Ворожки напряму співпрацюють з дияволом, - священик-екзорцист

13 січня 2012, 15:25 | Законодавство | 2 |   | Код для блогу |  | 

exklusiv.gifВерховна Рада України 12 січня ухвалила закон, що забороняє рекламу послуг ворожок, магів, знахарів, екстрасенсів на телебаченні, газетах та журналах. За заборону проголосували 320 народних депутатів із 408, зареєстрованих у залі. Священнослужителі це рішення схвалюють, однак кажуть, що зробити це слід було набагато раніше.

о. Копійка«Який канал не включиш, а там чортівня, дивитися не хочеться», - поділився своїми враження священик УАПЦ о. Валерій Копійка.

«Заборона реклами на телебаченні це добре. Але це, як на мене, лише перший крок. За ним мав би бути й другий, третій... Зрозуміло, що викорінити це явище вкрай складно, проте це не означає, що маємо сидіти, склавши руки», - каже він.

О. Валерій нагадує, що проти ворожіння, відьмацтва, хіромантії, спіритизму Церква завжди виступала, називаючи це великим гріхом.

«Якщо відкриємо Старий Заповіт, то побачимо, що Господь категорично забороняє ці речі. Ворожбити у своїй практиці заграють із темними силами. Тому Церква негативно ставиться до їхньої діяльності. Це є гріхом проти першої Божої заповіді», - підкреслив священик.

Відомому греко-католицькому священику-екзорцисту Василю Пантелюку доволі часто доводиться рятувати людей, які стали жертвами відьом та ворожок. Він душпастирює на Донеччині, проте до нього за порятунком їдуть люди з усієї України та з-за кордону.

«Гадалка напряму співпрацює з дияволом. Тому допомогу від неї не варто чекати», - веде мову священик-екзорцист.

О. Василь Пантелюк розповів РІСУ, що ще вчора йому довелося втішати одного молодого чоловіка, який став жертвою ворожки:

о. Пантелюк«Історія дуже показова: він мав дівчину, любив її, планував побратися. проте, чи не перед самим весіллям, дівчина пішла до ворожки, аби та сказала чи підходить їй наречений. І ворожка порадила їй шукати іншого. А люди вже готувалися до весілля. Вона кидає свого хлопця. Не прислухається до свого серця, а лише до гадалки».

Священик зазначив, що бувають і фатальніші наслідки спілкування з ворожкою. Це, коли на кавовій гущі гадають, варто чи ні лягати на операцію. Або ж, коли після сеансів у людину вселяється диявол.

«Нечиста сила десь у 90% випадків вселяється у людей під час сеансу у якогось чаклуна-екстрасенса чи ворожки. Явище масове. Тим нещасним, які зверталися за допомогою, не те що не допомогли, а навпаки нашкодили, зробили ще гірше. Потім йдуть до церкви. Це після сеансів», - веде мову о. Василь.

Василь Пантелюк вважає, що держава повинна рішучіше боротися з цим злом, не гнівити Бога і нагадує, що усі великі імперії, де ворожіння, ідолопоклонство, поклоніння темним силам заохочувалося, погано закінчили.

«Ми знаємо, що всі великі імперії розпалися, бо поклонялися божкам, темним силам. Господь Бог ще у Старому Заповіті попереджав, щоб не було серед людей тих, які віщують, гадають. Ці речі йдуть усупереч волі Божій: Не знай інших Богів, не роби собі ідолів. А цим власне і займаються нині ворожки», - наголосив о Пантелюк.

Закон, що забороняє рекламу ворожок та трансляцію програм, у яких надаються послуги з ворожіння і платного знахарства вступить у силу через 10 днів після його опублікування. Його зареєстрували 8 квітня 2011 року. 4 жовтня 2011 року парламент підтримав законопроект у першому читанні. Ухвалити законопроект у другому читанні та в цілому Верховній Раді рекомендував профільний комітет.

Система Orphus
Рейтинг
1
1
2коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • max.fed.70 | 15 січня 2012, 12:31
  Коментувати коментар

  Ничего не имею против. Кроме того, объязательно нужно ввести налог на деятельность священников. Они самые натуральные паразиты в нашем обществе: "сидят на горбу" у общества и ничего путного не делают. При любом выполнении их работы нет никакой отвественности, лишь одни деньги и деньги, но зато рот раскрывать на какую-то несправедливость, или неравенство, как им кажется - они впереди всех. А сколько среди них голубых, мошенников, бандитов и разного рода развратников, один Бог знает. Если они такие праведные, пускай платят налоги, тем самым реально помогут свом братьям и сестрам, а не просто будут "вешать лапшу на уши". Помогая братьям и сестрам, они помогут Церкви, ведь Живая Церковь - это и есть все люди во главе с Исусом Христом, а не мистическое Тело Христово - церковь, дом общей молитвы. Хватит с нас паразитов! Все должны работать и помогать обществу в меру своих возможностей, а не быть еждевенцами. С уважением ко всем порядочным людям - Максим.

  • saintsinner | 15 січня 2012, 15:32
   Коментувати коментар

   согласен с Максимом. священники ничего не делают. также как и психологи, журналисты, музыканты,художники, все деятели культуры и искусства, педагоги всех учебных заведений (начиная с детсадика и до ВУЗов). все они паразиты, всех расстрелять. и чем больше, тем лучше. и, конечно же, писателей всех рангов, особенно поэтов и им подобных. чё толку с них. и вообще, зачем обществу нормы и мораль и красота?! да здравствует хаос, анархия и серость... если Вам, порядочный г-н Максим это подходит и нравиться, то ...

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні новини

Останні коментарі

 • barni | 24 березня 2019, 20:07

  Пане Михайле, було б добре щоб Ви навели конкретні факти де ж держава вмішується в справи церкви,що держава дає вказівки церкві як молитися, як хреститися, як хрестити,як вінчати і т.д. ТАКОГО НЕМАЄ

 • В. Ясеневий | 24 березня 2019, 16:03

  А не викриваючи злочини і не закликаючи поборювати їх, як це мали б робити наші церковнослужителі (в плані духовного життя і боротьби з гріхами)..., то що можемо сказати? Коли і скільки разів

 • Ігор Затятий | 24 березня 2019, 12:57

  Чому не вказані імена та титули владик під рішенням?

 • Zenia | 24 березня 2019, 12:14

  Сколько тебе заплатили ФСБ за это кукареканье по всему сайту, русский петух?)) Марш на свою парашу и сиди там тихо, быдло!

 • Zenia | 24 березня 2019, 11:42

  Убили, сволочи...

Популярні статті місяця