Православна спадщина гідно представляє Україну в сучасному християнському світі – Янукович главам православних Церков

28 липня 2013, 09:13 | Національно-релігійні питання | 0 |   | Код для блогу |  | 

Янукович_і_глави_Церков.jpgПравославна спадщина займає чільне місце в українському духовному житті, наголошує Президент України Віктор Янукович.

«Православна спадщина займає чільне місце в українському духовному житті. У поєднанні з найкращими традиціями Київської Русі воно гідно представляє Україну в сучасному християнському світі», - сказав Віктор Янукович на зустрічі з предстоятелями православних Церков і керівниками церковних делегацій в Києво-Печерській Лаврі.

Глава держави підкреслив, що в Україні склалися гармонійні державно-церковні відносини. «Культурне та конфесійне розмаїття навчило нас бути відкритими і толерантними, запобігати виникненню гострих непорозумінь на етнічному та релігійному грунті», - зазначив Віктор Янукович.

За словами Президента, беззаперечна заслуга в цьому належить особисто Митрополиту Володимиру. «Завдяки його мудрості й виваженості вдається успішно долати виклики, які постають перед канонічним українським православ'ям», - сказав він.

Віктор Янукович подякував предстоятелям православних церков і керівникам церковних делегацій за участь в урочистостях з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі.

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил, у свою чергу, привітав Президента України з 1025-річчям хрещення Київської Русі. Він наголосив, що прийняття Руссю християнської віри сформувало національну самосвідомість і культуру трьох слов’янських народів, слугувало визначальним чинником для подальшої історії України, Росії та Білорусі.

Патріарх Московський подякував за організацію урочистостей українській владі та Президенту Віктору Януковичу, який «так багато сил і часу присвятив тому, щоб це святкування відбулося на надзвичайно високому, блискучому рівні».

«Такий собор предстоятелів підкреслює велике історичне значення, яке мало хрещення Русі», - зазначив Патріарх Кирил.

Патріарх подарував Главі держави статуетку князя Володимира-Хрестителя. «Його молитвами нехай укріпить Вас Господь у служінні Україні та українському народові», - сказав Патріарх Московський.

Патріарх Александрійський і всієї Африки Феодор ІІ зазначив, що Київ після хрещення став маяком благодаті й богопізнання для всієї Русі. «Ми бажаємо Вашій Високоповажності довголіття, щоб спрямовувати боголюбивий народ України на шлях миру, розвитку і благоденства», - сказав він.

Католікос-Патріарх всієї Грузії Ілія ІІ побажав Президенту здоров’я та Божого благословення у його діяльності.

Після зустрічі Президент України вручив державні нагороди предстоятелям православних Церков та керівникам церковних делегацій. Про це інформує пресс-служба Глави держави.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні новини

  Останні коментарі

  • fedirtsiv | 23 лютого 2020, 21:23

   Церква використовує радянські методи агітації - паради, тільки під своїм "соусом". Такі переміщення "богообраних" виразно показує їхню гординю, самозакоханість, пихатість. А коли

  • velovs@ukr.net | 23 лютого 2020, 15:52

   А от як радіє і щиросердно дякує Господеві сучасна українська християнська молодь: ------------- https://www.youtube.com/watch?v=0Dif_2W0sRc

  • velovs@ukr.net | 23 лютого 2020, 15:25

   А тут повний запис, зокрема, останнього щорічного музично-пісенного концерту сучасного польського, здебільшого, молодіжного християнства "Jednego serca Jednego ducha - 2919" (що вщент

  • velovs@ukr.net | 23 лютого 2020, 15:03

   А отут добре й переконливо видно, як сучасна польська християнська, здебільшого, молодь весело радіє і торжествує, відчуваючи і святкуючи єдність і братерство зі старозавітнім вибраним народом Божим:

  • barni | 23 лютого 2020, 14:00

   А хіба воно ("духовенство") хоч колись працювало з людьми (за одиничними винятками). Прийшов піп да храму, у визначений час, помахав кадилом, згріб гроші з таци і гайда в бар, або ж по

  Популярні статті місяця