його і зокрема борців проти абортів смішними й тупими." - Себто неможна підминяти правду кон'юнктурщиною. АЛЕ... Аборт - це Вбивство. з християнської точки зору, а фраза "Але життя іноді буває складнішим, аніж ми його уявляємо" - для того, щоб, кажучи сучасною мовоюю, ЩОБ З'ЇХАТИ.

  • Тарасій | 13 березня 2011, 10:51
   Коментувати коментар

   +5. Хоч і погоджуюся з думкою автора блогу, що брехнею не можна боротися з абортом, бо брехня стане явною і тоді буде розчарування і антидія, як тут сам автор і робить, виступаючи за вбивство... І це вже стало християнським поглядом?

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти