Хто переможе в цивілізаційній битві? Третя Світова в розпалі...

10 січня 2020, 16:29 | Блоги | "З погляду вічності" Блог Олени Мокренчук | 3 |   | Код для блогу |  | 

Цивілізаційна битва, в яку ми з вами вступили - чи, скоріше, були втягнені потужними незворотніми процесами восени 2013-го, - наближається до певної своєї надважливої точки. Ми всі відчуваємо це, хто більше, хто менше. Велетенський маховик розкручується, набираючи швидкість; точка неповернення пройдена ще 29 серпня під Іловайськом, Рубікон перейдено ще під час бомбардування мирних міст Сирії та вбивства 250 європейців - пасажирів цивільного Боїнга, а тепер і 181 пасажирів літака українського. Третя світова вже йде, і вона наближається до якогось свого нового критичного етапу.

Так сталося, що Україна опинилася на вістрі цієї битви добра зі злом, цивілізації з варварством, битви життя із смертю. Ми знали про це ще з Майдану, ми відчули це ще тоді і пересвідчились згодом в Криму, на Донеччині і Луганщині. Ми раптово прокинулися - і побачили проти себе у власній хаті ІНШИХ, буквально іншу "форму життя", як сказали б фантасти: жорстокого, підступного, брехливого, надзвичайно агресивного безжального ворога, який насолоджувався, вбиваючи нас, знищуючи наше найдорожче. Раптом відкрилися глибинні тайники людських душ і ми жахнулися, побачивши справжній стан речей. І кинулися рятувати свій світ, всі разом стали на захист свого життя, самої можливості для нас майбутнього.

Не кажу зараз нічого нового, це все те, про що ми з вами багато говорили на Майдані і в перші роки війни. Потім - призабули трохи, бо цивілізаційна битва зноа змістилася територіально і ментально, а від того народ розслабився і почав звично розводити срачі: між волонтерами і військовими, між добробатами і ЗСУ, між юлефілами та порохоботами... Ми знов розділилися, розсварилися, розсипалися на складові частини, забувши, що головна мета ворога - розділяй і володарюй. Ми забули, що Україна й досі серце Європи, передовий форпост цивілізації, і головний удар противника спрямований саме в нас. Ми - та сама піхота на взводних опорних пунктах і степових спостережниках, яка зустрічає ворога першою і буває зметена першою, якщо пропустить удар або вчасно не помітить початок атаки. Тому - парад і молебінь в Києві, тому - нове озброєння Україні. Тому - НАТО і Євросоюз, і все інше, що критично важливо для нас і життєво важливо для всього іншого світу. Давайте будемо чесними з собою: найбільша битва ще попереду, і це зовсім не вибори президента, чи який-небуть міхомайданчик. Чинячи важливі повсякденні справи, не забувайте що, поки ворог не переможений, він залишається смертельно небезпечним.

"Тому, мої любі брати, будьте стійкі, непохитні, завжди відзначайтеся в Господньому ділі, знаючи, що ваша праця в Господі не даремна".(1 Коринтян 15:58)

Так багато перенесли ми - невже без користі? Так багато пережили втрат - невже марно? Невже саме зараз, за два кроки до перемоги, розсваримось, як малі діти за глиняного свищика, і втратимо все, що такими титанічними зусиллями набували весь цей час???

Саме зараз, коли повітря наелектризоване передчуттям великої бурі, нам потрібна єдність. Саме зараз час стати пліч-о-пліч і, тримаючи в одній руці кулемет, другою продовжувати будувати захисні укріпленя та розбудовувати доцільну інфраструктуру нашого життя.

Бо битва - вона закінчиться. Перемогою чи поразкою, але закінчиться, як зрештою закінчується все. І важливим лишиться одне: що ми залишили своїм дітям: щасливу вільну Україну для подальшого життя - чи знищену землю і закріпачену націю, приречену на забуття та повторення нових кривавих битв.

Подумайте про це сьогодні, на початку нового дня, напередодні дня пам'яті ДАП - найвеличнішого подвигу і найжахливішої трагедії сучасної української історії. Отямтеся, брати мої, поки ще трохи є час.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
3коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • velovs@ukr.net | 13 січня 2020, 14:06
  Коментувати коментар

  А отут іще: для моєї шановної сестри у Христі одне цікаве пророче видіння місіонера-католика з Британії. Тобто як Ісус збирає в Україні Свою Армію для - майбутнього походу на Захід - в Європу (=Гейропу): ----------- https://crs-center.org/ya-stoyav-tut-v-ukrayini-tut-v-ukrayini-ya-zbirayu-armiyu-proroche-vidinnya-misionera-z-velikobritaniyi/

 • velovs@ukr.net | 10 січня 2020, 17:29
  Коментувати коментар

  "Тому - парад і молебінь в Києві, тому - нове озброєння Україні. Тому - НАТО і Євросоюз, і все інше, що критично важливо для нас і життєво важливо для всього іншого світу." ------------ А чи направду нам наразі - так уже конче потрібен саме ТАКИЙ Євросоюз?! Тобто - вже, по суті, (майже) ПОСТХРИСТИЯНСЬКА сучасна західна "цивілізація" з деякими і досить сумнівними й аморальними її "цінностями"? Мається на увазі, зокрема, тамтешня ґендерно-содомська ідеологія, що нині (де-факто і практично) править бал і диктує свої, в т. ч. гидотно-сексзбоченні, правила життя і поведінки в більшості країн Європи!!! ----- Мало того. Все отаке волаюче збочення і розбещення певні - секулярно-ліволіберальні (гомофільні) - зовнішні і внутрішні чинники будь-що прагнуть і намагаються силоміць накинути й утвердити і у нас в Україні! А особливо всі подібні мерзенні викривлення і розтління неодмінно нав'язати нашому підростаючому поколінню і молоді: причому, починаючи ще... з дитсадочків! Й треба тут чесно визнати: дечого вони вже встигли досягнути... -------------- Так що нам тут, напевно, потрібно не стрімголов та бездумно пхатися і лізти в цей ЄС (Гейропу) й, відповідно перетворювати Україну в новітні Содом і Гоморру. А - поміж різного іншого - захищати й рятувати і, насамперед, наших дітей, підлітків і молодь - майбутнє незалежної України від агресивно-збоченої і розтлінної навали тих ворожих сил. Тих сил, чия диявольсько-демонічна "ось, темрява землю вкриває, а морок - народи" (Іс.60:2)! --------------- Україна - світлий і богоблагословенний край нашого славного й святого Господнього ІІ Єрусалима (Києва) - ніяк не для гомодиктатури! А Україна - для Христа! Й українська юнь і молодь - Христові! :)

  • velovs@ukr.net | 11 січня 2020, 05:13
   Коментувати коментар

   УТОЧНЕННЯ. На борту збитого військами ППО Ірану рано-вранці 8 січня українського Боїнґа перебувало не 181, а 176 людей. В т. ч. 9 - членів українського екіпажу + ще 2 пасажирів - громадян України.

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти