Влада України та провідники Церков і релігійних організацій взяли участь у панахиді за померлими від Голодомору

23 листопада 2019, 18:57 | Національно-релігійні питання | 20 |   | Код для блогу |  | 

Провідники Церков і релігійних організацій України, представники влади  і дипломатичного корпусу сьогодні пройшли скорботною ходою до скульптури «Гірка пам’ять дитинства» на території Національного музею Голодомору-геноциду в Києві.

Після цього відбулася панахида за померлими від Голодомору 1932-1933 років. Її очолив Митрополит ПЦУ Епіфаній.

панахидаq.gif

За повідомленням Релігійної правди, на заходи зі вшановування загиблих українців в Національному музеї Голодомору приїхав також колишній Предстоятель УПЦ КП Філарет. Втім, він стояв осторонь.

Співрозмовники Релігійної правди в Офісі президента зазначають, що колишній Предстоятель УПЦ КП Філарет не мав запрошення на офіційну частину панахиди. Філарет прибув до Національного музею Голодомору близько 13:00. Там він провів окрему службу разом зі своїми священниками.

Також була присутня делегація УПЦ МП на чолі з Митрополитом Онуфрієм. Вони участі в Службі також не брали.

«Величезний обсяг фактів і доказів усе одно не дає ні розуму, ні серцю відповіді на просте питання: «За що?» Як взагалі може з’явитися думка знищити цілий народ? Як можна забрати у людей останню крихту хліба, а з нею – останню крихту надії. Надії, що ти або хоча б твої діти доживуть до наступного ранку», – зазначив Глава держави.

Володимир Зеленський наголосив, що, згідно з різними дослідженнями, від Голодомору 1932-1933 років померло від чотирьох до восьми мільйонів українців, що зіставно з втратами України у Другій світовій війні.

«Ми – українці. І нам усе до снаги. Але є дві речі, яких ми ніколи не зможемо. Не зможемо це забути. І не зможемо це пробачити. Сьогодні Україна й увесь цивілізований світ моляться за невинних жертв цього жахливого злочину проти нашого народу. Сьогодні українці запалять у своїх вікнах свічки. Нехай тепло від них зігріє душі всіх загиблих. Вічна їм пам’ять», – сказав Глава держави й  оголосив загальнонаціональну хвилину мовчання, після якої розпочалася всеукраїнська акція “Запали свічку”.

До акції долучилися представники від кожної області, АР Крим, міст Києва та Севастополя.

З.jpeg

Були покладені композиції із зерном та запаленими лампадами до скульптури «Гірка пам’ять дитинства».

Після цього було встановлено лампади від Верховної Ради України, від уряду, від президентів України 1991-2019 років, від Світового конгресу українців, Громадського комітету з ушанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років, Українського інституту національної пам’яті, від акредитованих в Україні глав і представників дипломатичних місій зарубіжних країн та міжнародних організацій, а також від кожної області, Автономної Республіки Крим, міст Києва та Севастополя.

На завершення офіційної церемонії Глава держави вдарив у дзвін, який встановлено на вході до Алеї чорних дощок України.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
20коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • fedirtsiv | 15 грудня 2019, 12:13
  Коментувати коментар

  Те, що церковники напоказ вшановують загиблих від злочинних режимів не знімає з них відповідальності за злочинну свідому і цілеспрямовану пропаганду проти ЛГБТ! Тобто вони продовжують справу ворожих ідеологій і тим показують свою справжню суть - церковники самі завжди були садистами і є такими сьогодні. Зараз на богослужіннях вони активно та заангажовано накручують вірян проти ЛГБТ, малюють апокаліптичні картини нещасливого життя, коли держава офіційно визнає права і свободи ЛГБТ! Це все є свідомий, зухвалий і цинічний геноцид думаючої незаангажованої частини українського народу, яка не завжди є прихожанами і захожанами церков і проти церковних маніпуляцій щодо активної частини українського народу. Чим священники і пастори кращі за нацистів і фашистів, за радянських кадебістів? Вони продовжують їхню чорну справу! Тому потрібно рішуче осудити новітніх інквізиторів і закликати громадян не піддаватися на їхні злісні провокації, але навіть викривати їхню фарисейську старозавітню брехню!

 • velovs@ukr.net | 14 грудня 2019, 19:43
  Коментувати коментар

  А отут ціла - ВЕЛИЧЕЗНА серія (суперзбірка) цікавих і актуальних аналітичних роздумів, доказів і аргументів. Тобто щодо НАЙРІЗНОМАНІТНІШИХ, у т. ч. досить непростих і нелегких, проблем, питань і аспектів, прямо пов'язаних із ШЛЮБОМ і СІМ'ЄЮ, СЕКСОМ та ІНТИМНИМИ СТОСУНКАМИ, - і саме з БІБЛІЙНО-ХРИСТИЯНСЬКОЇ точки зору: https://kyrios.org.ua/literature/seks.html

 • velovs@ukr.net | 14 грудня 2019, 19:16
  Коментувати коментар

  А поки-що - як принципова АЛЬТЕРНАТИВА усій цій жахливій серії комент-"кримінальної хроніки", яку так старанно і люб'язно тут наваяв цей троль-лобіст і піарщик ЛГБТ, - зокрема, ось що: ---------- https://risu.org.ua/ua/index/neformat/77835/

 • fedirtsiv | 13 грудня 2019, 21:06
  Коментувати коментар

  Мешканець Дніпропетровщини сяде на 10 років за зґвалтування неповнолітньої доньки-інваліда. Вироком Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області 40-річного громадянина визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.152 КК України (зґвалтування). Встановлено, що у серпні 2018 року мешканець одного з сіл Синельниківського району, будучи у стані алкогольного сп’яніння, зґвалтував 16-річну доньку, яка є дитиною-інвалідом за психічним захворюванням та перебуває на диспансерному обліку у лікаря-психіатра. Свою вину чоловік не визнав, проте її повністю доведено стороною обвинувачення, яке підтримувалось Синельниківською місцевою прокуратурою. Суд призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 10 років.

 • velovs@ukr.net | 13 грудня 2019, 18:44
  Коментувати коментар

  У ХХ ст. сатана-Люцифер руками своїх різних агентів-спідручних (в людській подобі) вчинив, принаймні, кілька - до того незнаних і дуже великомасштабних експериментів людиновбивств (народовбивств). Тих, що офіційно (юридично) отримали назву "ґеноцид". Причому, ними застосовувалися, загалом, різні методи (способи) цих надзвичайно великих душогубств. ----- І от одним з таких гігантських людожерських їхніх "дослідів" і став геноцид-Голодомор 1932-1933 р., вчинений кремлівсько-сталінським режимом в Україні, а також - Кубані. І т. д. й т. п. ----- Ну а у 80-х рр. силами диявольсько-демонічної темряви був винайдений і започаткований ще один - новітній подібний варіант масових (ледь не ґеноцидних) знищень людей: інфікування вірусом ВІЛ/СНІДу. Саме той "універсальний", який досить швидко поширився практично на увесь світ. ----- І тут НІХТО і НІЯК, в т. ч. із застосуванням різноманітних словесних маніпуляцій і відволікаючої демагогії, не в змозі заперечити чи спростувати цього загальновідомого - і багаторазово підтвердженого статистикою - ФАКТУ. Тобто: що ГОЛОВНИМ, ОСНОВНИМ фактором (способом) такого інфікування є саме ЗБОЧЕННІ ОДНОСТАТЕВІ СТОСУНКИ геїв!!! ----- Так що попередній мій комент, за змістом, якраз ПО ЦІЙ ТЕМІ: неймовірно жорстоких людиновбивств у дуже великих масштабах.

 • velovs@ukr.net | 13 грудня 2019, 11:50
  Коментувати коментар

  Так виглядає, що своєрідним і новітнім - ледь не ГЕНОЦИДНИМ експериментом, що його в останні десятиліття диявольсько-демонічна темрява винайшла та активно й підступно-цинічно практикує - причому, вже, по суті, по всьому світу, - є епідемія ВІЛ/СНІДу. --------- І - якраз у цьому контексті - вражає і спонукає до певних роздумів, зокрема, ОТАКА статистика. ------------------ СНІД уперше виявлений у США у 80-х рр. ХХ ст. Від початку епідемії у світі 74,9 млн. осіб інфікувалися ВІЛ та 32 млн. - померли від хвороб, викликаних СНІДом. --------- Якщо розподілити дані - за статевими категоріями, то з усіх, хто захворіли на хворобу СНІДу, – 26% – жінки, а 74% – чоловіки. -------- З усіх 74% заражених чоловіків – 67% – це категорія чоловіків, що мають ОДНОСТАТЕВИЙ секс з чоловіками (!!!), 15% – заражені чоловіки гетеросексуальної орієнтації, 13% – наркомани з внутрішньовенним вживанням наркотиків, 5% – ГОМОСЕКСУАЛІСТИ, які вживають внутрішньовенні наркотики, і 1% – всі решта. ---------- Таким чином: з цих даних можна - чітко й однозначно - визначити, що НАЙБІЛЬШИМ розповсюджувачем ВІЛ-інфекції якраз є категорія чоловіків ГОМОСЕКСУАЛЬНОЇ орієнтації... -------------- А також. Майже всі ЛГБТ-організації в Україні існують на гроші, які виділяються для боротьби зі СНІДом. Природно, ці гроші використовуються - дуже великою частиною - ніяк НЕ НА на боротьбу зі СНІДом. ----------- Інакше кажучи, робімо належні висновки!!!

  • fedirtsiv | 13 грудня 2019, 17:52
   Коментувати коментар

   Веловс зовсім з катушок скотився:)Під новиною про голодомор пише коменти про секс :) Риє інфу і копає всюди, де можна наслідити! Обездолена людина! Очевидно: що кого болить - той про те й говорить :) Він напевне не знає, що під час сексу люди користуються презервативами. А не знає тому, що у нього в школі не було уроків сексуального виховання. Тому такі уроки дуже потрібні у школах, щоб нове покоління було обізнаним із усіма можливостями, нюансами та тонкощами статевого життя і не боялося сміливо експериментувати та вступати у статеві стосунки навіть у шкільному віці для отримання насолоди та щодня відчували себе любимими і коханими, потрібними та прекрасними!!! Веловс біднятко цього не відчуває, бо в СССР сексу не було, тому тут коменти клепає без передиху. Одразу видно, що ця людина дуже перелякана стосовно сексу, особливо одностатевого. Очевидно був негативний досвід і це відклало тужливі спогади від нереалізованих можливостей. Може в нього взагалі ні з ким сексу не було. Варто поспівчувати людині, яка боїться кохання та кохатися. Тут наявні психічні відхилення і саме вони йому створюють великі проблеми та дискомфорт у житті. Це виразно з коментів простежується. Треба негайно лікуватися паноньку веловсе! А загиблим від голодоморів вічная пам"ять! Хай в Царстві Небесному їм всього буде вдосталь.

  • Paraeklezyarh | 13 грудня 2019, 20:28
   Коментувати коментар

   Що до ВІЛ/СНІДУ. Думаю то не геноцид, а кара Господня, таке собі очищення людства (подібне переживали не раз) від розпустити .

 • velovs@ukr.net | 26 листопада 2019, 08:14
  Коментувати коментар

  “Але є дві речі, яких ми ніколи не зможемо. Не зможемо це забути. І не зможемо це пробачити”, – наголосив глава держави. -------------- Разом з тим Христос у Своїй Нагірній проповіді, зокрема, так акцентує і навчає нас, християн: “Бо якщо ви прощатимете людям провини їхні, то простить і вам Отець ваш Небесний. А коли не будете прощати людям провин їхніх, то і Отець ваш не простить вам провин ваших” (Мт.6:14,15). ------ Так що, вочевидь, маємо тут ОБИРАТИ й ВИРІШУВАТИ - причому, з усіма тими відповідними наслідками, що з того логічно й неминуче випливають. Тобто: як нам – у цьому контексті – поступати і вчиняти: врешті-решт, прощати й дійсно простити своїх ворогів чи, навпаки, – ні в якому разі…

 • Стефан | 25 листопада 2019, 22:40
  Коментувати коментар

  Президент Владимир Зеленский по праву выразил мысли всех патриотов, объединяя и вдохновляя их на борьбу в память о насильственной гибели миллионов соотечественников, за освобождение страны от оккупации, от оставшихся на Святой Земле Украины тех же самых врагов, повинных в Голодоморе-геноциде 1932 - 1933гг.

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • Михаил | 23 січня 2020, 22:05

  Кипу носит правильно и привычно.

 • Paraeklezyarh | 23 січня 2020, 21:22

  Дай Бог, щоб побажання блаженнішого були почуті )

 • ultimaratio22 | 23 січня 2020, 21:20

  velovs@ukr.net - Разочарую вас. Я не москаль, и не шовинист. Вы как всегда, лжёте.Вы не знаете меня, чтобы так утверждать. Я уважительно отношусь ко всем национальностям.В отличие от вас. Вы

 • velovs@ukr.net | 23 січня 2020, 20:51

  Разом з тим: "Отче, прости їм, бо не відають, що чинять" (Лк.23:34).

 • velovs@ukr.net | 23 січня 2020, 20:40

  А взагалі-то цей запекло-злобний шовініст-москаль ultimaratio22 (по-своєму) таки має певну рацію. Тобто, як казав і наголошував та рекомендував Христос у Нагірній проповіді: "Не давайте святого