У переговорах за участю Церкви щодо звільнення з полону "Л/ДНР" українців-заручників поки немає зрушень

3 березня 2018, 11:10 | Державно-конфесійні стосунки | 2 |   | Код для блогу |  | 

Народний депутат Ірина Геращенко, один з членів гуманітарної групи з переговорів щодо вільнення заручників в "Л/ДНР", або ОРДЛО (Окремі райони Донецької та Луганської областей), заявила, що поки немає зрушень і просувань в питанні звільнення українців, повідомляє портал "Релігія в Україні".

Геращенкоw.gif

Геращенко зазначила, що 28 лютого на прес-конференціі Президент України "також розповів журналістам, що в нас зірвалося звільнення 5 хлопців з ОРДЛО, хоч начебто все мало відбутися, в нас зірвалися певні рухи з церквою, й це непокоіть і тривожить..."

1 березня в Мінську відбулося засідання гуманітарної групи, де украінську сторону представляли інші іі учасники (там працюють В. Медведчук, обмудсмен В. Лутковська, експерти СБУ). 

"Як поінформували мене колеги з СБУ і пані Лутковська, відбулася непроста дискусія щодо продовження звільнення заручників. Представники ОРДЛО наполягають на передачі ім громадян РФ, які «боролись за молодие рєспублікі і защіщалі русский язик». Позиція украінськоі сторони тут незмінна: ми готові передати заблудших росіян РФ, яка направила іх на Донбас воювати проти украінців, в обмін за звільнення бранців Кремля ( Сенцова, Кольченка, Сущенка, Гриба, Панова, Карпюка, Клиха, інших бранців). В п‘ятницю ми чекаємо добрих новин по двом украінцям, незаконно утримуваним в російських в‘язницях і стоїмо на тому, що цей процес звільнення наших з РФ має бути розблоковано й продовжено", — написала Геращенко у Фейсбуку.

Вона нагадала "про ті труднощі, які виникли, коли украінська сторона шукала альтернативні шляхи й залучала інші механізми для звільнення заручників, зокрема, церкву. Президент відверто розповів, що ми очікували звільнення 5 наших бранців з ордло, але зірвалося, не вийшло, й в церкви не вийшло..." 

За її даними, зараз близько 20 росіян затримано за злочини проти України, "і ми готові передати їх Росії задля звільнення Олега Сенцова, Олександра Кольченка і всіх інших українців із списку політв‘язнів". 

Ірина Геращенко впевнена, що питання звільнення заручників має, разом з безпековим, бути ключовим на всіх зустрічах в нормандському форматі. "Ми не втрачаємо надію, що витягнемо хлопців з ОРДЛО, але переговори йдуть важко", — пише вона.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
2коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • velovs@ukr.net | 4 березня 2018, 08:28
  Коментувати коментар

  Між іншим, це саме Ірина Геращенко є одним з тих ключових адептів, що - в т. ч. за наказом з Банкової - активно лобіює і просуває, а де і - примусом накидає, в українське законодавство т. зв. "гендерну" ідеологію й т. п. іншу "політкоректну" - ліберастно-гомофільну гидоту сучасної (вже, по суті і змісту) антихристиянської західної "цивілізації"!

  • velovs@ukr.net | 4 березня 2018, 09:53
   Коментувати коментар

   І так виглядає, що вони і надалі робитимуть усе, аби - але тільки й виключно саме у ЦІЙ справі - догодити своїм західним партнерам і кредиторам! ---------------- І водночас, як чітко бачимо, максимально блокують і гальмують всі ті - такі конче потрібні й нагальні (глибинні й послідовно-системні) реформи і зміни. Ті, котрі здатні - бодай якось - послабити, а тим більше - геть зруйнувати, існуючу - всуціль прогнилу й аморально-беззаконну - олігархічно-корупційну систему. ----------- Ту, яка дозволяє їм - здебільшого, незаконно й безконтрольно - по максимуму отримувати свої величезні надприбутки! І найбільше, на що вони тут згодні, - це лише суто формально-поверхова ІМІТАЦІЯ деяких окремих "реформ" і "нововведень". ------------ Ну а якщо: щось (аж раптом) буде якось загрожувати цій системі, де вони безроздільно панують і необмежено суперзбагачуються (чи це їм лише тільки параноїдально здаватиметься!), то вони тут - і як також ясно бачимо й досвідчуємо - готові, напевно, на ВСЕ і БУДЬ-ЩО! Включаючи брутально-СИЛОВИЙ варіант безжального переслідування й придушення своїх політопонентів! Навіть відверто оперетково-циркового статусу... Одначе, судячи з усього, ніяк не з табору отої - такої близької їм по цьому "мамонному духу" - проімперської "5-ї колони"! --------------------------- "Отче, прости їм, бо не відають, що чинять" (Лк.23:34).

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • wari2011 | 2 липня 2020, 22:42

  Кредит справа делікатна, тому треба обережно з його оформленням. Можу порадити блог, де багато корисної інформації про кредитування

 • bopa | 8 червня 2020, 11:43

  То перераховані факти ви називаєте "фантазиями и ночными кошмарами"? Чому викладену інформацію ви "Очередная статья нижайшего интеллектуального уровня"? У вас

 • Slava43 | 4 червня 2020, 13:46

  Це жодна агітація. На Буковині казали :»Мойше герехт, Сури герехт».

 • Slava43 | 4 червня 2020, 13:39

  За часів союза, УПЦ підлягала моіковському патріярхату, примусово. Від незалежності УПЦ старалась отримати незалежність від Москви. Тепер, коли Україна має ТОМОС та незалежність то Лавру потрібно

 • Halo | 2 червня 2020, 16:46

  Табачник відпочиває...

Популярні статті місяця