«Наш народ спраглий справедливості», — Глава УГКЦ до Голови Конституційного Суду України

21 квітня 2018, 12:57 | Державно-конфесійні стосунки | 71 |   | Код для блогу |  | 

У резиденції Глави УГКЦ у Києві 16 квітня  відбулася зустріч Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава з Головою Конституційного Суду України Станіславом Шевчуком, суддею Конституційного Суду України Василем Лемаком.

про_справедливість.jpg

Під час зустрічі Блаженніший Святослав озвучив позицію Української Греко-Католицької Церкви щодо питання становлення справедливості в нашій Державі, яка збігається з позицією всієї об’єднаної релігійної спільноти України – Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій, висловлених у Зверненні ВРЦіРО щодо становлення справедливості в Україні. «Наш народ спраглий справедливості, і якщо державна влада її не забезпечуватиме, тоді люди шукатимуть справедливість іншими шляхами, навіть такими небезпечними, як незаконне вживання сили, чим вже готові скористатись наші недруги», — зазначив Глава УГКЦ. 

Наступним питанням, яке порушив Глава Церкви, був захист права на свободу слова, мирних зібрань, віросповідання, суспільної моралі та традиційних сімейних цінностей українського народу. Зокрема, він звернув увагу на загрозу нормам статті 51 Конституції України, яка випливає із спроб запровадження гендерної ідеології в нашій державі. Голова Конституційного Суду України запевнив, що вони твердо стоятимуть на засадах верховенства права, поваги до духу й букви Основного Закону на засадах природного права та розповів про нещодавнє позитивне для всього суспільства рішення про мирні зібрання релігійного характеру, у процесі якого він особисто був суддею-доповідачем.

Під час розмови Блаженніший Святослав, апелюючи до Основного Закону України та уроків новітньої історії, зауважив, що в руках Конституційного Суду України є доля нашої держави, і цю відповідальність треба нам усім вповні усвідомлювати. Особливо це стає актуальним під час виборчих перегонів.

У відповідь на це Голова Конституційного Суду сказав, що вони свідомі цієї високої відповідальності. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
71коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • В. Ясеневий | 12 травня 2018, 08:14
  Коментувати коментар

  Шановні панове ВЕЛОВС ТА ФЕДІРЦІВ.Прочитайте уважно наступний матеріал і ПРОКОМЕНТУЙТЕ, будь ласка.ОТЖЕ: http://www.dnevno.hr

  • velovs@ukr.net | 12 травня 2018, 09:52
   Коментувати коментар

   По-перше, шановний друже Валентине, зовсім не зрозуміло: який саме матеріал з цього сайту Ви пропонуєте - ось, мовляв, "прочитайте уважно... і ПРОКОМЕНТУЙТЕ". Але тут ГОЛОВНЕ - це те, що особисто я, на жаль, ніяк НЕ ВОЛОДІЮ хорватською мовою... :-)

 • velovs@ukr.net | 3 травня 2018, 09:26
  Коментувати коментар

  Отут міститься інфа про реакцію комітетів ВР на пропозицію щодо легалізації одностатевих "союзів": --------------- https://www.religion.in.ua/news/vazhlivo/39674-parlamentski-komiteti-skeptichno-stavlyatsya-do-propoziciyi-legalizuvati-odnostatevi-soyuzi.html

  • fedirtsiv | 11 травня 2018, 02:02
   Коментувати коментар

   Я вам теж таку новину можу надіслати: https://www.lgbt.org.ua/news/show_4667/ :) Суть в тому, що люди самі хочуть мати захищені свої права. А нас таких близько 20%. Тому парламент рано чи пізно ухвалить потрібне рішення!

 • fedirtsiv | 2 травня 2018, 21:36
  Коментувати коментар

  Ми, українці, справді прагнемо справедливості. Щоби церковники не втручалися у світські питання. Щоби не тиснули на життєвий вибір людини своїми фарисейськими законами. Щоби перестали загарбувати майно і землю для своїх потреб. Щоби содоміти у рясах та фелонах були нарешті публічно викриті та осуджені судом. Щоби більше не доводилося людям боятися виступити проти священика, якщо він живе не по-Божому! Як показала практика, уся державна система покриває розпусту духовенства, включно із владиками https://www.volynnews.com/news/extreme/na-volyni-sviashchenyk-domahavsia-19-richnoho-khloptsia/ https://www.volynnews.com/news/society/na-volyni-zchynyly-naklep-na-sviashchenyka/ Благо, у світі суди вершать справедливість і навіть найвищі церковні особи постають перед судом: Скарбника Ватикану судитимуть у справі про сексуальні домагання. Читайте більше тут: https://zik.ua/zmi/bbc/2018/05/01/news-43962630_92341 А такі паразити у рясах звично усіляко тиснуть на суд, фальшиво заявляючи про невинуватість. Проте, правда суду не боїться і тому садисти, маньяки та збоченці у рясах й фелонах отримають свою заслужену винагороду! А ті, хто це усіляко замовчує, але таврують невинних, розділять з ними пекельну участь!!!

 • velovs@ukr.net | 2 травня 2018, 08:45
  Коментувати коментар

  До речі, НЕ ВСІ психіатри погодилися й підтримали тоді - і аж дотепер не підтримують - це рішення ВООЗ щодо скасування діагностування одностатевих та інших сексзбочень як певних психічних захворювань.

 • В. Ясеневий | 1 травня 2018, 21:51
  Коментувати коментар

  1992 року ВООЗ під тиском і підкупомт савтанинських сил викреслила рух лгтб зі списку психічних хвороб... Цим все сказано... А ТЕПЕР ЦИТУЮ С Л О В О Б О Ж Е:" КОЛИ ЧОЛОВІК ЗІЙДЕТЬСЯ З ЧОЛОВІКОМ ТАК,ЯК ІЗ ЖІНКОЮ, ОБИДВА ВЧИНИЛИ ГИДОТУ; СМЕРТЮ МУСЯТЬ ЇХ ПОКАРАТИ..." ( ЛЕВИТ,20,13 )-СЛОВА ГОСПОДА ДО ИОЙСЕЯ.

  • velovs@ukr.net | 2 травня 2018, 07:54
   Коментувати коментар

   А от іще один переклад цього біблійного тексту (Лев.20:13): "Якщо хто ляже з чоловіком, як з жінкою, то обоє вони зробили мерзотність: нехай будуть піддані на смерть, кров їхня на них." ------- Отак. І ніяк інакше: суворо, але цілком заслужено й справедливо. З тією наразі, в добу Нового Завіту, різницею, що остаточне винесення й виконання цього Божого вироку й повеління нині відкладається до моменту Страшного суду. І, зокрема, з таким Господнім милосердям, довготерпінням та сподіванням: а чи, бува, такі грішники і збоченці, зрештою, не розкаються...

  • fedirtsiv | 11 травня 2018, 02:18
   Коментувати коментар

   Ви справді готові вбивати невинних людей лише за те, що вони хочуть кохати і бути коханими? Тоді у вас немає любові в серці і ви не можете називатися послідовником Христа! Оскільки правдивий Бог є Любов, тому усі хто люблять і щиро кохають вже з Богом і виконують Його волю! А слуги сатани тільки вміють, що таврувати, переслідувати, вбивати. Це ще раз доводить той факт, що єврейський бог злий і кровожерливий! Тому усі правдиві послідовники Христа повинні відректися від старозавітніх жорстоких настанов! Вбивати людей - це найбільший злочин! Лише вищі сили можуть людину позбавити життя, коли вона вже виконала свою місію на Землі. Але на жаль такі жорстокі дії трапляються https://tsn.ua/svit/v-irani-troh-cholovikiv-stratili-za-gomoseksualizm.html Це свідчить про варварство і викликає справедливе обурення світової спільноти!!!

 • В. Ясеневий | 26 квітня 2018, 22:05
  Коментувати коментар

  О, ВЕЛИКИЙ і ВСЕДОСТОЙНИЙ ПАНЕ ФЕДОРЦІВ!!! ЯКЩО зможете, то , будь ласка, - вибачте. ВИЗНАЮ себе НАЇВНИМ І ПРИМІТИВНИМ мислителем... ВИЗНАЮ , ЩО МЕНІ , ТУПОМУ І НЕДОЛУГОМУ , ДАЛЕКО ДО ВАС... ВИБАЧТЕ , ЩО ВІДВОЛІКАЮ ВАС ПУСТИМИ і ПОРОЖНІМИ речами...ЩЕ раз , вибачте, бо жодного разу не мав на меті ні ВАС , ні кого-небудь іншого образити, чи принизити.ДО РЕЧІ, Я НІКОЛИ НЕ МАВ НАМІРЕННЯ ХОЧ КОГО-НЕБУДЬ ОБРАЗИТИ, ЧИ ПРИНИЗИТИ... ЯК ХРИСТИЯНИН, А НЕ БЕЗБОЖНИК-АТЕЇСТ-КОМУНІСТ-МАТЕРІАЛІСТ, намагаюся ЛЮБИТИ ВСІХ...ЩЕ раз ПРОШУ ВАС, ВСЕЧЕСНИЙ ПАНЕ ФЕДОРЦІВ, пробачити мені...

  • velovs@ukr.net | 1 травня 2018, 18:55
   Коментувати коментар

   Ні, ніяк не варто так принизливо дискутувати й "сюсюкати", шановний друже Валентине, з цими огидно-сатанинськими содомитами-сексзбоченцями! А належно ставити їх на своє місце. В т. ч. - якщо потрібно - за допомогою правоохоронців і судів. -------- Одначе: чи спроможен і відважиться нинішній олігархічно-корупційний режим в Україні, що наразі всіляко стелиться (звичайно, переслідуючи, передусім, власні своєкорисні інтереси) перед сучасною ліберастно-гомофільною грошовитою Гейропою, на такі конкретні і рішучі дії супроти цієї великої загрози й небезпеки для нашої нації і держави?! На превеликий жаль, НІЯКИМ чином...

  • velovs@ukr.net | 1 травня 2018, 19:59
   Коментувати коментар

   Більше того: прагнучи будь-що догодити цим своїм західним - зарубіжно-грошовитим ліберастно-гомофільним партнерам, чинна влада, скажімо, ганебно мобілізує величезні контингенти своїх силових структур, зокрема, на "охорону" оцих огидних - дуже гучних і піар-демонстративних содомитсько-збоченських гей-парадів (т. зв. "маршів рівності") тощо. Від, зазвичай, присутньої там - порівняно невеликої групи справедливо обурених такими мерзенно-гидотними явищами свідомих громадян і активістів-патріотів... ----- І навіть деколи чисельно більші, ніж, наприклад, параноїдально кидає для "утихомирення" (придушення) тих, по суті, цирково-опреткових "протестних" виступів і акцій з боку деяких своїх політичних горе-"опонентів"...

 • В. Ясеневий | 26 квітня 2018, 06:54
  Коментувати коментар

  ВИБАЧТЕ. П. ФЕДОРЦІВ. ЩОСЬ В МЕНЕ не порядок з логічним мисленням. Я ніколи і нігде не захищав ніякі розбещення духовенством дітей. Хіба мова не була про гоніння ЦЕРКВИ на науку і вчених???

 • fedirtsiv | 24 квітня 2018, 23:19
  Коментувати коментар

  Сьогодні в Україні потрібно людям бути більш обізнаними із різними релігіями, філософськими теоріями, традиціями різних народів, а не лише ходити на роботу, додому і до одного храму, а інші церкви обминати, бо це не їхня парафія і менше довіряти священикам! Українці повинні нарешті стати світоглядно багатшими, душевно відкритими, щирими і люблячими! Час перестати бути закритими, затурканими, зазомбованими, заляканими, затаврованими!!! Досить мати обмежені знання та уявлення, годі бути наївними і духовно незрячими, заручниками чужої волі й авторитету, користуватися лише молитовниками, Катехизисами, Бібліями, коли Бог відкривається нам в усій повноті у навколишньому світі та в усьому Всесвіті! Скільки науковців постраждало від церковників через їхню обмеженість і глупоту! Скільки монархів були зв"язані по руках і ногах через впливи та нашіптування Пап Римських та патріархів! Скільки всього людство недоотримало впродовж своєї історії лише через те, що церковники хотіли мати першість в усьому і самим користати з благ земних, а людей навчати покорі та бідності! І тепер далі продовжують панувати, злигатися з владою, лобіювати інтереси депутатів-олігархів, бо вони дають щедрі пожертви та дарують розкішні автомобілі! Настав час обмежити таке корисливе спілкування церковників з чиновниками!!! Коди духовенство покриває і замовчує гріхи та злочини, а найгірше є у змові з непорядними людьми - як далі віряни можуть вірити церковникам і вважати їх достойниками?

  • В. Ясеневий | 25 квітня 2018, 08:04
   Коментувати коментар

   П. ФЕДІРЦІВ. А наведіть, будь -ласка, хоч кілька прикладів ПОСТРАЖДАЛИХ НАУКОВЦІВ від ЧЕРЕЗ ОБМЕЖЕНІСТЬ І ГЛУПОТУ ЦЕРКОВНИКІВ. А також конкретніше про нашіптувачів і звязаних по руках і ногах монархів.

  • В. Ясеневий | 25 квітня 2018, 21:39
   Коментувати коментар

   Отже, згідно ВАШОГО ЗАКЛИКУ-ПОБАЖАННЯ ВСІМ УКРАЇНЦЯМ БУТИ БІЛЬШ ОБІЗНАМИИ В ... ВИ , ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ПАНЕ ФЕДОРЦІВ, ПЕРШИМ І МАЄТЕ ВИЯВЛЯТИ- ЗАСВІДЧУВАТИ ЦЮ О Б І З Н А Н І С Т Ь ... ТАК ЗАСВІДЧІТЬ ЇЇ - ЦЮ ВАШУ О Б І З Н А Н І С Т Ь ТАК , ЩОБ АЖ ЗДИВУВАТИ ВЕСЬ СВІТ!!!!!!!!

 • velovs@ukr.net | 23 квітня 2018, 19:07
  Коментувати коментар

  Безумовно й незаперечно, що Церква в нашій країні ВІДДІЛЕНА від держави. ----- Одначе вона ніяк НЕ ВІДДІЛЕНА від суспільного загалу та його нагальних проблем і негараздів. Тим паче, що віряни (церковна "паства") і складають досить велику й значну частку соціуму. ----- А тому, будучи невід'ємною частиною активного ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА, Церква має ПОВНЕ й НЕЗАПЕРЕЧНЕ право - і навіть ОБОВ'ЯЗОК - вільно висловлювати свою точку зору (позицію) з - тих чи інших - важливих тем і питань суспільно-громадського життя! У т. ч. - вільно і прямо - доносити її до відома різних владних органів та установ, структур і посадових осіб. ----- І це пори те, що ДЕКОМУ дуже вже хочеться і колеться повністю й назавше заткнути Церкві рота та відтіснити й всуціль замкнути її на маргінесі цього життя-буття нашого соціально-суспільного загалу.

  • velovs@ukr.net | 23 квітня 2018, 19:31
   Коментувати коментар

   Р. S. ПОПРАВКА. В останньому реченні попереднього мого посту правильно слід читати: "І це - поПри те, що..." і далі за текстом.

 • velovs@ukr.net | 23 квітня 2018, 17:24
  Коментувати коментар

  Гадаю, що в тексті Конституції України неодмінно мають бути - чітко, прямо й однозначно - сформульовані, зокрема, такі ФУНДАМЕНТАЛЬНІ права громадян й відповідні юридичні нормативи, що Держава підтримує і захищає в українському суспільстві інституцію традиційної сім'ї і шлюбу - як добровільного союзу одного чоловіка і однієї жінки та норми традиційної суспільної моралі. У т. ч. забороняє моральне розбещення і розтління неповнолітніх і, зокрема, шляхом вільної і безкарної пропаганди і лобіювання порнографії та нетрадиційних сексзбочень. А також ґарантує і захищає непорушне право на життя кожної людини - від моменту зачаття і аж до природної смерті.

  • velovs@ukr.net | 23 квітня 2018, 17:54
   Коментувати коментар

   А ось тут можна ознайомитися з тим, як християни можуть і мають допомогти людям з нетрадиційною сексорієнтацією подолати, звільнитися від цього їхнього гріха. Звичайно, тим з них, хто цього недвозначно бажає: https://www.invictory.org/news/church/7893-v-ukraine-projdet-uchebnyj-kurs-po-sluzheniyu-lyudyam-s-problemami-gomoseksualnosti

  • fedirtsiv | 24 квітня 2018, 21:09
   Коментувати коментар

   Важливо у Конституції закріпити право кожної людини на вибір статевого партнера з 16-річного віку та можливість без переслідувань проживати з ним у статевому співжитті, а з 18-ти років перебувати в офіційних стосунках та вчиняти юридичні дії щодо спільного володіння рухомим і нерухомим майном, передавати його у спадок, дарувати, тобто бути соціально активними і захищеними. Закріпити право на перший сексуальний досвід з 14-річного віку і право на статеве життя без будь-яких заборон та переслідувань з боку Церкви та інших неврівноважених неадекватних осіб. Церква затаврувала сексуальні стосунки і тому віряни такі озлоблені та агресивні, самі себе обмежуть у коханні та регулярному статевому житті ще й інших людей затуркують та переслідують, особливо підлітків та молодь. Через те, що церковники надмірно дбають про мораль, наша молодь до 40 років ніяк не може знайти собі пару і одружитися, ходить замкнута, замучена, затуркана і зазомбована! А скільки молодих людей потім звертаються до психіатра та сексопатолога, бо розуміють, що через насильне стримання, наругу над душею і тілом є нездатними до повноцінних статевих стосунків, мають простатит чи інші проблеми статевої сфери та психіки! Досить лякати людей гріхами і пеклом! Церковники в сто разів грішніші, що ми щодня дізнаємося з новин, а винуватять в усьому простих людей, відігруються на них, обкрадають через різні пожертви, обмежують право на власне щастя! Стосунки зі своєю статтю є менш проблематичними та травматичними, дарують внутрішню рівновагу й гармонію, дають емоційну та сексуальну розрядку, впевненість і натхнення. Тому досить паплюжити людей особливого світогляду та потреб! Настав час дати можливість кожній людині реалізовувати свої здібності та потреби душі і тіла особливо, якщо це не заваджає іншим!

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • firemark | 23 березня 2019, 22:44

  михаил, ты за упц (обновленцев) или за воинствующих безбожников (1920...30гг)?

 • Михаил | 23 березня 2019, 13:22

  Верх лицемерия! Сидеть и глумиться в президиуме "собора" древней Софии, давить даже на самого Денисенко, чтобы состряпать какую-то никем не признанную псевдоцерковь "пцу",

 • Михаил | 23 березня 2019, 01:48

  35 статья Конституции растоптана и уничтожена! Государство грубейшим образом вмешалось в дела Церкви!

 • В. Ясеневий | 22 березня 2019, 22:35

  Да нет! Бес это уж слишком...Говорят, что даже и среди гэбешников былвали и нормальные люди, но это как исключение. А дебил - дебильный пост, это совсем то, что и есть на самом деле. Простите

 • sandy1966 | 22 березня 2019, 15:54

  МихУил, бес гэбешный, ты хоть посрать можешь ли сходить, чтобы не помянуть "Денисенко", которого ты даже тени не достоин???

Популярні статті місяця