Україна зібрала докази злочинів в Криму для Міжнародного суду

22 листопада 2017, 15:51 | Міжнародні відносини | 1 |   | Код для блогу |  | 

Співробітники Головного управління СБ України в АР Крим спільно з Нацполіцією і під керівництвом кримської прокуратури зібрали ґрунтовну доказову базу щодо порушення прав людини, законів та звичаїв війни в окупованому Криму. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Суд.jpg

Співробітники СБУ задокументували всі виявлені обставини порушення основоположних прав та свобод людини, жорстокого поводження з цивільним населенням, порушення законів і звичаїв ведення війни, міжнародних угод та конвенцій. Було виявлено також обставини дискримінації за етнічними, релігійними ознаками та інші порушення прав громадян України, які перебувають в анексованому Криму.

Правоохоронці встановили, що представники так званих “Державної Ради Республіки Крим”, “Ради міністрів Республіки Крим” та інших незаконно створених країною-агресором окупаційних органів влади також незаконно захопили та привласнили будівлі, споруди, земельні ділянки, автотранспортні засоби, інше рухоме та нерухоме майно, товарно-матеріальні цінності тощо. Вони нібито прийняли рішення про так звану націоналізацію майна, що належало України.

Слідчим підрозділом ГУ СБУ в АР Крим було отримано санкції суду на арешт незаконно привласненого майна, яке до анексії Криму перебувало на балансі державних органів України.

"За матеріалами, зібраними Службою безпеки України, прокуратура спільно з неурядовими правозахисними громадськими організаціями підготувала перше інформаційне повідомлення, яке буде скеровано до Міжнародного кримінального суду", - сказано у повідомленні.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
1коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • velovs@ukr.net | 22 листопада 2017, 21:54
  Коментувати коментар

  І якраз сьогодні же, 22 листопада, з Гааги прийшло вже давно очікуване повідомлення. Що - за вироком Міжнародного кримінального трибуналу ООН щодо колишньої Югославії - сербського екс-генерала Ратко МЛАДИЧА, визнаного причетним до організації та здійснення численних і тяжких військових злочинів, включаючи вину геноциду, засуджено до довічного ув'язнення. Звертає на себе увагу, зокрема, і та цікава обставина, що ця звістка прийшла до нас одразу після того, як учора, 21 листопада, східними християнами, що живуть і служать Богові згідно Юліанського календаря, обходилася урочистість Собору св. Архистратига Божого Михаїла та інших Небесних Сил безтілесних. Іншими словами, дуже хочеться вірити, що цей збіг дат і подій - не зовсім випадковість. А певна і саме ДУХОВНА закономірність і певне нагадування і застереження. Іншими словами, хочеться сподіватися й надіятися, що і вчора, як і у цей же день на початку обох українських революційних Майданів (і 2004, і 2013 рр.) Архангел Михаїл, Верховний Головнокомандувач усього Божого ангельського воїнства, разом зі своєю супермогутньою Небесною армією знову виступив у непросту й запеклу битву з численною армадою войовничих і агресивно-злобних сил диявольсько-демонічної темряви. Ту битву, котра віщує, що, врешті-решт, уже гряде й скоро всезагальний "настане день Господній [судний], великий і страшний" (Іоїл 2:31; Мал.4:5). Й, зокрема, всі ті огидні й беззаконні нечестивці, хто - поміж різного іншого - вчинили ці жахливі й багаточисельні злодійства і переступи, включаючи підступну і цинічну - криваву збройну агресію, проти незалежної України та її багатостраждального народу, понесуть вповні заслужену й справедливу відплату...

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні новини

Останні коментарі

 • bitov | 25 березня 2019, 09:40

  пінгвінам!!!

 • velovs@ukr.net | 24 березня 2019, 22:39

  Р. Р. S. А оцей загальнонаціональний Рух "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарі", що його очолює адвокат-християнин Сергій Гула, діє згідно відповідної ініціативи (постанови) та під

 • velovs@ukr.net | 24 березня 2019, 22:11

  Р. S. Перепрошую, але ось тут, шановний друже, інфа про виступ офіційного представника Ватикану при ООН, де озвучена позиція і оцінка Апостольської столиці "гендерної

 • velovs@ukr.net | 24 березня 2019, 22:02

  А ще тут: інфа щодо проблеми затримки чи невиплати зарплат: https://risu.org.ua/article_print.php?id=62674&name=religion_and_society&_lang=ua& ----------- Так що ці Ваші, шановний п.

 • velovs@ukr.net | 24 березня 2019, 21:53

  А тут іще одна інфа щодо цієї ж теми: http://nikorupciji.org/2017/11/21/usi-svyaschenyky-uhkts-otrymaly-instruktsiji-schodo-borotby-z-koruptsijeyu/ --------------------- Просто, шановний друже, варто

Популярні статті місяця