У Румунії парламент унеможливить укладення одностатевих шлюбів

13 вересня 2018, 11:25 | Світові | 11 |   | Код для блогу |  | 

У Румунії Сенат ухвалив громадянську ініціативу про перегляд Конституції, що передбачає перевизначення поняття "сім'я". Зокрема, пропонується унеможливити укладення одностатевих шлюбів, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Radio Romania International.

Переважною більшістю голосів сенат проголосував за ініціативу неурядових організацій та мажоритарної Румунської православної церкви "Коаліція заради сім'ї".

Зокрема, Конституція зараз передбачає, що сім'я базується на вільно ухваленому шлюбі між подружжям. Ініціатива "Коаліція заради сім'ї" пропонує уточнити, щоб у тексті йшлося про шлюб між чоловіком і жінкою.

У травні 2017 року цей законопроект був схвалений Палатою депутатів. Тепер ініціатива має бути підтверджена референдумом, який призначений на жовтень 2018 року.

Видання зазначає, що голосування виявилось парадоксальним, оскільки законопроект підтримали Соціал-демократична партія, котра пропагує толерантність, Альянс демократів та лібералів, який теоретично є прихильником прав та громадянських свобод, а також опозиційна Націонал-ліберальна партія, за винятком кількох сенаторів-лібералів, які утрималися.

Також "за" проголосував Демократичний союз угорців Румунії, який не має ідеологічного контуру. Лише Союз "Рятуйте Румунію" висловився проти законопроекту, попередивши, що референдум на цю тему є непотрібним країні та ризикує поділити суспільство.

Невеликий протест проти переосмислення поняття "сім'я" в Конституції вже відбувся у центрі Бухареста. Представники асоціації ACCEPT, яка захищає права ЛГБТ, відреагували, стверджуючи, що Сенат "підтримує гомофобію на державному рівні та порушує конституційний захист багатьох сімей в Румунії".

Асоціація заявляє, що це є порушенням права на приватне та сімейне життя, право, яким користуються всі особи, незалежно від статі та сексуальної орієнтації, відповідно до Європейської конвенції про захист прав людини.

 

Система Orphus
Рейтинг
0
0
11коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • velovs@ukr.net | 18 вересня 2018, 12:36
  Коментувати коментар

  В Киеве представили книгу о преодолении гомосексуальности. И ещё кое-что об этой проблеме: https://www.invictory.org/news/society/12347-v-kieve-predstavili-knigu-o-preodolenii-gomoseksualnogo-vlecheniya

 • velovs@ukr.net | 18 вересня 2018, 08:15
  Коментувати коментар

  На превеликий жаль, доводиться констатувати, що до числа тих видань та Інет-ресурсів, які активно й систематично пропагують і лобіюють це гидотне й протиприродне, безбожне сексзбочення, як гомосексуалізм, а - крім того - запекле анихристиянство і людиноненависництво, наразі (по суті, де-факто) належить і... РІСУ!!! -------- А якже інакше можна розцінити й зрозуміти той прикрий і ганебний факт, що вже впродовж БАГАТЬОХ місяців тут - абсолютно ВІЛЬНО й БЕЗПЕРЕШКОДНО - в своїх (перепрошую) смердючих коментах веде таку ось супержваву й надзвичайно огидну агітпропдіяльність цей троль від ЛГБТ?! --------- От такі вони - ці сучасні "ліберально-політкоректні" християни, які гіпертолерантні до всього подібного...

 • fedirtsiv | 18 вересня 2018, 02:40
  Коментувати коментар

  Усі перелякані людиноподібні створіння ознайомлюйтеся із важливою інформацією і перестаньте боятися самих себе та своїх бажань http://stop-hate.in.ua/lgbt/ й нарешті правдиво полюбіть своїх ближніх, як заповідав Христос. Як батьки люблять своїх дітей https://life.pravda.com.ua/society/2018/06/18/231644/ так Бог любить кожного з нас! Але ж ні, новітні істинні фарисеї та єзуїти і далі роблять свою чорну справу, засмічують інтернет бездушністю, чванливістю, буквоїдством і хамством, зате справжні чоловіки і правдиві патріоти своєї землі не словом, а ділом захищають її на Донбасі https://life.pravda.com.ua/society/2018/08/27/232864/ Ганьба оцерковленим підлизам-паразитам!!!

 • Fr. Valerii | 17 вересня 2018, 11:43
  Коментувати коментар

  Браво Romania! І це при тому що вони в ЄС і НАТО. А від Україні вимагають легалізувати п(f)едерцівність ...

 • velovs@ukr.net | 16 вересня 2018, 19:23
  Коментувати коментар

  Между прочим, нередко это именно сексизвращенцы ЛГБТ - в т. ч. своим нарочито-вызывающим и откровенно аморальным внешним видом, беспардонным и цинично-дерзким, наглым поведением и т. п. - по сути, провоцируют и вызывают различные громкие скандалы и разборки, а то и даже прямые столкновения и жестокие драки со своими оппонентами с примерением физического насилия и т. д. ---------------- Я уже ранее в одном из комментов приводил инфу о диких притеснениях и поношениях христиан их детей (в частности, в госшколах) - со стороны содомитов и их адвокатов и лоббистов, например, в Австралии. А вот здесь инфа о подобных безобразиях в вузах - уже в США: -------- http://love-contra.org/index.php/news/issue/918/ ----------- И т. д. и т. п.

 • velovs@ukr.net | 16 вересня 2018, 19:00
  Коментувати коментар

  Педофилия - скрытая установка гомосексуализма: https://pravoslavie.ru/54602.html

 • fedirtsiv | 16 вересня 2018, 17:47
  Коментувати коментар

  Добре, коли люди у різних країнах світу розуміють, що сімейне благополуччя - це запорука щастя людини на Землі і сенс життя людей: https://www.bbc.com/ukrainian/news-44551781 Добре, коли є повага до людей різного світогляду та інших поглядів на шлюб та сім"ю https://aspi.com.ua/ua/suspilstvo/u-serbii-proishov-lhbtparad-za-uchasti-premierministra-ta-mera-stolytsi.html?view=item&id=19112:u-serbii-proishov-lhbtparad-za-uchasti-premierministra-ta-mera-stolytsi Сумно і боляче, коли пропагується ненависть та жорстокість до не таких, як усі https://aspi.com.ua/ua/kriminal/u-mykolaievi-pidlitky-zgvaltuvaly-i-vbyly-lhbtaktyvista.html?view=item&id=18598:u-mykolaievi-pidlitky-zgvaltuvaly-i-vbyly-lhbtaktyvista Або ще приклад зневаги, який активно культивують церковники та насаджують суспільству, а наслідки печальні: https://znaj.ua/events/168214-tri-nozhovih-u-serce-v-kiyevi-natovp-p-yanih-dikuniv-napav-na-geya Тому якщо у когось і далі будуть амбіції писати коментарі проти ЛГБТ, вихваляти свою релігійність та "правильність", усіляко кривдити і принижувати ЛГБТ - ви автоматично вважаєтеся причетними співучасниками отаких злодіянь.

 • velovs@ukr.net | 15 вересня 2018, 17:34
  Коментувати коментар

  Час, в який ми нині живемо, і красномовні, характерні події і знамення якого чітко і ясно бачимо й досвідчуємо, по суті, і є тією ЕСХАТОЛОГІЧНОЮ історичною добою, коли, як пророче передбачає Слово Боже, надзвичайним чином диявольсько-демонічна "ось, темрява покриє землю, а морок - народи" (Іс.60:3). Тобто, судячи з усього, сучасний світ уже пробуває "в останні роки" і "в останні дні" (Єз.38:8,16) Історії спасіння людського роду. -------------------- Іншими словами, це саме та епоха, коли гріх вельми швидко множиться і розростається - як ракові метастази у всіх куточках світу та у всіх сферах земного життя-буття. Це - вже, мабуть, остання і дуже запекла війна, яку веде сатана проти людей та проти Бога. П’ять із семи «гір», на яких базується сучасна людська цивілізація (державна влада, бізнес, медіа, мистецтво і розваги, освіта) уже значною мірою підкорені слугами сатани і слідують курсом руйнування й нищення Божого Задуму щодо людства та світу. ------------- Шоста "гора" – традиційна родина знаходиться сьогодні під нечуваним руйнівним тиском (ґендерна ідеологія, агресивна експансія і накидання секс-збочинської доктрини ЛГБТ, пропагування і небувале, як ніколи раніше, - масово-масштабне практикування абортів, укорінення інституту т. зв. «цивільного шлюбу» тощо). -------------- А от сьома «гора» – релігія і Церква потребують негайного лікування від синдромів Лаодикії та Ієзавелі. Недаремно ж свого часу св. Папа Іоанн Павло II назвав існуюче сьогодні суспільство «цивілізацією смерті».

  • velovs@ukr.net | 15 вересня 2018, 17:49
   Коментувати коментар

   І - в цьому ж контексті - воістину є правильною і цілком справедливою думка про те, що сатана ніколи не веде нас від видимого добра до видимого зла. А цей процес виглядає як постійне, але малопомітне скочування від більшого добра до добра меншого. І в якийсь момент абсолютно прогнозовано проходить зміна якості і полюсності сприйняття тих чи інших явищ чи процесів. ---------------- Як наочно показує досвід, достатньо двох-трьох поколінь, щоби - внаслідок проведення підступно-цинічної і (водночас) цілеспрямованої та осмисленої піар-пропагандивної кампанії - завантажити психологічно-ментальну «сіру зону», піднявши на необхідну висоту планку "терпимості" чи навіть "лояльності" до раніше всуціль неприйнятних духовних чи моральних постулатів. --------------- Наприклад, в умовах сучасної України є всі ознаки того, що подібна кампанія уже розпочалася і масовано провадиться, зокрема, щодо інституту ЛГБТ та пов’язаних з ним огидних сексзбочень. Причому, робоча фабула цієї кампанії – неприпустимість "дискримінації" і боротьба за "рівні права" для всіх людей, незалежно від їх статі, нації і раси, мови, віросповідання, соціального статусу і... сексуальної орієнтації.

 • fedirtsiv | 15 вересня 2018, 15:19
  Коментувати коментар

  Треба йти в ногу з часом і змінювати усталені погляди та долати стереотипи, щоби люди в кожній країні світу відчували себе повноцінними громадянами, а не переслідуваними за своє право на любов та щастя http://catholicnews.org.ua/coca-cola-ta-ibm-sered-korporaciy-yaki-vimagayut-v-pivnichnoyi-irlandiyi-dozvoliti-odnostatevi Тому час прозрівати та поважати людей різних світоглядів, поглядів та переконань!!!

 • velovs@ukr.net | 13 вересня 2018, 15:03
  Коментувати коментар

  Дуже правильний і справедливий крок. Конче потрібно, аби і в Україні - і саме на КОНСТИТУЦІЙНОМУ і, загалом, ЗАКОНОДАВЧОМУ рівні - неодмінно була визначене й захищена інституція традиційного шлюбу як "союзу (одного) чоловіка і (однієї) жінки", а також недоторканість життя - від моменту зачаття і аж до природної смерті. ----------- Крім того, має бути безумовно - спеціальним законом заборонена пропаганда гомосексуалізму і передбачене покарання за його порушення. А також видається доцільною суспільно обговорена і визначена необхідність повернення в КК України відповідальність за збоченні (одностатеві) сексуальні стосунки.

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • Михаил | 24 вересня 2018, 18:59

  С таким самомнением и претензионностью на мировую власть он скоро начнёт предоставлять "автокефалии" на свой вкус и каприз Католической, Англиканской и церквям подряд. Можно только

 • velovs@ukr.net | 24 вересня 2018, 18:53

  "«Після Томосу» Церква отримає значно більше можливостей впливати на життя суспільства і на настрої в суспільстві. Аборти, одностатеві відносини, гендерне виховання, репродуктивні технології,

 • dutchak1 | 24 вересня 2018, 16:52

  а хто нам покаже монахів, які привикли жити по державних законах а не церковних?

 • Halo | 24 вересня 2018, 16:52

  Щоб поменше було невігластва та провокаційних закликів, рекомендую почитати історію Почаївської Лаври Івана Огієнка http://azbuky.in.ua/?product=svyata-pochajivska-lavra

 • Ortox | 24 вересня 2018, 16:46

  З якого місця заяви Геча це взяв, знову наснилось?

Популярні статті місяця