Баптисти все ще чекають офіційної реакції влади щодо інциденту у Смілі

30 березня 2011, 12:10 | Євангельські християни баптисти | 0 |   | Код для блогу |  | 

Валерій_Антонюк.jpgexklusiv.gifПерший заступник голови Об’єднання церков євангельських християн-баптистів Валерій Антонюк прокоментував скандал довколо розгону баптистського фестивалю у м. Сміла, Черкаської області.

«Відмова надавати приміщення для проведення фестивалю в Смілі нам не зовсім зрозуміла. Тому були зроблені депутатські запити до Черкаської держобладміністрації та Смілянської райадміністрації. Ми отримали загальні відповіді. Тепер представники влади у Смілі намагаються з’ясувати все до кінця. У нас немає всіх відповідей на питання «чому?», але цей прецедент є певним питанням для самої влади, яка, напевно, розуміє, що так діяти в умовах цивілізованого суспільства не можна», – наголосив священослужитель в інтерв'ю для РІСУ.

Як РІСУ вже повідомляла, за два дні до проведення зазделегідь запланованого фестивалю, на сесії Смілянської міської ради керівник головуючої фракції висунув ультиматум, заявивши, що «готовий звільнити купу людей, якщо в Смілі відбудеться цей захід». В результаті близько 700 людей, які з'їхались на фестиваль до Сміли з цілої області, опинились на вулиці перед зачиненим ДК. Заступник мера міста, прибувши на місце у супроводі загону міліції, заборонив проводити фестиваль, мотивуючи рішення влади тим, що, мовляв, місце проведення заходу "не відповідає певним вимогам".
Джерело публікації: risu.org.ua

Також Валерій Антонюк зазначив, що місцеві чиновники поки що не вибачились за цей інцидент. Проте на місцевому рівні має відбутися ще одна зустріч.


Джерело публікації: risu.org.ua

 «Останніми роками ми звикли звершувати служіння, будуючи добрі стосунки з місцевими органами влади. Вони базувались на довірі та порозумінні між Церквою і представниками держави. Раніше це була добра воля сторін мати партнерські стосунки задля розвитку духовних цінностей суспільства. Ми чекаємо чіткої позиції представників місцевої влади щодо інциденту».

Окрім того, служитель розповів, що у ВСЦ ЄХБ хотіли би спостерігати більший діалог між Церквою і представниками влади на всіх рівнях: і Верховної Ради, і Президента України, і міністерств. За його словами, зараз діалог зберігається на рівні Міністерства освіти та Міністерства охорони здоров'я, хоча християни хотіли би побачити більший розвиток стосунків.

«Влада має здатність змінювати свої погляди: хтось більше розуміє нас, хтось не погоджується, проте теперішні прохолодні стосунки зумовлені, на мій погляд, непоінформованістю стосовно сутності євангельського християнства в Україні. ВСЦ ЄХБ – найбільший протестантський союз, який існує в Україні. Не зважати на це не можна», – вважає В.Антонюк.

Повний текст інтерв'ю читайте на РІСУ.

Система Orphus
Рейтинг
0
3
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні новини

  Останні коментарі

  • velovs@ukr.net | 16 листопада 2019, 21:02

   Р. S. Але ГОЛОВНЕ й ОСНОВНЕ тут полягає ось у чому. "Бути" чи "не бути" Україні (і, зрештою, якій саме бути Україні) залежить ніяк не від того, як про це наразі загадують і

  • velovs@ukr.net | 16 листопада 2019, 20:04

   Р. S. Власне, ця австрійська гомофільна горе-"дослідниця" не дуже і приховує, що їй не вельми до вподоби всі ті, хто (цитую її же текст) "пропагує гетеросексуальну сім’ю з

  • velovs@ukr.net | 16 листопада 2019, 19:56

   "Україна закінчується". ------- Одначе так "вирішили" саме в Москві. Але ніяк не 73% українських громадян. Стверджувати таку (перепрошую) дурницю і нісенітницю можуть і здатні

  • Petro_R | 16 листопада 2019, 19:45

   Зєлєнскій, Баканов, Арахамія, Разумков... Я би мав до них якісь там претензії, якби вони були українцями. А так - все закономірно. Україна закінчується. Так вирішили 73%.

  • velovs@ukr.net | 16 листопада 2019, 17:43

   Ця шановна "соціологиня" з Австрії хоче і прагне будь-що дефініцію моральних цінностей штучно "прив'язати" до сучасного "демократичного суспільства", що, мовляв,

  Популярні статті місяця