Молоді християни провели в Луцьку форум «Час професіоналів»

18 жовтня 2017, 14:46 | Світ протестантизму | 2 |   | Код для блогу |  | 

14 жовтня в Луцьку в церкві «Нове життя» відбувся Міжнародний форум «Час професіоналів» за участю 500 молодих протестантів з України, Росії і Білорусі.

Християни різних професій зібралися для того, щоб відкрити для себе богослов'я праці з метою принесення позитивних змін в життя постхристиянського суспільства, — розповіли РІСУ у прес-службі "Школи без стін".

Міжнародний форум «Час професіоналів»

Форум став майданчиком для створення християнської стратегії трансформації суспільства, оцінки сьогоднішньої ситуації, адекватної реакції на нові виклики і відкриття можливостей, вироблення плану спільних кроків у подальшій мобілізації громадянської активності християн.

Сучасних молодих християн цікавлять такі питання: Що означає бути християнином на робочому місці? Як поєднати ділові відносини і християнські цінності? Як християни можуть впливати на суспільство через свою професію?

Захід організований з ініціативи міжнародної християнської організації Mission Eurasia, руху «Місія в професії», Української баптистської теологічної семінарії, а також при партнерстві Волинського обласного об'єднання церков ЄХБ, Асоціації «Еммануїл», молодіжної ініціативи «Живий Рух» і місіонерської організації Connect International. Спеціальними гостями заходу стали: Джон Бернбаум, президент фонду ВЕАМ, Ельза Принс-Брокгаузен, президент благодійного фонду Prince Foundation і Рена Брокгаузен, викладач Haggai International Leadership Institute.

Високоповажні гості

Програма Міжнародного форуму «Час професіоналів» складалася з трьох частин: «Основи», «Перспективи» та «Рух».

В «Основах», яка була першою частиною форуму, делегати разом зі спікерами міжнародного рівня, обговорювали богословське підґрунтя, на якому будується покликання християнина в професійному світі. Крім Рена Брокгаузена (Haggai International Leadership Institute), в першій частині також взяли участь: Михайло Черенков (Mission Eurasia Field Ministries), Олексій Мельничук (Connect International), громадський діяч Юлія Солоха та інші. Модерував першу частину ректор УБТС Ярослав Пиж.

Михайло Черенков

У другій частині форуму, під назвою «Перспективи», були розкриті можливості впливу християн-професіоналів в різних сферах суспільства. У цій частині взяли участь такі спікери, як Павло Сільковський, член команди реформ в міністерстві охорони здоров'я; Павло Унгурян, народний депутат України; Джон Бернбаум, президент фонду «Бізнес і освіта як місія»; Ярослав Троць, старший пресвітер Волинського обласного об'єднання ВСЦ ЄХБ та Галина Кучер, керівник проектів допомоги на Сході України від Асоціації «Еммануїл».

Про існуючий досвід інтеграції християнських цінностей і моделей взаємодії професіоналів-християн, делегати Форуму дізналися під час третьої частини, яка була присвячена темі «Рух». У цій частині взяли участь лідери християнських громадських ініціатив і християни викладачі світських університетів. Серед них Павло Токарчук, який представляє молодіжне об'єднання «Живий Рух»; викладач Ольга Романенко; лікар Руслана Харковенко; пастор Павло Миронюк. Родзинкою третьої частини, був виступ філантропа і президента благодійного фонду Prince Foundation Ельзи Принс-Брокгаузен.

Під час Форуму організації, які дотримуються стратегії місії християн в професії, могли поділитися своїми напрацюваннями. «Наше завдання — разом з існуючими церквами формувати місіонерів в професійному світі, які здатні принести зміни в суспільство і привести своїх колег до Христа і церкви», — говорить Денис Гореньков, директор форуму «Час професіоналів».

Система Orphus
Рейтинг
0
1
2коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • Стефан | 22 жовтня 2017, 16:48
  Коментувати коментар

  Первая и главная задача христианина освободить народ от засилья во всех отраслях и сферах врагов, ненавистников Бога, изуверов-коммунистов, атеистов, материалистов и пр.верных ленинцев отравляющих уже 100 лет жизнь людям, как показано в нижеприведённом примере. Сверху донизу коррупция. Для того переворот 1917 года, чтобы распространить на обезглавленную державу сатанизм демократии, позволяющий грабить, разорять, уничтожать страну и народ. Опора на подлый, противоестественный принцип разделения властей, сдержек и противовесов позволяет беспрепятственно обеспечивать коррупционную круговую поруку, саботаж и вредительство, блокируя любые попытки честных людей противостоять негодяям под предлогом сдерживания и противовеса. В то время, как истина в абсолютной неограниченности и свободе отвечающего перед Богом за движение верноподданного народа вперёд для неиссякаемой мудрости, красоты, справедливости и блага всех. Иллюстрирующий пример многолетнего, нескончаемого глумления и издевательства пресловутых «ветвей власти» над честными тружениками доверившимися своими заработанными средствами, так называемым, «народным избранникам» и их подопечным, в письме в электронную приёмную Администрации Президента Российской Федерации. ПЕРЕДАТЬ ЛИЧНО В РУКИ Президенту Российской Федерации господину Владимиру Владимировичу Путину Уважаемый Владимир Владимирович! После прямой линии с Президентом Вы посетили аварийный дом в Ижевске и поручили главе Удмуртии предоставить жильё 11 семьям. В аналогичной ситуации 700 дольщиков Московской обл., Балашиха, мкр Салтыковка, ул. Школьная, 11 корпусов должны были быть сданы ещё в 2014 году, но до настоящего времени подвергаются систематическому обману, через каждые 3-4 мес. переносят срок ввода застройщиком ООО "Элит Ком", которого никто, как по коррупционному сговору, не может заставить честно работать, ни местная администрация, ни Минстрой, ни органы правосудия, ни Администрация Президента РФ, утверждающая, что Президент "не имеет права вмешиваться в деятельность органов государственной власти", письмо от 19.10.2017 прилагается. Пример с Ижевском позволяет надеяться, что Вы сможете обратить внимание ответственных лиц на изложенные факты беззакония, нарушения прав граждан и помочь людям получить их квартиры в достроенных домах, предварительно уведомив их о сроке ввода жилья. С уважением, по поручению дольщиков, ….... 21.10.2017. …. Большое спасибо! Ваше электронное сообщение отправлено и с момента поступления подлежит обязательной регистрации в течение трех дней Управлением Президента Российской Федерации по работе с обращениями граждан и организаций.

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • Стефан | 9 грудня 2018, 22:34

  Каждый честный вносит свой вклад в очищение Украины от гнилой коммунистической, атеистической, советской идеологии, философии, политики и пропаганды.

 • RODOVID | 9 грудня 2018, 22:09

  А юридично, інвентаризація Почаївської лаври представниками Кременецько-Почаївського заповіднику(в присутності працівника СБУ) підтвердила, що всі цінності і майно в повному порядку! Отже питання -

 • fedirtsiv | 9 грудня 2018, 21:36

  Коли духовенство, живучи у світському суспільстві, де закони держави мають перевагу і повинні поважатися та виконуватися, як фарисейське насліддя агресивно нав"язує людям певні норми як

 • velovs@ukr.net | 9 грудня 2018, 21:10

  І ось ДОСЛІВНО що - і якраз з цього приводу - казав і наголошував Сам Син Божий у Своїй Нагірній проповіді до тих, хто є "сіллю землі" і "світлом для світу": "Блаженні гнані

 • velovs@ukr.net | 9 грудня 2018, 20:32

  Так справді: Христос любить усіх людей і заповідає нам любити своїх ближніх. І навіть ворогів. --------- Разом з тим: священик о. Марк Морріс - і саме, керуючись цією Христовою любов'ю до грішних

Популярні статті місяця