Клітини абортованих дітей не лише в Pepsi, але і в їжі, ліках та косметиці, – науковець

7 березня 2012, 10:52 | Світові | 4 |   | Код для блогу |  | 

abort_w.jpgВпродовж останнього часу компанія «Pepsi» опинилася в центрі уваги ЗМІ та громадськості, коли стало відомо, що вона має намір випустити у продаж напій з підсолоджувачем, виготовленим завдяки використанню клітин абортованих зародків. Захисники життя в багатьох країнах заявили про свій намір бойкотувати продукцію цієї компанії. Однак американський науковець Ребекка Тейлор розповідає про те, що не лише продукцію «Pepsi» слід бойкотувати.

Ребекка Тейлор, технолог молекулярної біології, склала список американських компаній, які використовують клітини і тканини абортованих дітей для розвитку своєї продукції – від дитячої вакцини до косметики. Отже до списку, опублікованому на National Catholic Register, увійшли:

«Neuralstem» – вводить стовбурові клітини абортованих на 8 тижні дітей у спинний мозок хворих на латеральний аміотрофічний склероз. Нещодавно почала досліджувати використання таких клітин для лікування депресії.

«ReNeuron» – використовує абортовані клітини для лікування хворих на інсульт. Керівник цієї компанії відкрито пояснив звідки компанія отримує ці клітини: «Ми отримуємо матеріал з мозку людського плоду, отриманого внаслідок перерваної вагітності.  Переважно це плоди 8-10 тижня».

«Neocutis» – продає косметику та дерматологічну продукцію і відкрито заявляє, що виготовляє її із тканин людського плоду, отриманих внаслідок селективних абортів. Ця продукція виготовляється для того, щоб «усунути зморшки та набряклість навколо очей і надати довготривалий ефект зволоження для блискучої шкіри».

Компанії «Merck» та «GlaxoSmithKline» для виготовлення вакцини від краснухи, поліомієліту, гепатиту А та вітряної віспи використовують лінію клітин MRC-5, яка була отримана у 1966 році з легень 14-тижневого плоду чоловічої статі, а також лінію WI-38, отриману з плоду жіночої статі, абортованого в 1964 році.

«Senomyx» використовує лінію абортованих клітин HEK 293 (отриману з абортованого в 1970-их роках плоду чоловічої статі) для тестування хімічних речовин в якості можливих підсилювачів смаку. Як повідомляє п. Тейлор, компанія «Senomyx» має підписані контракти із компаніями «PepsiCo», «Kraft» та «Nestle», відповідно до яких проводить тестування підсилювачів смаку для їх продукції.

На завершення, Ребекка Тейлор зазначає, що захисники тварин успішно лобіювали свої інтереси, відповідно до яких компанії змушені писати на своїх продуктах, чи їх тестування не проводилось на тваринах.

«Настав час для католиків і усіх захисників життя вимагати, щоб компанії, які використовували абортовані клітини для виготовлення своєї продукції: чи то ліків, чи вакцини, чи їжі, чи будь-якої іншої,– писали про це. А після того ми мусимо протистояти цьому і вимагати, щоб вони використовували альтернативний матеріал»,– пише вона. – «Без нашої активної участі використання абортованих дітей не просто триватиме, воно значно пошириться».

«Ми живемо в культурі смерті – реальності, яка просто вимагає, щоб на продукції було зазначено: Цей продукт був створений шляхом вбивства невинного людського життя», – підсумовує спеціаліст з молекулярної біології Ребекка Тейлор. Про це інформує «Католицький оглядач».

Система Orphus
Рейтинг
0
0
4коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • YARO | 10 березня 2012, 15:56
  Коментувати коментар

  Жаху нема. І бойкотувати не треба. І поширювати не треба. Бо зло не у використанні біологічної тканини, яка в сенсі Божого Духу вже мертва, позбавлена Душі ще у момент її хірургічного відторгнення від, материнського, жіночого тіла. Зауваж, МАТЕРИНСЬКОГО, ЖІНОЧОГО, от де треба здіймати галас, жахати, поширювати і бойкотувати! А в сенсі натуральному, біологічному, ще жива тільки як хімічне продовження свого біологічного стану. Як слід реагувати на те, що у приреченої людини після її клінічної смерті той же ж хірург забирає якусь здорову частину тіла і вживляє її іншій людині, завдяки чому Душа якої з тією частиною продовжує бути? Галасувати? Або як думати, чи як оцінювати те, що людина,позбавивши Душі себе, або іншу людину чи тварину, іншими словами, убивши, вірніше, відторгнувши Душу від тіла, надає можливість бути величезній кількості інших Душ? Такий перелік можна продовжувати. Наприклад. Є держави, де Душу відторгають від цілого здорового тіла насильно найрізноманітнішими способами. І що? Де лемент? Чому не чути? Тому, що такий чин погоджений оточенням, суспільством, якоюсь певною масою інших людей. Точнісінько так убили багатьох. Ісуса Риста, наприклад. Серед тих суспільни збудників вбивста найчастіше були і є МАТЕРИНСЬКІ, ЖІНОЧІ тіла -- вироби з крокодилячої та інших шкір, слони, білі носороги, війни, убивства окремих людей і нічні убивства цілих сплячих міст. А якщо людина позбавляє себе фізичних і моральних страждань та мук, звільняючи власну Душу з дозволу держави. А без дозволу?.. Ярослав Шевчук, християнин, не медик.

 • deserving | 7 березня 2012, 11:01
  Коментувати коментар

  Потрібно поширювати подібну інформацію та закликати людей бойкотувати продукцію цих компаній. Мені це дуже нагадує якийсь диявольський обряд на противагу причастя. Ми маємо триматись свого автентичного трибу життя на противагу волі "господарів", що невпинно намагаються створвати синтетичні народи та нації на базі штучно вигаданих традицій та фальсифікованої історії. Такі народи вже існують, наприклад, як американський і російський. До автентичних народів, я би відніс грузинів та вірмен. Українська нація на мій погляд перебуває у фрустуючому стані між автентичною та синтетичною сутнісним характером. Ким ми станемо, все залежить від нас і нашої віри в Бога та нашої праведности.

 • deserving | 7 березня 2012, 10:59
  Коментувати коментар

  Потрібно поширювати подібну інформацію та закликати людей бойкотувати продукцію цих компаній. Мені це дуже нагадує якийсь диявольський обряд на противагу причастя. Ми маємо триматись свого автентичного трибу життя на противагу волі "господарів", що невпинно намагаються створвати синтетичні народи та нації на базі штучно вигаданих традицій та історії. Такі народи вже існують, наприклад, як американський і російський. До автентичних народів, я би відніс грузинів та вірмен. Українська нація на мій погляд перебуває у фрустуючому стані між автентичною та синтетичною сутнісним характером. Ким ми станемо, все залежить від нас і нашої віри в Бога та нашої праведности.

 • Лучка Олександр | 7 березня 2012, 10:31
  Коментувати коментар

  Це просто жах! Можна стати канібалом, не підозрюючи цього.

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • ustavschyk | 30 березня 2020, 11:01

  Там де був басейн, раніше стояв собор.

 • velovs@ukr.net | 30 березня 2020, 10:16

  Таким чином особлива присутність Святого Духа має місце, зокрема і передусім, саме там, де дійсно - в ім'я Христове (на богослужіння чи просто якусь певну молитовну акцію і т. ін.) - збирається

 • velovs@ukr.net | 30 березня 2020, 09:42

  Ось, дуже схоже, маємо ще одне характерне знамення того, що вже скоро, скоріш за все, має бути закладений і, зрештою, збудований т. зв. "третій храм" в Єрусалимі! ------ А вже затим, згідно

 • velovs@ukr.net | 30 березня 2020, 06:55

  Той, хто - завше, скрізь і повсякчас - запекло-злобно лихословить, оббріхує і проклинає Божий люд обох Завітів, в т. ч. і церковних служителів, наражається на серйозну небезпеку у своєму житті:

 • velovs@ukr.net | 30 березня 2020, 06:44

  Святий Дух - як повноважний і повноправний Представник і Намісник Бога на землі - перебуває ЗАВЖДИ і СКРІЗЬ та ПОВСЮДИ! Але особливим чином - в правдивій Христовій Церкві. Там, де Його дійсно

Популярні статті місяця