РКЦ відновить три лікарні у Сирії

16 березня 2018, 09:21 | Світові | 1 |   | Код для блогу |  | 

Апостольський нунцій у Сирії кардинал Маріо Дзенари виступив у Римі з презентацією проекту з відновлення двох лікарень в Дамаску і однієї в Алеппо. Кардинал, який протягом дев'яти років служить у Сирії, розробив проект «Відкриті лікарні» і довірив його здійснення міжнародній організації AVSI, яка в різних областях допомагає місцевому населенню, повідомляє "Радіо Ватикану".

Сирія.jpg

За словами кардинала, сьогодні в Сирії «більше людей помирають від нестачі ліків, ніж під бомбами». На цей час 80% сирійського населення постійно живуть в умовах крайньої бідності. Зокрема, люди жорстоко страждають від кризи системи охорони здоров'я: майже 11,5 мільйонів жителів, з яких 40% діти, не отримують медичної допомоги і не мають доступу до лікарень. Суть проекту полягає в тому, щоб заново відкрити дві лікарні в Дамаску і одну в Алеппо; подальшим керівництвом структурами будуть займатися монаші згромадження.

За фінансування проекту відповідає Єпископська конференція Італії разом з іншими благодійними фондами: за словами президента італійського єпископату кардинала Гуалтьєро Бассетті, мова йде про один мільйон євро. Підготовкою лікарів, техніків та медперсоналу для сирійських структур займаються римська лікарня імені Агостіно Джемеллі та ватиканська дитяча лікарня «Бамбіно Джезу».

 З цього приводу апостольський нунцій у Дамаску зазначив, що для Сирії дуже серйозною проблемою стає нестача лікарів та медичних працівників: багато з них залишають країну. Папа Франциск, який завжди підтверджував свою близькість до сирійського народу, який страждає від військового конфлікту, благословив проект відтворення медичних структур і побажав залишатися постійно поінформованим про хід його реалізації, підкреслили італійські кардинали.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
1коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • velovs@ukr.net | 16 березня 2018, 10:55
  Коментувати коментар

  Між іншим, якщо уважно й вдумливо читати й аналізувати відповідні біблійні й, передусім, їх пророчі тексти, то там Господь, зокрема, дещо і досить серйозно про щось попереджає і застерігає. -------- Й, зокрема, там неодноразово йдеться про ті тяжкі й спустошливо-трагічні наслідки - у т. ч. різні біди й лихоліття, жорстоко-криваві військові конфлікти і протистояння, втрати та руйнування тощо, - які неминуче чекатимуть на деякі країни і народи Близького Сходу. Тобто якраз ті, які запекло-агресивно чинитимуть затято-збройний опір реалізації певних - й, причому, ясно й чітко окреслених у Божому Слові - обітниць і планів Господнього Провидіння щодо цього регіону. А надто стосовно Єрусалиму й, загалом, Святої Землі, котрі неодмінно мають вповні здійснитися, "перш ніж настане день Господній, великий і страшний" (Іоїл 2:31). --------- І от якраз Сирія - і саме в ці останні СІМ десятиліть - і була однією з тих, що так неймовірно войовничо й уперто, несамовито й довготривало йшли цим - вельми деструктивним і згубним шляхом... І, як переконливо бачимо й досвідчуємо, якраз на неї і прийшовся, вочевидь, НАЙБІЛЬШОЇ і НАЙМАСШТАБНІШОЇ сили й потуги той жахливо-страхітливий і дуже кровопролитний удар, що вже майже СІМ років сотрясає і нещадно-безжально нищить та знелюднює цю частину близькосхідного регіону... ---------------- Разом з тим Святе Письмо пророкує і обіцяє, що колись, зрештою, прийде "той день", коли "разом" усі народи Близького Сходу "будуть служити Господу" й велике "благословення буде посеред землі, яку благословить Господь Саваоф" (Іс.19:23-25). Амінь.

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні новини

Останні коментарі

 • velovs@ukr.net | 18 жовтня 2019, 17:09

  ""Русская кровь", пролитая за чужую свободу, вынимается из патриаршего кармана и тыкается в нос собеседнику при каждом удобном поводе." ---------- И в этой "русской

 • velovs@ukr.net | 18 жовтня 2019, 10:08

  Р. S. Й, між іншим, в незалежній Україні цей (де-факто) людиноненависницький - заздрісно-братовбивчий і самогубний "дух Каїна" (він же - дітовбивчий "дух Тараса Бульби"), в т. ч.

 • velovs@ukr.net | 18 жовтня 2019, 08:57

  Оккупанты уже давно отказались от "марксистско-ленинской идеологии", на смену которой пришла мифология т. наз. "русского мира". -------- Что же касается "губителей душ

 • Стефан | 17 жовтня 2019, 21:11

  Охотное впрягание называющих себя христианами в гнилую партийно-политическую повозку марксистско-ленинской идеологии оккупантов, диверсантов и сепаратистов, действующих против верующего украинского

 • Стефан | 17 жовтня 2019, 20:42

  Признать очевидное, самостоятельность Православной Церкви Украины (ПЦУ), это не доблесть, а честный, благородный поступок, но отрицать, противодействовать верным служителям Господа Бога Иисуса

Популярні статті місяця