У Румунії парламент унеможливить укладення одностатевих шлюбів

13 вересня 2018, 11:25 | Світові | 30 |   | Код для блогу |  | 

У Румунії Сенат ухвалив громадянську ініціативу про перегляд Конституції, що передбачає перевизначення поняття "сім'я". Зокрема, пропонується унеможливити укладення одностатевих шлюбів, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Radio Romania International.

Переважною більшістю голосів сенат проголосував за ініціативу неурядових організацій та мажоритарної Румунської православної церкви "Коаліція заради сім'ї".

Зокрема, Конституція зараз передбачає, що сім'я базується на вільно ухваленому шлюбі між подружжям. Ініціатива "Коаліція заради сім'ї" пропонує уточнити, щоб у тексті йшлося про шлюб між чоловіком і жінкою.

У травні 2017 року цей законопроект був схвалений Палатою депутатів. Тепер ініціатива має бути підтверджена референдумом, який призначений на жовтень 2018 року.

Видання зазначає, що голосування виявилось парадоксальним, оскільки законопроект підтримали Соціал-демократична партія, котра пропагує толерантність, Альянс демократів та лібералів, який теоретично є прихильником прав та громадянських свобод, а також опозиційна Націонал-ліберальна партія, за винятком кількох сенаторів-лібералів, які утрималися.

Також "за" проголосував Демократичний союз угорців Румунії, який не має ідеологічного контуру. Лише Союз "Рятуйте Румунію" висловився проти законопроекту, попередивши, що референдум на цю тему є непотрібним країні та ризикує поділити суспільство.

Невеликий протест проти переосмислення поняття "сім'я" в Конституції вже відбувся у центрі Бухареста. Представники асоціації ACCEPT, яка захищає права ЛГБТ, відреагували, стверджуючи, що Сенат "підтримує гомофобію на державному рівні та порушує конституційний захист багатьох сімей в Румунії".

Асоціація заявляє, що це є порушенням права на приватне та сімейне життя, право, яким користуються всі особи, незалежно від статі та сексуальної орієнтації, відповідно до Європейської конвенції про захист прав людини.

 

Система Orphus
Рейтинг
0
0
30коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • fedirtsiv | 11 жовтня 2018, 19:12
  Коментувати коментар

  http://catholicnews.org.ua/papa-zaklikaie-cerkvu-do-pokuti-bil-zhertv-zlovzhivan-ne-znaie-davnosti А мій самозакоханий та чванливий опонент веловс ніяк не заспокоїться: тролить мене та мої коментарі й багатьох інших дописувачів своєю велемовністю та показною мудрістю :) і ніяк не може зрозуміти прописну істину про те, що історична справедливість врешті буде торжествувати і невинних людей, котрих переслідували різні сатанинські імперії та фарисеї-інквізитори за право любити і їхню свободу вибору будуть поважати та приймати у кожній країні світу. А багатьом самозакоханим паразитам треба буде каятися у своїх злих та злісних намірах і вчинках оклеветати та спаплюжити невинні душі за право бути щасливими так, як вони відчувають серцем і душею. За свідому цинічну зневагу та плювки у душу ближнім цей дописувач-фарисей точно не вспадкує Царство небесне, бо він його не вартий. Буде в пеклі тяжко покутувати за те, що на боже зазіхнув оцей нікчема своїми недостойними думками та намірами. Бог йому суддя!!!

 • velovs@ukr.net | 5 жовтня 2018, 09:32
  Коментувати коментар

  Р. S. Вочевидь, шановний п. fedirtsiv засланий ЛГБТ-спільнотою - в якості троля - на РІСУ не лише, аби всіляко й суперактивно піарити (пропагувати) і лобіювати тут ці "огидні в очах Господа" - беззаконно-гріховні - одностатеві сексзбочення. ---- Ще одне його тут важливе завдання і місія: це - провокувати і втягувати християн у довготривало-безкінечні і гостроемоційні, але, напевно, абсолютно ЗАЙВІ і НЕКОРИСНІ, а навіть і суто ШКІДЛИВІ, дискусії і полеміки. Ті, які - однозначно і безсумнівно - не мають жодного і ніякого СЕНСУ!!! ---- А тому до такого, по суті, ПОТУРАННЯ і СПРИЯННЯ (нехай і опосередкованого) цій - (перепрошую) мерзенно-гидотній пропаганді і лобіюванні гомосексуалізму я (більше) не бажаю бути якось причетним! :-)

 • fedirtsiv | 4 жовтня 2018, 21:12
  Коментувати коментар

  Гугл радісно повідомив, що в просторах інтернету з"явилося дуже довгоочікуване, але таке бажане і необхідне інтерв"ю отця Назарія Заторського https://section.in.ua/people/nazarij-zatorskyj/?fb_comment_id=1942129695852691_1942766132455714&comment_id=1942766132455714#f20f8145b731f16 ,в якому він правдиво, незаангажовано і щиро розповідає про підтримку та повагу до ЛГБТ та про роль Церкви у цьому питанні. Ось правдивий послідовник Христа, котрий несе надію людям на звільнення від фарисейської упередженості та цинічного немилосердного свавілля духовенства! Ось світоч Божий, на котрого покладена місія просвіти українського народу та віднови Духа Христового у кожній людині із найщирішими милосердям, мудрістю та повагою до ближніх! Подякуймо отцю Назарію за його мужність, мудрість та витривалість у доброму! Ось істинний приклад для усіх священнослужителів України! Алилуя!

  • velovs@ukr.net | 5 жовтня 2018, 08:53
   Коментувати коментар

   Безумовно, все те, що - з приводу явного і тяжкого ГРІХА (збочення) гомосексуалізму - каже шановний о. Назарій Заторський - це суто його ОСОБИСТА і, однозначно, ЄРЕТИЧНА точка зору. Вона, вочевидь, ґрунтується на його - ексклюзивно-ПЕРСОНАЛЬНИХ потрактуваннях і розумінні певних біблійних текстів. А також деяких сучасних, по суті, псевдохристиянських - ультраліберально-гомофільних нововіяннях, які останнім часом - під впливом вельми потужної піар-пропаганди секулярно-ґендерної ідеології - проникли в свідомість, на жаль, і окремих горе-"християн".

 • velovs@ukr.net | 1 жовтня 2018, 21:09
  Коментувати коментар

  "Sex чи Gender? Причому тут Церква?": https://kyrios.org.ua/video/sermon/39308-sex-chy-gender-i-pry-chomu-tut-tserkva.html

 • velovs@ukr.net | 29 вересня 2018, 19:31
  Коментувати коментар

  А отут інфа про першу книгу Міс Україна 2007 Ліки РОМАН "Удивительная жизнь": https://www.invictory.org/news/church/12753-v-svet-vyshla-pervaya-kniga-miss-ukrainy-2007-liki-roman-udivitelnaya-zhizn

 • velovs@ukr.net | 29 вересня 2018, 09:23
  Коментувати коментар

  Цей - суто ЛЮДСЬКМЙ суд визнав, що гей-пари, мовляв, також є "сім'ями"... --------- Одначе, коли, нарешті, "настане день Господній, великий і страшний" (Іоїл 2:31), то вже цей - БОЖИЙ суд, абсолютно праведний і справедливий, безумовно й однозначно постановить і винесе зовсім інший вердикт. Тобто, що всі ці гомосекс-пари - це тяжкий гріх і гидотне - в Божих очах - збочення! І, власне, вся Біблія - Боже Слово Старого й Нового Завітів - ясно і чітко про це наголошує і попереджає. -------- І той Господній суд всіх, хто був причетний до того мерзенного й потворного явища і ніяк НЕ ПОКАЯВСЯ, відправить на вічні й жахливі муки і страждання - до пекельного "озера вогняного, що горить сіркою" (Одкр.19:20). Себто туди, де - поряд з дияволом, антихристом та його лжепророком - опиняться всі, без винятку, НЕРОЗКАЯНІ - запеклі злочинці і безбожники. У т. ч. "пси і чародії, і любодії, і убивці, й ідолослужителі, і всякий, хто любить і чинить неправду" (Одкр.22:15). ----------- Так що тут, як в тій грі кажуть: "панове, робіть ваші ставки". Свідомо, вільно й відповідально. Тільки от потім не кажіть і не волайте, що (нібито) "нічого не знали і не чули"!!! Бо тоді вже, вочевидь, буде дуже й дуже пізно! :-)

  • В. Ясеневий | 29 вересня 2018, 17:30
   Коментувати коментар

   В цьому Вашому коменті я низько кланяюся Вам п.Веловс. Добавлю єдине:сьогодні, як ніколи досі сатана і його слуги( культові сатаністи) кидають всі свої сили зла, щоби якомога більше людей затягнути в свої згубні тенета і знищити їх в пекельному вогні. І ніякі посилання на Слово Боже їх не зупинить...Біси вірують і трепещуть...Та Правда Божа переможе і знищить всяке зло і гріх ...Пищали ж злі духи, чому ти передчасно прийшов мучити нас Ісусе? Та ВІН нікого не мучив і не мучитиме. Це їхні гріхи самі мучитимуть їх!

 • fedirtsiv | 29 вересня 2018, 02:03
  Коментувати коментар

  Ось є свіженька стаття на цю тему https://glavcom.ua/world/observe/u-rumuniji-gey-pari-oficiyno-viznali-simyami-531792.html Не знаю чи радіти цьому факту чи ні, але видаляти цей комент адміну точно не варто, оскільки він стосується теми. Геї мають право на життя. Не всі з них є християнами, але усі є людьми. І по-людськи ставитися до адекватних людей потрібно завжди. А якщо є десь кримінал у їхніх діях - хай вирішує поліція. Принаймні любов, довіра, підтримка, розуміння, увага, повага, ввічливість, щира закоханість, вірне кохання позитивно характеризує кожну людину.

 • velovs@ukr.net | 28 вересня 2018, 10:23
  Коментувати коментар

  Форум сім'ї у Львові (відео, ч.1 і 2): https://kyrios.org.ua/video/telekanali/39181-forum-simi.html

 • velovs@ukr.net | 28 вересня 2018, 10:12
  Коментувати коментар

  Так, справді: Боже Слово, Яким і є воплочений та воскреслий Ісус Христос, заповідає новозавітнім віруючим, які мають місію бути "царственним священством" (1Пет.2:9) у цьому світі, любити ВСІХ людей - ближніх і дальніх. І навіть ворогів. Та, проповідуючи їм Євангеліє Царства Божого, закликати й пропонувати їм щиросердне ПОКАЯННЯ, НАВЕРНЕННЯ і ВИПРАВЛЕННЯ. Тобто вони, християни, мають ЛЮБИТИ грішників, але водночас - НЕНАВИДІТИ й, відповідно, НЕ ПОВТОРЮВАТИ їхні ГРІХИ і ПЕРЕСТУПИ. ---------------------- Разом з тим там, в Святому Письмі, - причому, НЕОДНОРАЗОВО та дуже чітко, ясно й зрозуміло - роз'яснюється і наголошується, зокрема, ось на чому: "Невже не знаєте, що неправедники [які ніяк НЕ РОЗКАЯЛИСЯ й НЕ ВИПРАВИЛИСЯ] Царства Божого не успадкують? Не обманюйте себе: ні блудники, ні ідолослужителі, ні перелюбники, ні малакії, ні мужоложці, ні злодії, ні лихварі, ні п'яниці, ні лихословці, ні хижаки [й інші беззаконники] - Царства Божого не успадкують. І такими були деякі з вас [нині - правдивих вірян]; але обмилися [й виправилися], але освятилися, але виправдалися іменем Господа нашого Ісуса Христа і Духом Бога нашого" (1Кор.6:9-11). ---------------------------- Іншими словами, коли, зрештою, "настане [cудний] день Господній, великий і страшний" (Іоїл 2:31), то всіх подібних - НЕРОЗКАЯНИХ і НЕВИПРАВДАНИХ грішників, беззаконників і безбожників, у т. ч. "боязких же і невірних, мерзотних і убивць і любодіїв [та мужоложців і малакіїв], і чародіїв та ідолослужителів, і всіх неправдомовців [тощо] - доля в [пекельному] озері, що горить вогнем і сіркою" (Одкр.21:8). Де вони - разом з дияволом, антихристом та його лжепророком - "і будуть [жахливо] мучитися день і ніч на вікі віків" (Одкр.20:10). ----------------------------------- І, судячи з багатьох довколишніх - досить характерних і красномовних й уже, дуже схоже, ЕСХАТОЛОГІЧНИХ - подій, знамень та ознак, той час, коли ось - з Другим пришестям Сина Божого - Його "настане [судний] день Господній, великий і страшний", стрімко наближається до нас все ближче і ближче!!! --------------------------- Так що цей, тобто абсолютно ВІЛЬНИЙ і ДОБРОВІЛЬНИЙ, СВІДОМИЙ, вибір - власне, де, з ким і як саме проводити ВІЧНІСТЬ - за КОЖНИМ із нас! Допоки ще є такий час: для цього - ДОЛЕНОСНОГО й вельми ВІДПОВІДАЛЬНОГО вибору... :-)

  • velovs@ukr.net | 28 вересня 2018, 12:00
   Коментувати коментар

   Р. S. Все, що каже й акцентує глава Ватикану щодо ЛЮБОВІ і МИЛОСЕРДЯ - безумовно, дуже правильне, важливе й актуальне. ------ Водночас це - жодним чином і ніяк - не в змові "відмінити", "скасувати" правду й обітницю Святого Письма про НЕМИНУЧІСТЬ і НЕУНИКНЕННІСТЬ кінцевого - праведного й СПРАВЕДЛИВОГО Божого Суду. Та, відповідно, тієї відповідальності і ВОЗДАЯННЯ, які незмінно чекають на всіх, без винятку, НЕРОЗКАЯНИХ - запеклих грішників, беззаконників і безбожників. У т. ч. тих, які практикують гидотно-мерзенні - содомські сексзбочення. -------- Хто ж проповідує лише про ПЕРШЕ (любов і милосердя), при цьому геть забуваючи (замовчуючи) про ДРУГЕ (неминучість справедливого суду і ВОЗДАЯННЯ за НЕРОЗКАЯНІ гріхи й провини), то це - ніяк НЕ ХРИСТИЯНСТВО і НЕ ЄВАНГЕЛІЄ. А лише, по суті, ПАРОДІЯ та їх свідоме ВИКРИВЛЕННЯ і чистої води ПРОФАНАЦІЯ!!! :-)

  • velovs@ukr.net | 28 вересня 2018, 15:21
   Коментувати коментар

   Наразі, себто в ці - вже "в останні роки" і "в останні дні" (Єз.38:8,16) Історії спасіння людського роду, ті олігархічно-корупційні кола й структури, що нині правлять свій (по суті, беззаконно-безбожний) бізнесово-владний бал в Україні - під тиском ліберастно-гомофільної Гейропи (а точніше - самого ДИЯВОЛА, що за нею стоїть!) - ще також мусять прочищати шлях до встановлення в нашій державі цієї мерзенно-содомської - сексзбочинської диктатури. В т. ч. щоби її гидотно-брудними руками всеціло понівечити й розтлінно дискредитувати основу основ будь-якого людського суспільства - інститут традиційного шлюбу, родину та сімейні цінності тощо. ---------- Одначе цього не буде - ніколи й нізащо! Або, як каже Слово Боже про подібні речі, "не збудеться і не відбудеться". Бо "заради цього і явився Син Божий, щоб зруйнувати [всі] діла диявола" (1Ін.3:8). Повністю і остаточно. ---------- Й, зокрема, всемогутній і справедливий Бог-Творець, обіцяє, що "ось, Я пошлю до вас Іллю пророка перед настанням [Мого судного] дня, великого і страшного. І він [cеред різного іншого - заново] наверне серця батьків до дітей і серця дітей до батьків їхніх, щоб Я, прийшовши, не вразив землю прокляттям" (Мал.4:5,6). Амінь. :-)

 • fedirtsiv | 28 вересня 2018, 02:05
  Коментувати коментар

  http://catholicnews.org.ua/papa-diyavol-vikoristovuie-licemiriv-shchob-nishchiti-cerkvu-y-suspilstvo Папа Франциск закликав бути милосердними як Ісус та не засуджувати інших... Промовляючи до фарисеїв, Ісус сказав про жінку-грішницю: «Їй прощаються численні гріхи, бо вона багато полюбила». Для фарисеїв ці слова були дуже дивними, адже, про яку любов можна було говорити... Ісус дивиться на маленькі жести любові, на добру волю людини і допомагає їй. Такою є Боже милосердя: завжди прощає, завжди приймає... За словами Єпископа Риму, роздумуючи над поведінкою законовчителів, розуміємо, що вони застосували таку ж тактику, якою зазвичай користуються лицеміри, тобто, згіршились словами Ісуса, мовляв: «Хіба ж так можна жити? Сьогодні ми втрачаємо цінності, бо тепер кожен може прийти до храму, навіть великі грішники». Велич милосердя Ісуса проявляється у великій любові, яка все прощає, а наша любов, як любов жінки та святого Павла, часто є частковою, бо ніхто з нас не є святим. З історії бачимо, що Церква переслідувана лицемірами, які назовні видаються дуже добрими і праведними, але всередині повні злоби. За словами Святішого Отця диявол є безсилим перед грішником, який кається, але є сильним щодо лицеміра, якого використовує для того, аби нищити людей, суспільство, Церкву.

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • Slava43 | 4 червня 2020, 13:46

  Це жодна агітація. На Буковині казали :»Мойше герехт, Сури герехт».

 • Slava43 | 4 червня 2020, 13:39

  За часів союза, УПЦ підлягала моіковському патріярхату, примусово. Від незалежності УПЦ старалась отримати незалежність від Москви. Тепер, коли Україна має ТОМОС та незалежність то Лавру потрібно

 • Halo | 2 червня 2020, 16:46

  Табачник відпочиває...

 • Halo | 2 червня 2020, 16:45

  Нема харізми, поганенько вкид вийшов.

 • Стефан | 2 червня 2020, 15:54

  Последние события показали глубокий кризис РПЦ МП, где только отдельные редкие священнослужители твёрдо исповедуют Православную Веру, как схиигумен отец Сергий Романов, которого сейчас травят

Популярні статті місяця