У Римі проходить засідання Генеральної капітули Братів Капуцинів

21 серпня 2012, 15:22 | Світові | 0 |   | Код для блогу |  | 

У Римі 19 серпня- 22 вересня триває 84-та Генеральна Капітула Ордену Братів Менших Капуцинів. Серед головних питань - звіт про урядування Головного Настоятеля, вибори нового Головного Настоятеля, обговорення низки тем, серед яких «Конституція та додаткові Правила», «Особиста солідарність». Також серед запропонованих тем для обговорення є місія у світі, виклики пов’язанні з глобалізацією та зміцнення спілкування між народами та культурами. Про це інформує Радіо Ватикан.

Головний Настоятель Чину Братів Менших Капуцинів отець Мауро Йогрі розповів про Орден Капуцинів, та виклики які стоять перед ним на сьогодні.

Зокрема головним завданням кожного капуцина, за його словами, є шукати Бога, та бути Його свідком. Як діти святого Франциска, вони покликані жити у простоті, живучи поруч з бідними – бідними як в матеріальному розумінні того слова, так бідними в євангельському значенні.

Отець Мауро наголосив, що діяльність Ордену спрямована на місії, особливо в тих місцях які є найвіддаленішими від цивілізації, брати участь у нових ініціативах Церкви, до яких вона запрошує, таких як нова євангелізація в країнах Північної півкулі. Головний Настоятель Капуцинів зазначив, що для кращого внеску у нову євангелізацію необхідно спрямувати зусилля на покращення своїх проповідей, та жертовно служити ближнім, присвячуючи їм більше свого часу та сил.

В контексті підготовки до Року віри, який розпочнеться у жовтні з нагоди 50-ої річниці ІІ Ватиканського Собору, Головний Настоятель Капуцинів наголосив на тому, що основним внеском Ордену мало б стати уважне слухання того, що скаже Синод про нову євангелізацію. В ньому будуть брати участь також Генеральні Настоятелі чернечих спільнот, маючи змогу висловити своє бачення в цій ділянці. Однак, на думку о. Йогрі, першочерговим завданням є самим євангелізуватися, дозволити огорнути себе євангельською новизною, через віднову постави нашої віри та глибокої довіри, «оскільки тільки будучи гідними довір’я, зможемо іншим допомогти зробити цей крок» назустріч Богові.

Перед Орденом стоїть проблематика міжкультурного спілкування, оскільки в ньому є представники багатьох культур. За словами о. Мауро Йогрі, великим викликом є вміння спілкуватися, щоб спілкування ставало сопричастям осіб. Щоб особа, яка є представником іншої культури, не сприймалася як «загроза, але як нагода до взаємозбагачення та взаємного зростання».

За повідомленням Католицького часопису Credo, орден Братів Менших Капуцинів на сьогоднішній день є одним з найбільших у Католицький Церкві. Його численність на 2011 рік складала понад 10 тисяч осіб. Представники Ордену служать у 106 країнах світу. В Україні Отці Капуцини присутні вже понад 300 років. На сьогодні Віце-Провінція святого Отця Піо налічує шість чернечих домів в Україні та один в Росії та підпорядкована Краківській Провінції. Віце-Провінційний Настоятель о. Ґжеґож Романовіч бере участь у Генеральній Капітулі Ордену.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні коментарі

  • serge1717 | 22 лютого 2020, 20:56

   Думка верховного мокшанського гондона Українців НЕ ЦІКАВИТЬ!!!

  • velovs@ukr.net | 22 лютого 2020, 19:28

   ""В Україні Церква і держава розділені. Нещодавнє об'єднання православної Церкви України було виключно рішенням людей, що ініціюється конгрегацією відповідно до правил церкви і законодавчо

  • velovs@ukr.net | 22 лютого 2020, 19:13

   Сразу видно, какой Михаил, дескать, "христианин"... Т. е., по сути, он плохо знает (если вообще знает) Священное Писание. ------- Так вот: как раз относительно этой темы и написан псалом

  • velovs@ukr.net | 22 лютого 2020, 18:50

   В своїх офіційних назвах більшість цих Давньосхідних Церков носять це означення - "православні". І за своїм літургічним обрядом вони також досить близькі до "автентично"

  • Михаил | 22 лютого 2020, 16:21

   Из года в год, из века в век, порочный принцип торжествует - ворюга и подлец Живут, а тот, кто честен - существует! Увы!

  Популярні статті місяця