Російськомовні патріоти сьогодні готові вмирати за незалежну Україну, – Глава УГКЦ

24 вересня 2014, 09:52 | Українці поза Україною | 0 |   | Код для блогу |  | 

Глава УГКЦ Патріарх Святослав, який зараз перебуває з архипастирським візитом в Австралії, під час  зустрічі з українцями, журналістами та громадськістю розповів про те що зараз насправді відбувається в Україні, бо «проросійські снаряди не долітають до Австралії, але долітає неправда».

Глава Церкви відзначив, що під час зустрічі з журналістами в Австралії всі його запитували що він хоче сказати своїм людям в Австралії, що хочете донести їм.

Святослав_Австралія.jpg

«Я відповідав, що приїхав зі словами правди і надії. Проросійські снаряди в Австралію, на щастя, не долітають, але долітає неправда… А Церква має своїм обов’язком свідчити правду. Про яку правду я хочу сказати? В Україні нема катастрофи. В Україні справді є багато болю, небезпеки, крові і багато боротьби. Але й багато доброго діється в Україні. Найважливіше – Україна більше не є постсовєцькою країною. Воскресає нова Європейська Україна. Сьогодні є пік українського патріотизму на всіх українських землях. Ми сьогодні маємо українських патріотів, які не говорять українською мовою не лише в Австралії, але і на східних та південних теренах України, - людей, які є російськомовними, але готові вмирати за незалежну Україну. Такого ще ніколи не було в нашій державі. З колосальною силою пробудилося громадянське суспільство», – розповів Блаженніший Святослав. На його переконання, те, що відбувається з людьми сьогодні в Україні, не можна знищити навіть російськими танками.

Як йдеться у повідомленні Департаменту інформації УГКЦ, Глава Церкви намагається донести до своїх вірних на австралійському континенті слово надії. «Інколи мене запитують, на кого нам надіятися: Європу, Америку. Відповідаю, що нам сьогодні нема на кого надіятися, лише на Господа Бога і на силу власного духу».

Австралійська влада добре ставиться до української громади в Австралії, зокрема до УГКЦ. Варто відзначити, що місцева влада, наприклад в Аделаїді, завжди приходить на наші національні, релігійні свята. Спікер Парламенту Майкл Аткінсон Південного штату Австралії вже впродовж багатьох років приходить молитися до нашої церкви в Аделаїді. Прийшов помолитися із Главою УГКЦ. Пан Аткінсон зовсім не має українського коріння, але з молодих років йому подобаються наші звичаї, наша Церква. Він прийшов у вишиванці, яку йому вишила вже покійна пані Марія Середа.

«Австралія має багато причин бути вдячною Україні, – вважає пан Аткінсон, – Україна дала Південній Австралії багато мудрих людей, які сприяли розвитку штату».

Він запевнив, що австралійці уважно стежать «за українською голгофою і трагічними подіями в Україні через російське військове вторгнення в Україну».

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні коментарі

  • fedirtsiv | 25 вересня 2018, 22:57

   Уляна Супрун: Сьогодні ми маємо руйнувати міфи та стереотипи, які вже давно були спростовані наукою. Наприклад, що гомосексуальність - це хвороба. В першій половині 20-го століття гомосексуальність

  • Михаил | 25 вересня 2018, 22:32

   Противно видеть, как глупый, самоуверенный невежда упорствует в своём невежестве совершенно ничего не зная и не разбираясь ни в чем! В отличии от Вас, я говорю только правду. И я её знаю точно, а

  • velovs@ukr.net | 25 вересня 2018, 18:06

   Вочевидь, було би набагато краще, якщо б вони, ці архієреї - члени синоду УПЦ МП, звернулись до нардепів ВР із закликом повернутися, зокрема, до законопроектів, які забороняють в Україні пропаганду і

  • Ігор Затятий | 25 вересня 2018, 17:06

   Гумор-сатира.

  • velovs@ukr.net | 25 вересня 2018, 14:32

   В 1961 г., в момент её закрытия коммуно-совдеповской властью, наместником Киево-Печерской лавры был епископ Нестор (в миру - Никита Арсентьевич Тугай (1900-1969)). И в тот период будущего митрополита

  Популярні статті місяця