Блоги

Блог о. Віктора Пушка

 • Кесарю - Богове або Вибори не пахнуть... ладаном.

  Від знайомих священиків, які нині балотуються у ради різних рівнів мені доводилось чути, що роблять вони це виключно з метою очищення політики від аморальності, бруду та задля відстоювання церковних інтерсів. Масовий хрестовий похід кліру в політику прикривають благими намірами. Ні формально, ні морально заборонити служителям церкви участь в політичних процесах не можна. На перший погляд.

  18 жовтня 2010, 21:58 | 

 • ПОКУШЕНИЕ НА ДУШУ. Открытое письмо Петра Винцукевича Святейшему Патриарху Московскому и всея Руси Кириллу

  Открытое письмо Петра Винцукевича Святейшему Патриарху Московскому и всея Руси Кириллу Є різновид приватних листів, на котрий не поширюється таємниця листування. Це так звані відкриті листи, які хоч і написані від однієї особи до іншої, але їхній зміст важливо донести до якомога більшої кількості читачів. Петро Вінцукевич, кандидат богословських наук, колишній ректор Волинської духовної семінарії, написав такого листа – «Замах на душу» – Патріархові Московському Кирилові, користуючись приводом його візиту в Україну 20–28 липня 2010 р. Автор зупиняється на трьох аспектах стосунків між Українським і Російським Православ’ям – історичному, канонічному й етичному, коротко аналізуючи кожен із них. Листа написано в полемічному, публіцистичному стилі, добірною російською мовою. Він буде цікавий усім, кому важливі міжправославні зв’язки, хто проявляє інтерес до минулого й сьогодення українського та російського народів.

  15 серпня 2010, 16:24 | 

 • Чи може бути студентська аудиторія місцем проповіді?

  Вам доводилось бачити десятки, а то й сотні студентів одночасно в храмі? Особисто мені – лише напередодні навчального року та в дні Великого посту, напередодні Пасхи. А ще в деякі храми студентів приводять на екскурсію.

  3 листопада 2009, 19:51 |