Рада Церков застерігає Уряд від примусового впровадження гендерної ідеології

12 грудня 2018, 10:02 | Державно-конфесійні стосунки | 6 |   | Код для блогу |  | 

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій виступає рішуче проти того, щоб посадові особи України використовували силові структури для насадження будь-яких ідеологій (зокрема, гендерної), цензури та обмеження свободи совісті, думки, вираження поглядів.

Про це йдеться у зверненні ВРЦіРО, спрямованого 11 грудня до Прем’єр-міністра України, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Levchenko-Kateryna-w.jpg

Приводом для цього звернення стали агресивні дії Урядового уповноваженого з питань гендерної політики Катерини Левченко, яка 8 грудня цього року заявила в ефірі «Громадського радіо» про намір задіяти Службу безпеки України у зв’язку з поширенням звернень до обласних та міських рад з закликами захистити інституцію сім’ї в Україні. На думку Ради Церков, це свідчить про “неприпустиму поведінку державного службовця високого рангу”.

“В умовах демократичного устрою та плюралізму заклики до цензури та обмеження конституційних прав громадян на свободу вираження погляду виглядають такими, що не сумісні з посадою державного службовця”, – заявила ВРЦіРО у відповідь на погрози Катерини Левченко.

Рада Церков нагадує, що стаття 15 Конституції України встановлює: “Суспільне життя в Україні ґрунтується на засадах… ідеологічної багатоманітності. Жодна ідеологія не може визнаватися державою як обов'язкова. Цензура заборонена”. Водночас стаття 34 Конституції України проголошує: “Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань”.

“Ми закликаємо Вас як главу Уряду відреагувати на цю заяву Урядового уповноваженого з питань гендерної політики Катерини Левченко та захистити громадян України, які відстоюють сімейні цінності та опікуються майбутнім своїх дітей, від агресивних нападків урядовців і погроз кримінальних переслідувань лише за виявлену громадянську позицію. Такого роду тоталітарні практики представників Уряду є неприпустимими в українському демократичному суспільстві”, – наголосила ВРЦіРО у зверненні до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Крім цього, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звернулася до влади з закликом не ратифіковувати Стамбульську Конвенцію, натомість розвивати національне законодавство з протидії домашньому насильству.

Рада Церков також запропонувала Уряду створити центральний орган виконавчої влади у справах підтримки сім’ї, дітей, материнства і батьківства.

У цьому контексті ВРЦіРО закликає Верховну Раду прийняти проект Постанови № 8521«Про заходи із забезпечення захисту сімейних цінностей та інституту сім'ї в Україні».

Система Orphus
Рейтинг
0
0
6коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • erinms | 13 грудня 2018, 17:46
  Коментувати коментар

  Be very leery about gender identity laws in Ukraine. Take a lesson from Canada where the lgbt movement has a stranglehold on politicians. Some of these laws have created a nightmare of outlandish demands from activists, and anyone who gets in their way gets dragged into phoney courts (human rights commissions) or at minimum gets vilified by sympathetic media. Keep the family unit strong and protect it from anarchist influences such as the homosexual movement. They say their goal is equality in society but the reality is they want to control society.

 • velovs@ukr.net | 13 грудня 2018, 15:22
  Коментувати коментар

  Учасники Християнської суспільної платформи проти встановлення "гомодиктатури" в Україні: https://crs-center.org/uchasniki-hristiyanskoyi-suspilnoyi-platformi-proti-vstanovlennya-gomodiktaturi-v-ukrayini/

 • velovs@ukr.net | 13 грудня 2018, 08:52
  Коментувати коментар

  Геть від ординсько-імперської Москви та ультраліберастно-збоченної Гейропи! ---- Та всією, натхненною і провадженою Святим Духом, незалежною і Господом спасенною та благословенною - воістину ХРИСТИЯНСЬКОЮ Україною до вічного блаженства у Його Царстві Божому! Амінь. :)

  • velovs@ukr.net | 13 грудня 2018, 09:59
   Коментувати коментар

   Ба більше. Саме з незалежної і воістину ХРИСТИЯНСЬКОЇ України, з нашого святого і славного ІІ Єрусалима - Києва і має розпочатися вельми могутня й животворна - натхненна, генерована й керована Божим Духом НОВА ЄВАНГЕЛІЗАЦІЯ! І суперпотужні й благодатні хвилі й потоки "живої води" якої благословенно потечуть, зокрема, далеко на Схід і Захід. Несучи багатьом і багатьом тамтешнім народам Боже прощення та звільнення, відродження, зцілення і спасіння! Й дуже схоже, що цей світлий час вельми наочного й переконливого з'явлення і торжества великої Господньої слави не такий вже і надто далекий від нас! -------- А вже затим неодмінно відбудеться Друге - переможне й тріумфальне - пришестя у цей світ Ісуса Христа, вслід за чим неминуче прийде і "настане [Його судний] день Господній, великий і страшний" (Іоїл 2:31). І вже тоді - поміж усього іншого - всі НЕРОЗКАЯНІ грішники й злочинці, безбожники і беззаконники отримають належне по вчинках і ділах своїх. У т. ч. - обов'язково й безсумнівно - і всі ті, хто свідомо практикував збоченні (включаючи одностатеві та бісексуальні) секс-стосунки, а також їхні піар-лобісти, промоутери і адвокати. І т. д. й т. п. --------- "Амінь. Гряди, Господи Ісусе!" :)

 • fedirtsiv | 13 грудня 2018, 02:31
  Коментувати коментар

  Дуже добре, що уряд не слухає усіляких святенників турчинових, а робить реальні та важливі кроки для розвитку українського суспільства: http://catholicnews.org.ua/ukrayinskiy-uryad-postanoviv-z-1-grudnya-v-ukrayini-oficiyno-pidtverdzheno-gendernu-ideologiyu Радує те, що міністри люди освічені та незаангажовані https://pedpresa.ua/196434-dlya-zabezpechennya-rivnosti-prav-zhinok-ta-cholovikiv-neobhidni-zminy-v-osvitnij-sferi-liliya-grynevych.html Це дає велику надію, що громадяни України будуть правдивими європейцями, а не затурканими обмеженими дикунами!!! http://catholicnews.org.ua/ombudsmen-vvazhaie-zakliki-do-zahistu-simyi-zagrozoyu-nacbezpeci Європа нам допоможе! Усі в Європу- геть від ординської москви!!!

 • Halo | 12 грудня 2018, 11:19
  Коментувати коментар

  Мій респект також "кривавому пастору" Ось цитата з Турчинова: "Для початку хочу публічно підтримати позицію депутатів Івано-Франківської обласної ради, що виступили на захист сімейних цінностей, на захист українських дітей від пропаганди збочень. Аналогічні заяви підтримали більшість депутатів з 11 обласних та понад півсотні міських та районних рад. Впевнений, що з цією позицією можуть солідаризуватися всі представницькі органи місцевого самоврядування нашої країни" http://turchynov.com/news/details/neomarksizm-abo-podorozh-u-bezodnyu?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter&fbclid=IwAR1fHRmn6UqOliLVKniDwYpMY0_CyZdDZ-GO82tGjcUh3oiQf14N3Jooby0

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • velovs@ukr.net | 20 листопада 2019, 07:26

  Час покаже, наскільки керівництво та еклезіальна структура новоствореної ПЦУ, благополучно подолавши й владнавши всі свої і, насамперед, внутрішні труднощі і суперечності ("філаретівський

 • Paraeklezyarh | 19 листопада 2019, 21:23

  Думаю, ПЦУ потрібно перейматись не переходами громад РПЦ МП, а реформами в церкві. Щоб люди бачили суттєву різницю між РПЦ та ПЦУ. Поки що цього не видно. Різняться лиш проповіді священнослужителів )

 • velovs@ukr.net | 19 листопада 2019, 18:27

  "Разом з вами я молюсь..." --------- Японці - у своїй переважній більшості - синтоїсти та буддисти. Тобто переконані язичники, які свої молитви спрямовують власним "божествам".

 • velovs@ukr.net | 19 листопада 2019, 11:35

  Щось п. Турчинов, як пригадується, в період свого - за правління тодішнього (п'ятого) президента - перебування на посаді секретаря РНБО (2014-2019 рр.) поводив себе досить "тихенько" і

 • velovs@ukr.net | 19 листопада 2019, 08:58

  Р. S. До речі. Як відомо, післязавтра, 21 листопада, ті східні християни, які живуть за старим стилем, відзначатимуть свято Собору Архистратига Божого Михаїла, а от ті (західні і східні), які

Популярні статті місяця