Лідери Церков і релігійних організацій України обговорили з Президентом актуальні проблеми

5 грудня 2019, 08:03 | Державно-конфесійні стосунки | 20 |   | Код для блогу |  | 

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій представила Главі держави перелік актуальних питань, які накопичилися за останній час і потребують спільного вирішення. 

Обговорення взаємодії керівництва держави з релігійною спільнотою відбулося 4 грудня під час зустрічі Президента України Володимира Зеленського з главами конфесій, повідомляє Інститут релігійної свободи

ВРЦ_і_РО.jpeg

У першу чергу релігійні діячі запропонували Главі держави доопрацювати законопроект № 0931 (прийнятий за основу парламентом минулого скликання) з метою недопущення обмеження конституційних прав на свободу совісті та свободу вираження поглядів. Саме ці загрози спонукали Раду Церков ініціювати особисту зустріч з Президентом.

"За будь-яких обставин і політичних змін свобода совісті та віросповідання, сім’я та прагнення до справедливості залишаються важливими цінностями всього українського народу. Саме тому громадська активність Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій найбільше зосереджена на цій проблематиці" - наголосив Головуючий у ВРЦіРО єпископ РКЦ Віталій Кривицький.

Також Всеукраїнська Рада Церков закликала Президента Зеленського відмовитися від просування на державному рівні гендерної ідеології, яка підміняє біологічні статі поняттям гендерної самоідентифікації та нав’язує одностатеві відносини.

Зокрема, ВРЦіРО пропонує скасувати ідеологічно заангажовану антидискримінаційну експертизу підручників і освітніх програм у МОН України, яка не передбачена законами України.

Крім цього, релігійні діячі вважають більш корисним для українського суспільства йти шляхом розвитку національного законодавства з протидії домашньому насильству, наслідуючи досвід інших країн Європи, які вирішили не ратифікувати Конвенцію Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами (Стамбульську Конвенцію).

Всеукраїнська Рада Церков також запропонувала, щоб Уряд розробив і прийняв державну програму щодо підтримки сім’ї на період до 2025 року з відповідним фінансуванням. Йдеться про підготовку подружніх пар до сімейного життя, популяризацію відповідального батьківства, сприяння збереженню кожної вагітності, підтримку багатодітних сімей, створення міської інфраструктури для сімей із дітьми, закриття інтернатів і перехід на сімейні форми виховання сиріт і дітей без батьківської опіки, тощо.

До того ж, ВРЦіРО закликала розробити законопроект, спрямований на впорядкування практики комерційного сурогатного материнства в Україні, яке наразі в деяких випадках знецінює гідність дитини до рівня товару.

“Лише через прямий і постійний діалог, через налагодження повсякденної взаємодії між владою і релігійною спільнотою можливо досягти суспільної злагоди та миру, подолати безліч соціальних проблем і наслідків російської агресії, а також сформувати збалансоване законодавство у сфері свободи совісті та вираження поглядів, сімейної політики та захисту суспільної моралі”, – наголосив Головуючий у ВРЦіРО.

Нагадаємо, що напередодні Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій спрямувала до Президента України та керівництва парламенту звернення з проханням доопрацювати законопроект № 0931, щоби фанатична боротьба з дискримінацією не призвела до утисків конституційних прав громадян на свободу совісті та вираження поглядів.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
20коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • fedirtsiv | 11 грудня 2019, 08:54
  Коментувати коментар

  "На Прикарпатті батько упродовж чотирьох років ґвалтував рідну доньку. Дівчина розповідала про це своїм рідним, у тому числі і матері, однак їй ніхто не вірив. Від безвиході дівчина повісилася на своєму светрі, але матір і далі продовжує переконувати слідство у невинуватості чоловіка, звинувачуючи покійну дочку у наклепі." Самозакоханий та обмежений веловсе! Після такої правдивої новини вам і надалі стане нахабства писати тут коменти, що традиційна релігійно зазомбована сім"я для дітей це найкращий варіант? Якщо так - тоді ви будете від мене отримувати нові свідчення звірств у традиційних сім"ях! Ваша вперта патологічна затятість показує те, що ви насправді сімейний тиран і бездушна особа, яка немає нічого святого в серці!!!!!

  • velovs@ukr.net | 11 грудня 2019, 10:06
   Коментувати коментар

   Ну-ну... А, загалом, дякую за таку пильну увагу та оперативну реакцію щодо моїх коментів. :)

  • velovs@ukr.net | 12 грудня 2019, 10:16
   Коментувати коментар

   Р. S. До речі. Подібні й інші такі - дійсно дикунські факти насильств тощо мають місце ніяк не в т. зв. "традиційних релігійно зазомбованих сім'ях", тобто воістину ХРИСТИЯНСЬКИХ родинах. Зовсім НІ! ----- А якраз у тих "сім'ях", де для правдивої віри й наслідування премудрого й милостивого Бога-Творця та Його ВІЧНИХ моральних, у т. ч. сімейних, цінностей геть НЕМАЄ жодного місця! Але є широке місце і поле для різного роду безбожних зловживань і крайностей та збочень. В т. ч., природно, і СЕКСУАЛЬНИХ!!!

 • fedirtsiv | 8 грудня 2019, 00:53
  Коментувати коментар

  Усіх, хто зневажає інших, бажає людям зла, кривди, хай люблячий Бог врозумить і нейтралізує негатив отаких "християн"! Бо вони не є послідовниками Христа, але фарисеїв та інквізиторів. Божа мудрість з нами! Радісної натхненної благословенної неділі Божим дітям!

  • velovs@ukr.net | 8 грудня 2019, 07:06
   Коментувати коментар

   І до числа цих "Божих дітей" - як чітко і ясно каже й наголошує Святе Письмо - адепти адепти огидно-гріховних сексзбочень ніяк не входять. І цим своїм - всуціль нечестивим і беззаконним життям вони, по суті, самі себе зневажають і бажають зла і кривди. І, зрештою, - жахливої участі в пекельному "озері вогненному, що палає сіркою". Одначе це - якраз їхній власний вибір! На превеликий жаль. ------------ Й тому саме правдиві християни щиро бажають і моляться, аби милостивий і люблячий ВСІХ людей Бог-Творець предметно напоумив і нейтралізував, конче змінив на протилежне увесь цей згубний негатив і стиль їх нинішнього - гріховно-гидотного життя. Той, що в разі його безумовного продовження - неодмінно й неминуче - приведе їх, в кінці-кінців, до цієї - вже ніяк непоправної трагедії і катастрофи...

  • velovs@ukr.net | 8 грудня 2019, 07:29
   Коментувати коментар

   І саме правдиві християни ніяк не бажають, аби ця - всуціль аморально-згубна пошесть вільно пропагувалася, культивувалася й геть поширювалася у суспільстві, вловлюючи у свої диявольські тенета все нові й нові жертви. А особливо - серед дітей, підлітків і молоді!

  • velovs@ukr.net | 8 грудня 2019, 08:31
   Коментувати коментар

   Р. S. Інакше кажучи. ЖОДНИМ ЧИНОМ і НІ в ЯКОМУ разі не можемо допустити перетворення нашої незалежної України, по суті і змісту, у новітні Содом і Гоморру! ---- І для чого, безумовно, має бути поставлений вельми надійний, потужний і міцний ЗАСЛІН! В т. ч. на законодавчому та ін. ДЕРЖАВНОМУ рівні!!! Амінь. :)

 • velovs@ukr.net | 7 грудня 2019, 18:21
  Коментувати коментар

  Неодмінно має бути повернута в КК України стаття, яка передбачає відповідальність за сексзбочення: причому, не лише гей-стосунки, а також і за лесбійство. Крім того, пропаганда гомосексуалізму також має бути законодавчо ЗАБОРОНЕНА: з відповідним покаранням за її порушення.

 • fedirtsiv | 7 грудня 2019, 14:51
  Коментувати коментар

  Якщо церковники так напоказ несамовито по-фарисейськи кричать, що дбають про сім"ю, то вони мають усі церковні повноваження та вплив на вірян, щоб з дитинства виховувати у вірян сімейні цінності та плекати міцні сім"ї. Але чому самі церковники констатують, що багато сімей руйнується, в тому числі оцерковлених людей! Тому питання тут не до президента, а до самих церковників, які зі себе перекладають відповідальність на державу. Отакі ледарі та невігласи паразитують на тілі суспільства і своїм навіженим безперервним лементом заглушують мудрі та адекватні думки незаангажованих людей! Ганьба паразитам у рясах та фелонах!!!

 • fedirtsiv | 7 грудня 2019, 14:38
  Коментувати коментар

  Знову церковники ніяк не заспокояться щодо гендерних питань. Це взагалі не їхня парафія, а свідомий вибір молоді. Уже зі шкільного особливо підліткового віку учні мають право отримувати базову інформацію щодо своєї статевості та сексуальних стосунків. Якщо в СРСР сексу не було, то в Україні він є. І нове покоління має вирости обізнаним і свідомим, а не переслідувати ЛГБТ із піною в роті, як це постійно роблять і навчають церковники. Ганьба старозавітнім фарисейським правилам неповаги і нелюбові до людини! Новітнім фарисеям ганьба!!!

 • velovs@ukr.net | 5 грудня 2019, 08:04
  Коментувати коментар

  І слава Богові, що така - вельми ВАЖЛИВА, НАГАЛЬНА і АКТУАЛЬНА зустріч, нарешті, відбулася! ---- І дуже добре, що релігійні лідери України звернули увагу і поставили перед керівництвом держави низку "болючих" суспільних - морально-етичних та правових питань, проблем і, найголовніше, - конкретних пропозицій щодо їх вирішення. ---- Ну а тепер будемо уважно дивитися й ретельно оцінювати - яка направду буде реакція на них чинних владоможців і законодавців.

  • velovs@ukr.net | 5 грудня 2019, 10:53
   Коментувати коментар

   Р. S. І той факт, що ця - ПЕРША і дуже важлива й актуальна зустріч відбулася саме 4 грудня, тобто якраз у той день, коли східні християни в Україні (православні і греко-католики), що послуговуються Юліанським календарем, обходили урочистість Введення в храм Пресвятої Діви Марії, хочеться сприймати як ДОБРИЙ ЗНАК! ---- Тобто вірити і надіятися, що тим самим, зрештою, зроблений, принаймні, ПЕРШИЙ крок назустріч досягнення взаєморозуміння і успішної й плідної - конструктивної та конкретної співпраці поміж вітчизняною релігійною спільнотою та чинною державною владою. Амінь. :)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні новини

Останні коментарі

 • velovs@ukr.net | 19 січня 2020, 19:26

  До речі, з неменшим успіхом митрополита Андрея можна було би звинуватити, мовляв, у "співпраці" і "колаборації" і з... більшовицько-сталінськими окупантами Галичини. Як з

 • enzian | 19 січня 2020, 14:57

  Яка церква, такі й попи.

 • velovs@ukr.net | 18 січня 2020, 19:29

  Але, з іншого боку, подібна критична громадянська "пильність" - все-таки - по-своєму потрібна. Тим паче, що вона допомагає декого в чинній владі, як мовиться, "тримати в тонусі"

 • velovs@ukr.net | 18 січня 2020, 18:58

  Так виглядає, що до числа "порохоботів" та їхніх запекло-істеричних пошуків "зради" тощо ось долучається і шановна п. Тетяна Деркач... :(

 • Nic21 | 18 січня 2020, 16:19

  Забув піп, Заповідь Божу "Не кради!", а злодіїв до Раю не пускають! А ще матюкався, як урка.

Популярні статті місяця