Глава УГКЦ та урядовці Аргентини обговорили тему Голодомору та суспільно-політичну ситуацію

25 листопада 2018, 15:42 | Міжнародні відносини | 0 |   | Код для блогу |  | 

У Києві, у Патріаршій резиденції на території Патріаршого центру УГКЦ, 24 листопада 2018 року відбулася зустріч Патріарха Святослава з представниками уряду Аргентинської Республіки, Посольства в Україні та української діаспори з Аргентини. 

За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ, від аргентинської сторони були: Клаудіо Аврух, Державний секретар з прав людини Аргентинської Республіки, Мартін Кастро, заступник посла Аргентинської Республіки в Україні, Педро Лилик, голова Центральної української репрезентації в Аргентині, Олег Яхно, виконавчий директор Українсько-Аргентинської палати торгівлі і промислу, та Леся Мілютенко, представник Відділу політики та зв'язків з органами місцевої влади.

Святослав_і_аргентинці.jpg

Під час зустрічі сторони обговорили тему Голодомору: що саме означає в Україні ця трагедія, а також те, як ця тема висвітлюється в Аргентині. “Я згадав, що свого часу в окремих провінціях Аргентини рішенням місцевої влади було впроваджено тему Голодомору в навчальні плани всіх шкіл. І я, тоді єпископ УГКЦ в Аргентині, урочисто вручав матеріали, які ми підготували іспанською мовою, для вивчення Голодомору в середніх школах”, - розповів Глава УГКЦ.

Під час зустрічі також було констатовано, що на державному рівні Аргентина є однією з країн, які поки що не визнали Голодомору геноцидом. “Мені наші співрозмовники сказали, що це процес, який буде продовжуватися... Тема визнання геноцидів є важливою, щоб запобігти повторенню таких трагедій в майбутньому”, - підкреслив Предстоятель.

Також сторони обговорили сучасні суспільно-політичні обставини в Аргентині та Україні. Учасники зустрічі говорили про фундаментальні теми соціальної справедливості, пошани до гідності людської особи і до спільного блага.

Окрім цього, сторони бесідували про різні тенденції, які зараз становлять небезпеку для суспільно-політичного життя країн, зокрема популізм, який є надзвичайно небезпечним для українського та аргентинського суспільств, адже наступного року в Україні відбудуться президентські та парламентські вибори.

На зустрічі також обговорювали ідею справжнього патріотизму. “Ми бачимо, що в Європі піднімаються крайні праві рухи, які, де-факто, спровоковані і навіть підтримувані країною, яка тепер атакує Україну. У нашому суспільному дискурсі УГКЦ старається справді бути тією Церквою, яка займається промоцією справжнього патріотизму як здатності любити свою Батьківщину і як здатності до самопожертви для її блага. Тому такий патріотизм не має нічого спільного з ненавистю до інших народів. Патріотизм поділяє цінності свободи незалежно від релігії, нації чи походження”, - зауважив Блаженніший Святослав.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні новини

  Останні коментарі

  • boryspil | 19 березня 2019, 12:44

   Побудувати на святому для кожного українця місці, фактично на фундаменті Володимирової Десятинної церкви монастир, в обхід усіх можливих приписів і заборон на будь-яке будівництво на території

  • velovs@ukr.net | 18 березня 2019, 19:37

   muhamuha33 = barni!!! Тобто: ДВА ЧОБОТИ - ПАРА! І саме - прокремлівські тролі-провокатори, що поширюють одні й ті ж запекло-брудні "меседжі"! Ті, що нагнітають в Україні нетерпимість і

  • muhamuha33 | 18 березня 2019, 18:51

   а в мечеті ви не хочете помолитися? в Ель-Акса наприклад?

  • magdaljuk2000 | 18 березня 2019, 09:40

   Біда у тім що Філарету не потрібен (а вірніше,не цікавий) ПЦУ. Оскільки там він лише почесний дідусь.. Що ж , історія, давала шанс йому стати православним Любомиром Гузаром для всієї України , однак,

  • firemark | 18 березня 2019, 09:14

   Як на мене, Стас завжди був клоуном, але... Те що він каже треба ділити на 5, тобто його думка на 20% правдива, маю на увазі "[путін] дуже не любить нещирості... (й далі за текстом)" -

  Популярні статті місяця