У Молдові рада з недискримінації наказала прибрати розп'яття з будівлі МВС

14 січня 2020, 11:19 | Світові | 10 |   | Код для блогу |  | 

У Молдові Рада з попередження і ліквідації дискримінації та забезпечення рівності визнала дискримінаційним рішення колишнього міністра внутрішніх справ Андрія Нестасе встановити розп'яття на стіні в будівлі МВС.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на молдовське видання NewsMaker.

У раді повідомили, що до неї надійшла скарга на установку хреста в будівлі міністерства. Той же чоловік поскаржився, що ексміністр внутрішніх справ Андрій Нестасе на церемонії на честь встановлення розп’яття назвав МВС "християнським воїнством", а поліцейських, карабінерів і рятувальників – "безпорадними без сили Божої і Святого Хреста".

Рада заявила, що у Молдові всі громадяни є рівними перед законом, незалежно від етнічного походження, статі, релігії і політичної приналежності, і всім їм гарантована свобода слова і думки. Крім того, рада з недискримінації послалася на Європейську конвенцію із захисту прав людини, яка гарантує свободу совісті та віросповідання.

Члени ради постановили, що мова Нестасе свідчить про спробу нав'язати релігійні погляди. Крім того, установку хреста визнали дискримінаційною.

"Рада вважає, що установка релігійних символів в державному закладі побічно дає зрозуміти, що тут всі поділяють однакові релігійні погляди. Це може стурбувати тих, хто ці погляди не поділяє. Відмова від таких символів дозволить зберегти нейтралітет держструктури", - наголошується в рішенні ради.

В результаті рада закликала Нестасе вибачитися за свою мову, а МВС - прибрати розп'яття і забезпечити нейтралітет установи.

 

 

Система Orphus
Рейтинг
1
0
10коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • velovs@ukr.net | 15 січня 2020, 20:32
  Коментувати коментар

  Ознайомився з інфою про цього Івана Береславського (Богомила). Ну що ж: добре знана - "богородична" єресь, одним з активних і провідних адептів якої він і є. ----- До речі, в сучасній Католицькій Церкві є дещо схожа і співзвучна до неї течія. Та, що, зокрема, домагається від Папського престолу офіційно проголосити Пресвяту Марію, Матір Ісуса, як, мовляв, "співвідкупительницею світу". Ну і після чого - якщо таке, не дай Боже, станеться - вони Христа Спасителя просто візьмуть і, по суті, ..."відправлять у почесну відставку"...

 • fedirtsiv | 15 січня 2020, 13:18
  Коментувати коментар

  Неук веловс плутає поета Ігоря Калинця з науковцем Ігорем Каганцем. Примітивна особа бере на себе функцію авторитета, хоча сам є сучасним фарисеєм та інквізитором, поширює людиноненависницькі тези і є правдивим тролем та ботом, бо засмічує своїми коментами усі статті та нахабно закриває рота іншим дописувачам! Я не гей і до ЛГБТ не належу, тому досить оббріхувати невинну людину! А Каганець не є нацистом чи неонацистом чи фашистом. Він українець із сонячним арійським (індоєвропейським) світоглядом на відміну від канонічних церковників та їхніх прислужників, котрі потопають у єврейських сатанинських єресях і змушують усіх їх визнавати та їм коритися, тобто є нацистами та інквізиторами. Але 21 століття виразно показує, що уся ця єврейська людиноненависницька та христоненависницька єресь викрита остаточно і безповоротно. Тому тепер божі діти мають рішуче відмежуватися від старозавітньої єресі та новозавітньої фарисейської закваски і сповідувати очищену науку Христа без поїдання плоті та пиття крові! Варто нарешті усім офіційно визнати, що Христа єврейські очільники прихватизували, щоб поширити по всьому світові свою віру, замасковану під християнство! Ми отримали гримучу суміш світла і темряви - юдохристиянство, яке несе руйнівний вплив на свідомість та життя людей! Повертаймося до істинної очищеної від вставок науки Христа і живімо вірою та добрими ділами на славу доброго і люблячого Бога Отця! А ще читаймо книги Івана Береславського (Богомила), який правдиво розвінчує церковні міфи!

  • velovs@ukr.net | 15 січня 2020, 18:17
   Коментувати коментар

   І дійсно: випадково переплутав їх прізвища. А щодо п. Ігоря КАГАНЦЯ, то я доволі добре знайомий з його "творчістю". Цього публіциста-"ультрапатріота" - напів'язичника-напівнеонациста та, відповідно, "неперевершеного фахівця" з царині "сонячних арійських стандартів"... ------ А от щодо всіх цих "викривачів" і "критиків" та "очищувачів" правдивого й істинного - згідно Святого Письма Старого й Нового Завітів - християнства, в т. ч з домішками расової (і, зокрема, антисемітської) ксенофобії і міфології, то скільки їх було за ці останні - майже два тисячоліття?! П'ять мішків. А де всі вони тепер і хто про них пам'ятає?! -------- І точно така ж доля - "озеро вогняне, що горить сіркою", - чекає, зрештою, і на всіх цих нинішніх: запекло-антихристиянських і войовничо-ксенофобствуючих - расово-"арійських" теоретиків і практиків людиноненависництва, гидотних збоченців-педерастів та їхніх адвокатів і лобістів. Й, загалом, усю решту різноманітних - затято-безбожних злодюг, псів поганих і брудних свиней тощо (термінологія - БІБЛІЙНА). --------- Звичайно, якщо вони щиро й правдиво не РОЗКАЮТЬСЯ і не НАВЕРНУТЬСЯ. І чого я їм усім від усієї душі бажаю. Тим паче, що, як наголошується в Господньому Слові, "страшно потрапити в руки Бога Живого"! :)

  • velovs@ukr.net | 15 січня 2020, 19:57
   Коментувати коментар

   ПРОПОНУЮ. Створити міжконфесійну (міжцерковну) посаду навіженого УПОВНОВАЖЕНОГО по очищенню християнства, в т. ч. його теології, від усіляких сторонніх вставок і домішок. А надто - фарисейсько-НЕАРІЙСЬКОГО (неіндоєвропейського) походження. Довірити цю - вельми відповідальну місію (посаду) нікому іншому, як збоченому педерасту (чи при цих ЛГБТ-сексзбоченнях головного адвоката-лобіста) - п. fedirtsiv. ----- Тобто саме тому суперактивісту і волонтеру, що так активно-завзято переймається, зокрема, питаннями стерильно-расової чистоти та автентично арійської сутності науки Христа. Якісь ще інші пропозиції і кандидатури будуть? :)

 • velovs@ukr.net | 15 січня 2020, 10:31
  Коментувати коментар

  А також цікаво: як би реагував цей, по суті й змісту, близький до неонацистського расизму публіцист-"арієзнавець" - п. Ігор КАЛІНЕЦЬ, коли б дізнався, що один з його учнів-послідовників - відвертий збоченець-педераст? ---- Тобто саме той, що отут - з дусі расово-ксенофобних "одкровень" п. Калінця - так вельми гнівно-злобно вимагає відповідних "реформ" традиційного християнського віровчення і екзезіально-літургійного наповнення...

 • fedirtsiv | 14 січня 2020, 19:48
  Коментувати коментар

  На мою думку церковні атрибути мають бути у храмах і домівках, а не в громадських установах. І Христа треба нарешті зображати переможцем смерті, а не переможеним. Досить культ страждань та смерті поширювати у храмах та поза ними і ще й наївно вважати, що християнство - це добра світла неагресивна милосердна релігія, а воскресіння Христа - найбільше церковне свято та найважливіша подія в житті людства! НЕ видно воскреслого Христа у храмах! Всюди у храмах були у криптах гроби, меморіальні дошки у костелах досі не познімали - отак у храмах століттями фундаторів славлять, а не Бога! А в церквах та костелах культивується зображення розп"ять, хресної дороги, плащаниць, поїдання Христа через "безкровне" споживання його тіла і крові, які він сам за наукою фарисеїв дозволив і заповів та добровільно замінює на своє тіло і свою кров!!! Досить брехати людям, що Христос таке святотатство дозволив та схвалює!!! Досить жити оманою і хвалити та практикувати жахливі речі!!! Досить добровільно-свідомого канібалізму, тисячолітніх страждань Христа та подвійних бого-сатанинських церковно-релігійних стандартів!!! Геть культ смерті з храмів, де зовсім малі діти змушені дивитися і брати участь у цих чорних месах та змалечку вважати, що це правильно та богоугодно!!!!!! Якнайшвидше очистити церковне "християнство" від єресей та чорноти!!!!

  • velovs@ukr.net | 15 січня 2020, 08:19
   Коментувати коментар

   О, іще один "фахівець"-педераст у царині "богослів'я" знову об'явився! Сміх та й годі. :)

  • velovs@ukr.net | 15 січня 2020, 09:08
   Коментувати коментар

   Але якщо більш серйозно, то стає зрозумілим і очевидним, що всі ці сучасні збоченці, богозневажники і богохульники хочуть геть прибрати традиційну християнську символіку вже навіть з наших храмів і церков!!! ------ Вони прагнуть нас, християн, примусити всуціль забути й відцуратись від пам'яті про те, що коштувало Христу наше прощення, зцілення і спасіння, щоби ми кощунственно й святотатськи - як, власне, і вони самі - потоптали Тіло і Кров нашого Спасителя!!! ---- Й тому маємо рішуче протистати й геть зупинити цей сатанинський наступ! Незалежна Україна - для Христа: розіп'ятого і Воскреслого! Українська юнь і молодь - Христові: розіп'ятому і Воскреслому!

 • Halo | 14 січня 2020, 12:57
  Коментувати коментар

  Що за ганьба. Будь яка "практикуюча" нечисть, котрих зараз хоч греблю гати, (і яку зрозуміло корячить від Хреста), прагне помститися "сучасними" засобами.

  • velovs@ukr.net | 14 січня 2020, 18:24
   Коментувати коментар

   До речі, ще досі народна пам'ять зберігає досить красномовні перекази про те, яка лиха й трагічна доля спіткала, зокрема, багатьох тих "активістів"-богоборців, що в добу злобно-войовничого атеїзму люто руйнували, в т. ч. підривали чи спалювали, та грабували Божі храми, знімали і ламали церковні хрести, несамовито топтали й нищили ікони, церковні книги та інше богослужбове начиння й приладдя і т. д. й т. п. ------ Й тому логічним і правомірним буде припускати й прогнозувати, що дуже небезпечно "жартують" і ті сучасні "нейтрали" й інші богозневажники і богохульники відносно "різних релігій", що легковажно вчиняють дії, подібні до описаної в цій новині...

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • ukrlem | 28 травня 2020, 18:02

  достатньо цих фейків !

 • enzian | 28 травня 2020, 15:34

  Березовський та наближені до нього "єрархи упц" - аморальні брехливі негідники, тому наведена інформація є цілком імовірною.

 • velovs@ukr.net | 28 травня 2020, 13:47

  "Юдейські вчителі бачать аналогію між добровільним прийняттям Рут юдаїзму і прийняттям Тори єврейським народом." ============= Крім того, в цій старозавітній історії вбачається і певний

 • Михаил | 28 травня 2020, 13:42

  Ха-ха-ха! Неоригинально, уже что-то похожее писали много раз. А "патриарх" Денисенко принимает ванны из крови молодых невинных девушек. А "митрополит" Сирожа Чокалюк-Думенко мажет

 • Nic21 | 28 травня 2020, 13:10

  В окурка Пукіна повні штани через цього шамана, обнулений кагебешник виявився забобонним боягузом перед магією північних шаманів. Заховався в бункері і думає, що його ніхто не знайде. Гундяєв тут

Популярні статті місяця