Рада Церков виступає за законодавчі зміни задля протидії домашньому насильству

3 листопада 2017, 14:05 | Законодавство | 1 |   | Код для блогу |  | 

Замість ратифікації Стамбульської Конвенції глави конфесій закликають парламентарів вдосконалити законодавство України з метою протидії домашньому насильству.

Зокрема Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій очікує від Верховної Ради прийняття підготовлених до другого читання законопроектів № 4952 та № 5294, не прив’язуючи їх розгляд до ратифікації Стамбульської Конвенції через наявність до неї суттєвих зауважень.

ВРЦ.jpg

Це питання глави конфесій обговорили під час засідання 2 листопада, яке відбулося під головуванням шейха Ахмеда Таміма, голови Духовного управління мусульман України, повідомляє Інститут релігійної свободи.

ВРЦіРО також очікує від Верховної Ради прийняття законопроектів № 6696 та № 6642, спрямованих на вирішення проблеми загальної перереєстрації релігійних організацій та скасування вимоги нотаріального посвідчення вже зареєстрованих статутів перед поданням їх до державного реєстратора.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій прийняла звернення до іноземних міжцерковних об’єднань та окремих релігійних лідерів із закликом надати сприяння у звільненні заручників, незаконно утримуваних в окремих районах Донецької і Луганської областей та безпосередньо на території Російської Федерації.

ВРЦіРО висловила підтримку проекту оновленої Резолюції «Становище у галузі прав людини в Автономній Республіці Крим та м.Севастополь (Україна)», який 31 жовтня Україна представила на розгляд 3-го комітету Генеральної Асамблеї ООН.

Глави українських конфесій також обговорили питання співпраці з міжнародними міжрелігійними інституціями. Зокрема, Секретаріатові ВРЦіРО доручено доопрацювати Меморандум про взаємодію з Конференцією Європейських Церков перед його підписанням з контрагентом.

Всеукраїнська Рада Церков доручила Комісії з питань соціального служіння розпочати підготовку до організації Всеукраїнської Ходи на захист прав дітей і сім’ї, яка традиційно відбудеться на початку червня 2018 року в Києві.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
1коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • kotzk | 28 грудня 2017, 10:57
  Коментувати коментар

  Собралась толпа ебучих ряженых мутантов, которые себя считают царями, остальных рабами, трахают своих жен и любовниц, жрут мясо, рыбу, яйца, молочку, пьянствуют, некоторые курят, пропагандируют войны, извращенцы любят послушать чужие рассказы о личной жизни, кто где с кем в какой позе ебался. Если и не жрут указанное, то жрут не это, но в ресторанном варианте, который им готовят и подают рабы. Сами твари себя считают работающими и нужными кому-то, кроме себя и своих зомби. Твари пешком не ходят, ездят на личном транспорте или чьем-то, кто их возит. Среди людей они тоже не ходят, приходят только жопой повертеть и рассказать о своем величии и чужом грехе. Их треп никому не нужен уже сотни лет. И эти уебки продолжают рассказывать что-то о законах и своем месте в обществе. Кому? Мне? Я им полностью противофаза. Я не ем то дерьмо, которое едят они, зверье недобитое, не имею телесных страстей и не езжу в транспорте. Я не собираю толпу баранов для власти и славы. Я исправляла анализом и молитвой всю свою жизнь в подробностях, без этих уродов, которые хотели подслушать и подсмотреть в чужие шкафы и трусы. При этом, когда они сдохли, они остаются теми же самыми уродами мытарями и ебут всем мозги по инерции, фиксируясь на подобных им еще живых биоклонах. Как зачистить этих уродов покойников и омвободить людей из под их жопы? Иначе развития и спасения душ так и не случится. Я на ступени сознания, исправления души - Страшный Суд, не придумываю проблемы. Куда их не перераспределяешь, их никто не берет. Может, ведьмы возьмут на свои нужды?

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • wari2011 | 2 липня 2020, 22:42

  Кредит справа делікатна, тому треба обережно з його оформленням. Можу порадити блог, де багато корисної інформації про кредитування

 • bopa | 8 червня 2020, 11:43

  То перераховані факти ви називаєте "фантазиями и ночными кошмарами"? Чому викладену інформацію ви "Очередная статья нижайшего интеллектуального уровня"? У вас

 • Slava43 | 4 червня 2020, 13:46

  Це жодна агітація. На Буковині казали :»Мойше герехт, Сури герехт».

 • Slava43 | 4 червня 2020, 13:39

  За часів союза, УПЦ підлягала моіковському патріярхату, примусово. Від незалежності УПЦ старалась отримати незалежність від Москви. Тепер, коли Україна має ТОМОС та незалежність то Лавру потрібно

 • Halo | 2 червня 2020, 16:46

  Табачник відпочиває...

Популярні статті місяця