Олександр Турчинов зробив заяву щодо проекту Закону №0931, ухваленого без поправок ВРЦіРО

19 листопада 2019, 11:41 | Законодавство | 1 |   | Код для блогу |  | 

Йдеться про проект Закону №0931 щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації, який був узвалений без воахування поправок  Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, що об’єднує 95% релігійної спільноти нашої держави.

4294b07ab8549833ee5085347ed15103-750x375.jpeg

Заява Олександра Турчинова – Координатора Всеукраїнського Собору щодо спроб законодавчого обмеження свободи слова та віросповідання.

14 листопада на своєму засіданні Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій, національних меншин і міжнаціональних відносин ухвалив редакцію проекту Закону №0931 щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації, знехтувавши зверненням Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, що об’єднує 95% релігійної спільноти нашої держави.

Закон №0931 в редакції, що ухвалив профільний комітет, грубо обмежує конституційні права громадян України, адже позбавляє їх права на вираження своїх поглядів та переконань, відповідно до їх світогляду та віросповідання. Громадянам нашої країни забороняється поза межами Церкви чи свого дому висловлювати критичні зауваження щодо агресивної пропаганди ЛГБТ, будь-яких збочень, адже за це законом передбачене покарання аж до відкриття кримінального провадження.

Внесені до законопроекту №0931 норми доводять ситуацію до абсурду, позбавляючи релігійні організації права відмовляти у працевлаштуванні представникам ЛГБТ чи іншим людям, які ведуть спосіб життя, що протирічить загальним моральним та церковним канонам. У разі відмови, церкви чекають серйозні штрафи та покарання.

Також  законопроект №0931, посилюючи норми щодо протидії так званій “дискримінації”, запроваджує такі нові розпливчасті поняття, як: “віктимізація”, “дискримінація за асоціацією”, “множинна дискримінація”. Враховуючи двозначність та неконкретність даних понять, відкриваються широкі можливості для покарання за будь-які критичні зауваження чи дописи у соцмережах щодо порушення традиційних для нашої нації цінностей чи аморальної поведінки.

Боротьба з “дискримінацією” у даному законопроекті нівелює основоположні права людини на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, на свободу світогляду і віросповідання.

За публічну позицію віруючих громадян та батьків, які дбають про виховання своїх дітей, законодавчо передбачено адміністративну та навіть кримінальну відповідальність. Тобто будь-яка критика діяльності ЛГБТ-спільноти  та аморальної поведінки прирівнюватиметься до злочину.

Враховуючи викладене, аби не допустити обмеження свободи слова, світогляду та віросповідання, звертаємося до всіх фракцій Верховної Ради України та позафракційних народних депутатів України не підтримувати проект Закону №0931.

Об’єднання релігійних та громадських організацій “Всеукраїнський Собор” закликає всіх віруючих та небайдужих громадян об’єднати свої зусилля для захисту фундаментальних прав та моральних основ нашого суспільства.

Джерело: turchynov.com

Система Orphus
Рейтинг
0
0
1коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • velovs@ukr.net | 19 листопада 2019, 11:35
  Коментувати коментар

  Щось п. Турчинов, як пригадується, в період свого - за правління тодішнього (п'ятого) президента - перебування на посаді секретаря РНБО (2014-2019 рр.) поводив себе досить "тихенько" і "смирненько". В т. ч. й тоді, коли, скажімо, ті ж ВР чи Кабмін ухвалювали деякі подібні - контраверсійно-неоднозначні та суперечливо-сумнівні документи і рішення... А ось нині - так рішуче-гучно - (перепрошую) "розкукурікався"!!! ------------ А от щодо всіх цих нагальних проблем, що він так - аж раптом! - завзято прийнявся відстоювати, конче потрібно (знову ПОВТОРЮСЯ), аби ВРЦіРО та координований ним "Всеукраїнський Собор" настійно домагалися і вимагали негайної зустрічі з чинним президентом Зеленським: для ПРЯМОЇ і ВІДВЕРТОЇ, КОНКРЕТНОЇ і КОНСТРУКТИВНОЇ - роз'яснювальної розмови і належного порозуміння!!!

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • Стефан | 14 липня 2020, 22:39

  Схиигумен Сергий Романов прав, обвиняя лизоблюдов и подхалимов, которым нечего  ему возразить по существу предъявляемых им обвинений в отступлении от Православия, предательстве верующих, когда

 • wari2011 | 2 липня 2020, 22:42

  Кредит справа делікатна, тому треба обережно з його оформленням. Можу порадити блог, де багато корисної інформації про кредитування

 • bopa | 8 червня 2020, 11:43

  То перераховані факти ви називаєте "фантазиями и ночными кошмарами"? Чому викладену інформацію ви "Очередная статья нижайшего интеллектуального уровня"? У вас

 • Slava43 | 4 червня 2020, 13:46

  Це жодна агітація. На Буковині казали :»Мойше герехт, Сури герехт».

 • Slava43 | 4 червня 2020, 13:39

  За часів союза, УПЦ підлягала моіковському патріярхату, примусово. Від незалежності УПЦ старалась отримати незалежність від Москви. Тепер, коли Україна має ТОМОС та незалежність то Лавру потрібно

Популярні статті місяця