Нацполіція закликала Церкви проводити Богослужіння без участі прихожан

4 квітня 2020, 16:28 | Державно-конфесійні стосунки | 2 |   | Код для блогу |  | 

Керівництво Національної поліції України просить віруючих брати участь у богослужіннях за допомогою Інтернету. 

Про це голова Нацполіції Ігор Клименко сказав під час відеоконференції з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, яка відбулася в суботу, 4 квітня, повідомляє Інститут релігійної свободи

Під час наради пан Клименко повідомив, що проведення богослужінь у храмах з дотриманням санітарних карантинних норм та за участі не більше 10 осіб не забороняється. Разом з тим постанова Кабінету Міністрів України в редакції від 2 квітня 2020 року накладає додаткові обмеження на пересування громадян, забороняючи пересування у групах понад дві особи.

Керівник Нацполіції запевнив, що храми і інші культові споруди не будуть закриватися, не буде перешкод у проведенні богослужінь, щоб священники і церковнослужителі могли забезпечити відеотрансляцію. Однак з 6 квітня поліція буде слідкувати, щоб не було скупчення людей у храмах і біля храмів.

За його словами, під час організації та проведення богослужіння має бути задіяно не більше 10 осіб, з дотриманням безпечної дистанції та використання засобів захисту (масок, респіраторів). Урядовці закликали також уникати прямого контакту священнослужителів із віруючими і віруючих між собою під час організації богослужінь чи задоволення релігійних потреб віруючих.

Зі свого боку, глави церков запропонували уряду включити священнослужителів і церковнослужителів до переліку осіб, на яких не поширюються обмеження щодо пересування в умовах карантину, з метою забезпечення проведення богослужінь і їх відеотрансляцій.

Учасники відеоконференції домовилися узгодити чіткі правила організації релігійних святкувань у квітні 2020 року з метою забезпечення санітарних вимог і убезпечення віруючих від ризику інфекційного зараження, враховуючи світову пандемію коронавірусу COVID-19.

Крім цього, релігійні діячі наголосили на необхідності вирішення питання щодо продовження надання допомоги нужденним, передусім безхатькам, щоб вони і надалі отримували від релігійних і благодійних організацій безкоштовну їжу і змогли вижити в умовах карантину.

Нагадаємо, що раніше Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій оприлюднила до українського народу Заклик щодо профілактики поширення коронавірусу.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
2коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • velovs@ukr.net | 4 квітня 2020, 13:39
  Коментувати коментар

  І, судячи з усього, вже скоро має прийти той час, коли вони (прислужники Антихриста) спочатку - під тим чи іншим благоприйстойним приводом - заборонять християнам приходити в їх храми і собори та (разом усією спільнотою) брати там участь в богослужіннях. -------- А потім в Інтернеті геть заблокують усі відповідні християнські (та інші) сайти і портали, що могли би подібні заходи, а також і, загалом, будь-яке духовно-релігійне (євангельське) проповідництво, транслювати оne-line (чи в запису)! -------- І - в такий спосіб - мабуть, і виконуватиметься те біблійне пророцтво, яке каже, що певного часу прийде "мерзота запустіння на святому місці": і в храмах рукотворних, і в храмах людських сердець... -------- І тут цей нинішній досвід, напевно, дуже стане їм у пригоді...

  • velovs@ukr.net | 4 квітня 2020, 16:40
   Коментувати коментар

   Разом з тим Господь і тут перехитрить, переграє і "пошиє в дурні" самого диявола, і Антихриста, і всіх їхніх численних прислужників та агентів. ------- Він, як виглядає, просто візьме і - як і обіцяв - влаштує нову П'ятидесятницю: дуже могутньо і вельми масштабно виллє Свого Святого Духа "на всяку плоть" (Іоїл 2:28). І тоді чи не по всій землі у величезних мас людей раптом виникне неймовірна й непереборна жага і спрага по милостивому Богу та Його спасенному і животворчому Слову. ------ І тоді - попри зачинені християнські храми і певну пасивність (і деколи навіть спротив) офіційних церковних колаборантів - "будуть приходити народи і жителі багатьох міст; і підуть жителі одного міста до жителів іншого і скажуть: ходімо молитися перед лицем Господа і знайдемо Господа Саваота; і кожен скаже: піду і я" (Зах.8:20,21). ------- І подібні процеси духовного євангельського пробудження і навернення будуть мати настільки гігантські розміри, вплив і суперпотужну й нездоланну силу і міць, що з цим, по суті, вже нічого не зможуть вдіяти ні продажні піармасмедіа, ні вся провокативно-шпигунська мережа, ні мілітарно-поліційні та карально-репресивні структури та спецслужби й органи цілої глобально-ультратоталіторної влади Антихриста і Ко... :)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • Halo | 2 червня 2020, 16:46

  Табачник відпочиває...

 • Halo | 2 червня 2020, 16:45

  Нема харізми, поганенько вкид вийшов.

 • Стефан | 2 червня 2020, 15:54

  Последние события показали глубокий кризис РПЦ МП, где только отдельные редкие священнослужители твёрдо исповедуют Православную Веру, как схиигумен отец Сергий Романов, которого сейчас травят

 • fedirtsiv | 2 червня 2020, 14:33

  Як би не старалися оцерковлені релігійні фанатики просувати культ сім*ї - вони забувають, а насправді ігнорують просту істину: саме в традиційних сім*ях народжуються геї, лесбійки, бісексуали,

 • enzian | 2 червня 2020, 13:24

  Краще б зелені каламойські слуги не чіпали ані мови, ані релігії, ані історії. Це тільки прискорить їхній кінець.

Популярні статті місяця