Президент досі не відповів на петицію про захист християнських цінностей

11 січня 2020, 15:51 | Державно-конфесійні стосунки | 5 |   | Код для блогу |  | 

Електронна петиція, адресована Президентові України щодо захисту християнських цінностей набрала необхідну кількість голосів для розгляду, але ще до цього часу відсутня офіційна відповідь на звернення громадян.

Петиція набрала потрібні 25 тисяч голосів ще 25 грудня. Згідно з законом, розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів від дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.

А це означає, що відповідь Президента мала бути ще 4 січня, але її досі не оприлюднено..”  Про це інформує сайт «Слово про слово».

Петиція.png

“Електронна петиція, адресована Президентові України, розглядається за умови збору на її підтримку не менш як 25 тисяч підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня оприлюднення петиції.

Електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Інформація про початок розгляду електронної петиції, яка в установлений строк набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, оприлюднюється у розділі електронних петицій на сторінці «На розгляді» не пізніш як через три робочі дні після набрання необхідної кількості підписів на її підтримку.

ОСНОВНІ ВИМОГИ, ВИСВІТЛЕНІ В ПЕТИЦІЇ:

1. Забезпечити виконання Конституції в частині захисту сім’ї та сімейних цінностей.
2. Зберегти непорушними норми чинної Конституції України (ст. 51) та Сімейного кодексу України (СКУ, ст. 21), які визначають шлюб як сімейний союз жінки та чоловіка й обумовлюють, що «усиновлювачами не можуть бути особи однієї статі» (СКУ, ст. 211 ч. 3).
3. Не використовувати поняття «ґендер», «сексуальна орієнтація», «ґендерна ідентичність» у Конституції України та жодних інших законодавчих формулюваннях. Не ратифікувати в Україні Стамбульську конвенцію.
4. Скасувати запроваджену Стратегію упровадження гендерної рівності та недискримінації у сфері освіти «Освіта: гендерний вимір-2021», що нехтує правом батьків на виховання власних дітей згідно з їхніми світоглядними переконаннями та впливати на освітній процес. Ці фундаментальні права закріплені в низці міжнародних договорів, ратифікованих Україною, зокрема п. 4 ст. 18 Міжнародного пакту про громадянські і політичні права 1966 р., п. 3 ст. 13 Міжнародного пакту про економічні, соціальні і культурні права 1966 р., п. 2 ст. 3, 5, п. 2 ст. 14 та п. 1(с) ст. 29 Конвенції ООН про права дитини 1989 р. Таким чином, ми, передусім, і як громадяни України, і як батьки, вимагаємо забезпечення нашого права виховувати власних дітей згідно з нашими уявленнями про шлюб, сім’ю, родину та не нав’язувати антинаукових і аморальних постулатів гендерної ідеології в освітньому процесі.
5. Припинення проведення антидискримінаційної експертизи навчальної літератури, результати якої на практиці засвідчили зневагу до основоположних цінностей українського народу, таких, як батьки, сім’я, мова, патріотизм тощо.

 

Система Orphus
Рейтинг
0
0
5коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • fedirtsiv | 11 січня 2020, 15:48
  Коментувати коментар

  Християнські цінності не потребують захисту, бо у нас не переслідують християн. Зате зневажають та переслідують людей, котрі не вважають себе оцерковленими практикуючими християнами або мають свій відмінний погляд на релігійні питання та церковні тлумачення - і ми в цьому не раз реально переконалися. Тож кого насправді держава має захищати: кривдників чи покривджених?

  • velovs@ukr.net | 11 січня 2020, 17:06
   Коментувати коментар

   Так, дійсно: власне, ХРИСТИЯН - як таких - в Україні (принаймні, ПОКИ ЩО) не переслідують. ----- Але якраз проти ВІЧНИХ морально-етичних, в т. ч. сімейних, цінностей українського народу в нашому суспільстві наразі ведеться ЗАПЕКЛО-ШАЛЕНА - МАСШТАБНО-МАСОВАНА і ЦІЛЕСПРЯМОВАНА войовнича піар-пропаганда. Тих цінностей, найдавніші першовитоки яких, до речі, прослідковуються ще з дохристиянських часів. І, загалом, якраз християнство тут принципово щось нового майже не додало. А, головним чином, їх, ці цінності, дещо "упорядкувало" і чіткіше сформулювало та "легітимізувало". ------------ Так от, ця вищезгадана піар-пропаганда й, відповідно, примусове нав'язування українському соціуму сумнівно-антинаукової - ґендерно-содомської ідеології і практики - в т. ч. в навчальні і виховні програми, починаючи від дитсадків і далі (до вишів включно і т. ін.) - ведеться на замовлення (і фінансування) та участі як зовнішніх (і, насамперед, ЄС, а також Канади, США тощо), так і певних вітчизняних чинників. ----- А серед останніх можна виокремити найактивніших і найзатятіших. І це - насамперед, ЛГБТ-збоченці та їхні ліберально-"політкоректні" адвокати і лобісти, радикальні феміністки, повії, неадекватно-збоченні артмистецькі кола тощо. ----- Та, загалом, різні й усілякі інші агресивні та огидно-аморальні (включачи напівсатанинські і відверто сатанинські) групи, спільноти та середовища...

  • velovs@ukr.net | 11 січня 2020, 17:24
   Коментувати коментар

   Й оця новомодна - сумнівно-антинаукова ґендерно-содомська ідеологія, між іншим, - по суті і змістовно - воскрешає, пропагує і поширює давно відомі - (де-факто) майже МАРКСИСТСЬКІ міфи-байки про т. зв. "кривдників" та (нібито) "покривджено-дискримінованих". Головним чином, з тією лише різницею, що - натомість "пролетаріату" - оголошуються оці всілякі - гидотні ЛГБТ та інші збоченці та асоціально-кримінальні елементи і групи.

  • velovs@ukr.net | 11 січня 2020, 18:09
   Коментувати коментар

   Р. S. Крім того, певні чинники нинішньої влади, в т. ч. у ВР, підштовхувані і заохочувані ґендерно-содомськими збоченцями та їхніми адвокатами і лобістами, хочуть в українське законодавство ввести, зокрема, такі норми і положення (зокрема, нинішня редакція законопроєкту 0931 тощо), що, по суті, обмежують свободу слова і сумління. ---- Тобто: вони прагнуть - як це наразі має місце в низці країн Заходу - фактично ЗАБОРОНИТИ (закрити рота) українським громадянам публічно висловлювати свої альтернативні погляди й міркування щодо сутності ЛГБТ-сексзбочень та їх негативний і руйнівний вплив на суспільну мораль. І т. д. й т. п.

 • velovs@ukr.net | 11 січня 2020, 15:12
  Коментувати коментар

  А, власне, що може відповісти на цю петицію керівництво чинної - секулярно-ліволіберальної владної Зе-команди "слуг народу", що, загалом, сповідує низку "цінностей", дещо іншого етичного наповнення, аніж християнські?! ------ Мабуть, (скоріш за все) в сенсі того, що Україна - це, мовляв, "світська" держава і цінності будь-якої релігії не можуть бути предметом її захисту. Чи щось приблизно у цьому дусі... ------ Одначе: поживемо - побачимо... :)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • velovs@ukr.net | 4 квітня 2020, 16:40

  Разом з тим Господь і тут перехитрить, переграє і "пошиє в дурні" самого диявола, і Антихриста, і всіх їхніх численних прислужників та агентів. ------- Він, як виглядає, просто візьме і -

 • bopa | 4 квітня 2020, 15:26

  Для вірних поважного віку ситуація не так уже й незвична. Вони пам'ятають, коли міліція, у формі і без, пильно слідкувала за участтю вірних у святкових богослужіннях. Вже не говорю про вірних

 • velovs@ukr.net | 4 квітня 2020, 13:39

  І, судячи з усього, вже скоро має прийти той час, коли вони (прислужники Антихриста) спочатку - під тим чи іншим благоприйстойним приводом - заборонять християнам приходити в їх храми і собори та

 • velovs@ukr.net | 4 квітня 2020, 08:03

  Дуже схоже. І, судячи з усього, грядущий прихід Антихриста все ближче й ближче... ------ Разом з тим: усе це також означає і свідчить, що і неминуче (після того) повернення Христа - тільки вже як

 • Учкудук | 4 квітня 2020, 07:48

  Це якраз закулісна репетиція апологетів нового світового порядку-- як люди будуть реагувати на ту чи іншу ситуацію.

Популярні статті місяця