На 21 листопада. Ознаки ВІРИ, що діє СПРАВАМИ: "не опускати руки, не скиглити, не перекладати відповідальности"

21 листопада 2017, 23:38 | Блоги | Блог о. Богдана Огульчанського | 1 |   | Код для блогу |  | 

Дуже розумно і щиро! Дякую Вікторії!

«За що померла Небесна Сотня?» -  чимало людей вважає, що це була ціна за зміни суспільства. «Але це не так. Це ціна МОЖЛИВОСТИ зміни суспільства. Це ціна ШАНСУ, ціна ПЕРСПЕКТИВИ… А вже суспільство вправі вважати їхню смерть офірою, жертвоприношенням за якесь сакральне таїнство», – зазначила Вікторія Балицька.

… цим таїнством є зміна свідомости із акцентом на індивідуальній відповідальности за усе, що відбувається в країні та на самоповазі (тобто на ГІДНОСТІ – Б.О.).

 

«Це два золоті ключика до якісного життя, Можливо, навіть один із них діамантовий. Самоповага – це, мабуть, діамантовий ключ. Людина з самоповагою не дозволяє собі порушувати закон, не краде, не обдурює, не лукавить, не дає хабарі, не дозволяє себе принижувати, не дозволяє собі сідати п’яним за кермо, не очікує подачок, не дозволяє себе обдурювати політикам і чиновникам, не може ховатися від повістки, не може мовчати коли б’ють слабшого й ображають ближнього, не може кинути недопалок повз смітник».

«І, звісно, відповідальність. Усвідомлення, що ми відповідальні за все, що відбувається в суспільстві, – це чарівна паличка, яка міняє дійсність.

Адже Майдан – це по суті ж був колективний гострий приступ самоповаги та відповідальности.

А ось це є ознакою християнської віри, що являє себе у справах:  «Люди з самоповагою не опускають руки, не скиглять, не перекладають відповідальности ні на кого і не аґресують в пустоту. А сумлінно працюють над якістю свого життя і роблять це з гідністю». 

Система Orphus
Рейтинг
0
0
1коментарів

Коментарі

додати коментар 
  • velovs@ukr.net | 22 листопада 2017, 09:28
    Коментувати коментар

    Вікторія БАЛИЦЬКА там, у ФБ, про героїв Небесної Сотні, зокрема, пише таке: "Кожен іх них чимось жив, мав якісь радості в житті, якісь проблеми, кожен мав когось, кого любив і кого НЕНАВИДІВ..." Разом з тим НЕНАВИСТЬ - це, вочевидь, НЕХРИСТИЯНСЬКА і, загалом, НЕГАТИВНА, РУЙНІВНА якість у людини. Та, що, зрештою, поступово ОСКВЕРНЮЄ і НИЩИТЬ людську особистість і навіть здатна й може вплинути на стан її здоров'я, спровокувати якусь недугу, хворобу у неї. Психічну або фізичну. Це - не кажучи вже про те, на що, на які конкретно ВЧИНКИ і ДІЇ, стан ненависті може підштовхнути, підбурити людину супроти інших! А тому цієї риси характеру варто й слід - старатися й учитися - геть ПОЗБАВЛЯТИСЯ. А також ще отака її думка: "Людина з самоповагою... не може кинути недопалок повз смітник". Одначе "людина з [правдивою] самоповагою", а також повагою і пошаною до своїх РІДНИХ, БЛИЗЬКИХ та інших ОТОЧУЮЧИХ, взагалі НЕ ПАЛИТЬ. Тим паче, що паління, будучи, в принципі, НЕЗДОРОВОЮ ПРИСТРАСТЮ і ЗАЛЕЖНІСТЮ, як відомо, теж часто-густо призводить до розвитку низки серйозних і тяжких, а деколи і просто - медично НЕВИЛІКОВНИХ захворювань!

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти