Яке обличчя Третьої світової війни?

20 травня 2018, 11:08 | Блоги | Блог Мирослава Мариновича | 3 |   | Код для блогу |  | 

Обличчям кожної війни є її зброя – точніше, її потворні наслідки.

Винаходом Першої світової війни були хімічні снаряди, начинені отруйним газом. Вони знищували передусім людей. Отож обличчям тієї війни стали трупи солдатів, спотворені хлором чи іпритом.

Нове слово Другої світової війни – це авіаційні бомби. Їхніми головними цілями були інфраструктура міст і сіл, а також військові колони суперника. Відтак обличчям тієї війни стали руїни Варшави, Ковентрі, Сталінграда чи Дрездена.

Відступ нацистів із Радянського Союзу освітився тогочасним винаходом – «катюшами», які ознаменували початок ракетної ери. Вони поєднували в собі хімічну зброю Першої світової з нищівністю Другої. Так проявилося обличчя тієї ери – ракетні траси на тлі нічного неба.

Символом «холодної» війни стала атомна бомба. Це зброя масового знищення: вона руйнувала все довкола – й інфраструктуру, і людей. Радіація проникала всюди. Обличчям тієї війни став атомний гриб над Хіросімою.

Згодом цю зброю «удосконалили», винайшовши нейтронну бомбу. Вона залишала незаторкнутими будівлі та інфраструктуру, але радіацією знищувала тіла людей. «Нейтронна війна» не стала реальністю, оскільки була лиш частиною політики стримування. Тому її обличчя – це Загроза.

Винаходом «гібридної» війни, яку ще остерігаються назвати Третьою світовою, стала фейкова бомба. Це також зброя масового ураження. Вона залишає незаторкнутими будівлі, інфраструктуру й навіть людські тіла. Вражає, натомість, лише людську душу.

Найголовніша сила глибокого ураження у фейковій бомбі – це Недовіра. Її жертви – розгублені люди, які неспроможні відрізнити правду від брехні. Її символи – дискредитація українського Майдану, Брекзіт і підірвані виборчі системи західних демократій.

Першою жертвою агресії стала Україна, проте «фейкова» війна є світовою. Вона підриває спроможність урядів приймати правильні рішення, оскільки вони починають оперувати не обʼєктивними фактами, а їхніми субʼєктивними інтерпретаціями. Тому найголовнішою жертвою цієї війни стає Правда.

Схоже, ми впритул наблизилися до тієї останньої війни, яка йтиме між Добром і Злом та яку звично називають Армаґеддоном…

Система Orphus
Рейтинг
0
1
3коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • velovs@ukr.net | 20 травня 2018, 11:44
  Коментувати коментар

  А іще, як виглядає, одним з важливих і спустошливо-руйнівних компонентів і знарядь цього - дійсно дуже вже близького Армаґеддону, що наразі сили диявольсько-демонічної темряви та їх креатура здійснюють проти людської цивілізації, - поміж різного іншого - став їх цей агресивно-потужний і підступно-нахабний наступ на інституцію традиційних шлюбу і сім'ї. З метою їх всебічного оббріхування, дискредитації і деградації, руйнування та нищення. ----------- І тут, напевно, саме Україна покликана і має - згідно волі і плану-задуму Божого Провидіння - стати й бути тим ПЕРШИМ і ЗНАЧУЩИМ духовно-ментальним "плацдармом" і "полігоном" на нашій планеті, де цим вельми небезпечним - світовим ворожим намірам і потугам може й неодмінно має бути вчинений і завданий дуже могутній і успішний контрудар!!!

  • velovs@ukr.net | 21 травня 2018, 09:44
   Коментувати коментар

   Й цей "контрудар", напевно, стане лише певним і благословенним ПОЧАТКОМ: своєрідним початком вже останньої "битви за Єрусалим". І якраз в цей наш час, коли дуже щільно й посилено диявольсько-демонічна "ось, темрява землю вкриває, а морок - народи" (Іс.69:2). Й уже, дуже схоже, наближаються ті зловісні події, як має об'явитися та відкрито зацарювати ледь не над усією земною ойкуменою Антихрист: і саме як ультратоталітарний глава - супердиктатор т. зв. Світового уряду і одним з найближчих і найголовніших підручних якого стане згадуваний у Святому Письмі "лжепророк" (Окр.20:10). ------------------- Іншими словами, в Бога є для нас, різноконфесійних українських християн, дуже важливе й відповідальне доручення і завдання. А саме: «і буде після того, [могутньо] виллю від Духа Мого на всяку плоть» – благословенний «пізній дощ» у Моєму народі, а особливо (щодо близькосхідного регіону) «на землі північній». Й це особливим чином станеться «як світанкова зоря – явлення Його» (Святого Духа) і якраз «на третій день» (на початку ІІІ тисячоліття) християнської ери (Йоїл 2:28; Ос.6:2,3; Зах.6:8; 2Пет.3:8).

  • velovs@ukr.net | 21 травня 2018, 09:45
   Коментувати коментар

   "І буде у той день", що, передусім і якраз, саме з української землі славного Господнього ІІ Єрусалима (Києва), котрий "назветься домом молитви для всіх народів", потужні й благодатні "живі води потечуть" – Божої милості і любові, воскресіння та зцілення (духовного й фізичного) і спасіння. Причому, "половина їх до моря [багатьох народів] східного і половина їх до моря [багатьох народів] західного; влітку й узимку так буде". Й, безперечно, що та животворна й спасенна «вода», що «з-під порога храму тече», неодмінно досягне і Росії, й деяких інших країн на пострадянському просторі. Тим більше, «бо храм стояв лицем на схід», себто історично євангельське благовістя туди завше поширювалося й нині виходить, переважно, саме через священнослужителів-місіонерів - вихідців з нашого українського краю. ------------------------------- І всюди й скрізь, "куди ввійде цей потік, усе буде живе там". "І будуть стояти біля його берегів рибалки" - служителі Христового воїнства і "будуть закидати сіті. Риба буде у своєму вигляді і, як у великому морі, риби [спасенних і зцілених людських душ] буде дуже багато". А "біля потоку по берегах його, з того й іншого боку, будуть рости всякі фруктові дерева, які приносять їжу: листя їх не будуть в'янути, і плоди на них не будуть виснажуватися; кожен місяць будуть [дуже рясно] визрівати нові, тому що вода для них тече зі святилища; плоди їх будуть уживані в їжу, а листя – на лікування" (Зах.14:8; Іс.56:7; Єз.47:1,9,10,12). -------------------- Й "тоді Господь буде Царем над усією землею; у той день буде Господь єдиний, і ім'я Його єдине" (Зах.14:9). Амінь. ----------------------- "Так, гряди, Господи Ісусе!" (Одкр.22:20).

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти