«Для України є надзвичайно важливо, щоб в Ізраїлі розуміли наш біль», — Глава УГКЦ до Президента Ізраїлю

6 березня 2019, 14:18 | Міжнародні відносини | 0 |   | Код для блогу |  | 

«Україна вже п’ять років є жертвою агресії Російської Федерації. Відбулася анексія Криму, окупація деяких частин Донбасу, а російські “Гради” та кулі не розбираються, чи ти католик, православний, мусульманин або іудей, — вони вбивають всіх. Зараз український народ, який є міжконфесійним і багатоетнічним суспільством, є зраненим. І всі ми молимося за мир», — такими словами звернувся Предстоятель УГКЦ до Президента Держави Ізраїль Реувена Рівліна. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Ізраїль_1.jpg

«Війна в Україні, сподіваємося, є останньою імперською війною в Європі. Можливо, біль і молитва України можуть бути “голосом вопіющого в пустелі”: не інвестувати в війну, бо один постріл “Града” коштує чимало грошей. Усі наші зусилля, молитви, солідарність — це інвестиція в мир. Для України та для представників релігійних організацій є надзвичайно важливо, щоб в Ізраїлі розуміли наш біль», — сказав Блаженніший Святослав.

Глава УГКЦ переконаний, що Ізраїль та Україна історично мають багато спільного. «Ми хочемо пізнати ваш досвід. Нам потрібно зрозуміти, як тепер живе ізраїльський народ, бо релігійна свобода, яку сповідує Ізраїль, є потрібною і в Україні. Ця війна в Україні є спробою повернути все назад в Радянський Союз. Це перспектива, яка силою зброї насаджується українському суспільству. Для нас Радянський Союз означає ще й втрату релігійної свободи. Адже ми були репресовані сталінським режимом і, фактично, наша Церква була найбільшою офіційною опозицією комуністичного режиму», — підкреслив духовний лідер греко-католиків.

Він зазначив, що народ України потребує, щоб світова спільнота стала на сторону жертви несправедливої агресії, якими зараз є наші люди», — сказав Блаженніший Святослав.

Очільник греко-католиків висловив слова вдячності Президенту Ізраїлю за зустріч і відкритість, а також сподівання, що спільними зусиллями можна досягнути миру.

«Ми молимося за мир, ми хочемо жити в мирі зі всіма, однак не всі хочуть жити в мирі з нами. Наша Всеукраїнська рада Церков є одним з інструментів побудови міжрелігійного, міжконфесійного та міжнаціонального миру в Україні. Ми сподіваємося, що спільними зусиллями тут, в Єрусалимі, Господь почує Україну та благословить наші країни і дарує нам мир», — наприкінці зауважив Блаженніший Святослав.

Нагадаємо, що Глава УГКЦ у складі делегації Всеукраїнської ради Церков  4–6 березня перебуває з офіційним візитом в Ізраїлі. У програмі візиту були офіційні зустрічі членів Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій з Президентом Держави Ізраїль, спікером Кнесета (парламенту), а також з іншими ізраїльськими політиками та релігійними діячами. Ці зустрічі мають на меті зміцнення дружніх українсько-ізраїльських стосунків, обмін досвідом у сфері державно-конфесійної взаємодії, подальший розвиток паломництва в інтересах обох країн – як до Ізраїлю, так і до України.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні коментарі

  • velovs@ukr.net | 19 травня 2019, 21:07

   Оце сумнозвісне "ІППО" - один з давніх інструментів для реалізації загарбницько-експансійних зазіхань російського імперіалізму на Близькому Сході, а також сусідніх регіонах світу!

  • velovs@ukr.net | 19 травня 2019, 21:01

   Не зрозумів я причини цього Вашого обурення, п. barni! Я ж теж НІЯК не підтримую всіх цих "дивних" теологічних новацій КЦ! -------- До речі, наскільки я знаю, тогочасна її верхівка теж, по

  • barni | 19 травня 2019, 20:21

   П.Веловс, то ви відвертий ФАРИСЕЙ! Раджу познайомитись щодо "НАМІСНИЦТВА ТА НЕПОМИЛЬНОСТІ" з рішеннями Ватиканського собору 1870-1872 рр та іншими твердженнями тогочасної католицької

  • velovs@ukr.net | 19 травня 2019, 20:12

   Р. Р. S. До речі. За нижче поданим посиланням (нижче тексту життєпису св. Юрія (Георгія) Побідоносця) можна ознайомитися з цікавими й актуальними - в т. ч. саме з ДУХОВНО-ХРИСТИЯНСЬКОЇ точки зору -

  • velovs@ukr.net | 19 травня 2019, 19:50

   Р. S. Разом з тим: коли св. Папа Іван Павло ІІ ПУБЛІЧНО каявся і перепрошував за всі ті тяжкі й прикрі помилки, злочини і беззаконня, за довгі століття скоєні чадами й окремими структурами

  Популярні статті місяця