Теле-напади на Ісуса Христа...

23 липня 2010, 23:04 | Блоги | Блог пастора Тараса Коковського | 5 |   | Код для блогу |  | 

Супутниковий канал "DISCOVERY" має кілька цікавих пізнавальних передач, які я часто дивлюся, зокрема, історичну. Тут справді, можна почерпнути корисну інформацію. Однак, як і деякі інші телеканали, він грішить атеїзмом і нападами на особу Ісуса Христа. Нещодавно   демонстрували фільм "Хто зрадив Христа?" Неозброєним оком було видно упереджене ставлення авторів фільму до біблійної теми. Не зважаючи на те, що серед коментаторів біблійних описів були "вчені", ба, навіть, "професор" якоїсь богословської семінарії, вони верзли такі нісенітниці, що соромно було слухати. Зрозуміло, що подібне може подіяти лише на слабкі чи дезорієнтовані голови, необізнані з Писанням. Але, таких, на жаль, нині чимало. Автори фільму договорилися до того, що Юда не зрадив Христа, що суд над Христом не міг відбутися вночі, що Каяфа, насправді - "файний дядько", що слова юдеїв, де вони закликають Пилата розіп'яти Христа, а Його кров буде на них,  - вписані християнами в середні віки з метою розпалювання ненависті до євреїв (!). Там було чимало інших "витівок" на кшталт того, що Євангелія суперечать одне одному і тп... Словом - типовий набір антихристиянських "штучок". До слова, нині чимало західних (і не тільки) університетів грішать соціалізмом, атеїзмом, сповіданням еволюції, а BBC та  DISCOVERY періодично паплюжать Христа і Святе Писання. Авторам фільму варто було б пригадати, що подібні напади на Христа чиняться вже понад 2000 років, і не зважаючи на це, Христова Церква і Слово Боже стоять і стоятимуть, а вони таки дадуть відповідь за свою невіру Судного дня...

Система Orphus
Рейтинг
0
1
5коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • Паломник | 25 липня 2010, 13:12
  Коментувати коментар

  В суботу,24 липня,на Euronews розповідали про двох італійських священиків-гомосексуалістів.Показували і відео про них,яке також викладене в YouTube.Вони з ранку служили месу,а ввечері розважалися в гей-барі.Ось ще один удар по Церкві Христовій.Дуже жаль,що таке стається у наш не простий час.

  • dusis | 26 липня 2010, 09:31
   Коментувати коментар

   РКЦ зазнає дедалі більших проблем через целібат... Проти священства РКЦ висунуто десятки судових позовів на мільярди доларів. Зрозуміло,що подібні ганебні явища присутні і в інших церквах,на жаль, але в РКЦ вони зумовлені штучною забороною священникам одружуватись.Це прямо суперечить Писанню - 1Тим.4:1-4,1Тим.3:2,3:12, Тита 1:6. Прихильники штучного целібату часто спираються лише на 1Кор.7:7,32, але забувають, що Павло каже далі - 1Кор.7:9 та 1Тим.4:1-4,1Тим.3:2,3:12. Безшлюбність за Писанням - дар Божий і не кожен вміщує його.Часом вже висвячений священник опиняється в ситуації,коли бачить,що не має цього дару і спокушається гріхом.До слова,коли РКЦ майже десять сторіч тому утвердила целібат,то це спричинилося до повстань серед одруженого священства... Можна з повагою ставитись до служителів,котрі мають дар безшлюбності,але не можна штучно силувати до нього всіх. Це суперечить Божому Слову.Наразі в середовищі самої РКЦ дедалі частіше лунають думки про скасування целібату і якщо так станеться - РКЦ лише виграє.

 • Drahoman | 24 липня 2010, 06:39
  Коментувати коментар

  Ви пишете, що "подібні напади на Христа чиняться вже понад 2000 років", тобто 2010 - 2000 = 10. На якого Христа чинилися напади в 10 р. н.е. й раніше? А щодо агітації на цих каналах, то й мені в цьому бачиться слід агресивного мусульманського наступу на християнство, при тому що саме мусульманські цінності бороняться оружно. А щодо текстології Євангелій, то ви, схоже, погано обізнані з сучасними дослідженнями в цій справі.

  • dusis | 24 липня 2010, 09:22
   Коментувати коментар

   Я знайомий, з так званими "новітніми" дослідженнями,що грішать раціоналізмом і спростуванням того,що все Писання є натхненне Богом, святе і непомильне, що у Біблії є суперечності і тд і тп .Ці "дослідження" призвели до спустошення християнських храмів у Європі,зведення на манівці тисяч людей,висвячення геїв і жінок...На щастя,наша Церква тримається конфесійного сповідання віри в те,що Біблія - непомильне Слово Боже,духовне мірило усього.До слова,якось одного європейського "єпископа" ліберала, добре освіченого у "новітніх" дослідженнях, спитали про Різдво, то він відповів,що не впевнений чи ця подія дійсно була:-) Саме ці "новітні" дослідження і протягують на своїх каналах BBC та іже з ними. В тому числі і це стало причиною того,що Євросоюз відмовився визнавати своє християнське підґрунтя.Кажучи про напади на Христа 2000 років я висловився образно, а не буквально, маючи на увазі,що це чиниться від самого початку Його служіння на землі. Чималої шкоди слабким у вірі і невіруючим завдали також "дослідження" про "Євангеліє від Юди" та ін і фільми на кшталт "Коду да Вінчі"... Новітні "дослідники" репетують,що від світу приховують справжнього Христа:-) Але Церква дала з цим раду ще в перші сторіччя по Різдві Христовому :-) Варто лишень прочитати деякі перла з цих апокрифічних книг,як відразу стане зрозуміло, що це - нісенітниці :-)

 • Паломник | 24 липня 2010, 01:35
  Коментувати коментар

  Зараз в європейській культурі так-зване "одруження" Ісуса Христа вважається доведеним фактом,а традиційне трактування Святого Письма є не модним.Християни вважаються консервативними фанатиками,не здатними йти в ногу з часом.Такі погляди проникають і в Україну через літературу,фільми і телебачення.І люди,далекі від Церкви,радо їх приймають.Дуже боляче усвідомлювати,що справжнє християнство знаходиться на задворках суспільного життя і такі заходи,як наприклад,приїзд патріарха Кирила,не здатні нічого змінити в цьому напрямку.

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти